2

Dziś nowość wlatuje na obiad, filet z piersi indyka, na surowo, bez patelsona, bez gryla i innych takich, 200gramów, trochę miodu na indyka i ostre przyprawy. Zobaczymy co to będzie, do tego szklanka szkockiej

13

@gumaz nigdy nie zrobiłem więcej niż 3500tys ale to rekordowy miesiąc był

2

@KamQiX system walki w tej grze jest dobry. Oznacz ktoś @PatrychoO

4

Ile macie centymetrów? Ja 164 może 5, uwielbiam chodzić w koszulkach Enzo Fernandez.

3

Miłego dnia dla ramblowiczów z Sandomierza i Strachowic

1

@Aragorn33 ja chcę żyć w państwie i się cieszyć. Mam bardzo dużo wiedzę w zakresie politycznym, w pierwszej turze nie wiedziałem na którego z tych kandydatów oddać głos i co jest dla mnie ważniejsze. Dla mnie najważniejszy jest kraj. Pozdrawiam

0

@AmigoBlancos co się zgodził na sabotażyste?

4

@Flyingbetoniarka gospodarka Zandberga ze światopoglądem Brauna

5

Sushi dziś jedzone na kolację, do tego litr coli

1

@Encore co ty wygadujesz? Jego zero. Jutro kurier ma przywieźć koszulkę Messiego

2

Ale dobrym piłkarzem jest Enzo Fernandez, uznałem że koszulka Mastantuono to za mało i kupiłem jeszcze koszulkę Gulera, w końcu to koszulka piłkarza który gra z jednym z moich ulubionych piłkarzy. Nie ma w tym nic złego... Do dziś na wejściu do mojego mieszkania jest meczowa Di Maria z czasów z Realu. Dobrze jest

2

@Filipem Co to za zabawy? Nie ma czasu na takie głupoty, pozdro. Trzeba trenować

1

@gumaz z tym u mnie słabiutko. Ale to raczej samochód taki na gorsze drogi jakbym po jakiś lasach na grzyby chciał pojeździć itp itd

1

@Stinger_ ja głosuję tylko na polityków na których wierzę że będę dużo zarabiać

1

RS7 w dzisiejszych realiach, opłaca się czy lepiej szukać alternatyw?

1

@Eklerek kupisz mi nowe ferrari? Pozdro

2

@Jakchcesz nie dałbym rady pomieścić ubrań

3

@Encore ja nie będę tego meczu oglądać, od 7 lat nie oglądałem klasyka i nie mam zamiaru . Pozdro

1

@Jakchcesz graj w assassin's Creed i far cry i masz szacunek na dzielni

1

@Encore najważniejsza jest reprezentacja

1

@lajcior z 43 ale nie ma co się oszukiwać, nie na żyle

0

@Eklerek w 2 gimnazjum może tyle było, nie wiem

5

Może jest i ciemno ponuro i depresyjnie ale dzięki temu zbudowałem dużego bicepsa

2

Miłego dnia dla ramblowiczów z Wejherowa i Kwidzyna

2

@Eklerek Mastantuono gola, dawaj gola

1

@RozowaPantera lepszy niż Pedri

2

Gdyby tylko Lech miał w składzie mistrza świata Enzo to wynik byłby 10-0. Trzeba sprowadzić Enzo

2

Szkoda że nie mogę dziś obejrzeć meczu z udziałem Mastantuono. Jest mi bardzo przykro z tego powodu

4

Glovo wiezie mi maka, Uber KFC, do tego pyszne jedzie z kebsem, będzie się działo

4

Miłego dnia dla ramblowiczów z Wadowic i Nowego Sącza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?