Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dziś nowość wlatuje na obiad, filet z piersi indyka, na surowo, bez patelsona, bez gryla i innych takich, 200gramów, trochę miodu na indyka i ostre przyprawy. Zobaczymy co to będzie, do tego szklanka szkockiej
13
@gumaz nigdy nie zrobiłem więcej niż 3500tys ale to rekordowy miesiąc był
2
@KamQiX system walki w tej grze jest dobry. Oznacz ktoś @PatrychoO
4
Ile macie centymetrów? Ja 164 może 5, uwielbiam chodzić w koszulkach Enzo Fernandez.
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Sandomierza i Strachowic
1
@Aragorn33 ja chcę żyć w państwie i się cieszyć. Mam bardzo dużo wiedzę w zakresie politycznym, w pierwszej turze nie wiedziałem na którego z tych kandydatów oddać głos i co jest dla mnie ważniejsze. Dla mnie najważniejszy jest kraj. Pozdrawiam
0
@AmigoBlancos co się zgodził na sabotażyste?
4
@Flyingbetoniarka gospodarka Zandberga ze światopoglądem Brauna
5
Sushi dziś jedzone na kolację, do tego litr coli
1
@Encore co ty wygadujesz? Jego zero. Jutro kurier ma przywieźć koszulkę Messiego
2
Ale dobrym piłkarzem jest Enzo Fernandez, uznałem że koszulka Mastantuono to za mało i kupiłem jeszcze koszulkę Gulera, w końcu to koszulka piłkarza który gra z jednym z moich ulubionych piłkarzy. Nie ma w tym nic złego... Do dziś na wejściu do mojego mieszkania jest meczowa Di Maria z czasów z Realu. Dobrze jest
2
@Filipem Co to za zabawy? Nie ma czasu na takie głupoty, pozdro. Trzeba trenować
1
@gumaz z tym u mnie słabiutko. Ale to raczej samochód taki na gorsze drogi jakbym po jakiś lasach na grzyby chciał pojeździć itp itd
1
@Stinger_ ja głosuję tylko na polityków na których wierzę że będę dużo zarabiać
1
RS7 w dzisiejszych realiach, opłaca się czy lepiej szukać alternatyw?
1
@Eklerek kupisz mi nowe ferrari? Pozdro
2
@Jakchcesz nie dałbym rady pomieścić ubrań
3
@Encore ja nie będę tego meczu oglądać, od 7 lat nie oglądałem klasyka i nie mam zamiaru . Pozdro
1
@Jakchcesz graj w assassin's Creed i far cry i masz szacunek na dzielni
1
@Encore najważniejsza jest reprezentacja
1
@lajcior z 43 ale nie ma co się oszukiwać, nie na żyle
0
@Eklerek w 2 gimnazjum może tyle było, nie wiem
5
Może jest i ciemno ponuro i depresyjnie ale dzięki temu zbudowałem dużego bicepsa
2
Miłego dnia dla ramblowiczów z Wejherowa i Kwidzyna
2
@Eklerek Mastantuono gola, dawaj gola
1
@RozowaPantera lepszy niż Pedri
2
Gdyby tylko Lech miał w składzie mistrza świata Enzo to wynik byłby 10-0. Trzeba sprowadzić Enzo
2
Szkoda że nie mogę dziś obejrzeć meczu z udziałem Mastantuono. Jest mi bardzo przykro z tego powodu
4
Glovo wiezie mi maka, Uber KFC, do tego pyszne jedzie z kebsem, będzie się działo
4
Miłego dnia dla ramblowiczów z Wadowic i Nowego Sącza