Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Commando ja nie lubię każdego kto nie jest z PO
0
@fart Bron Breakker ma duże mięśnie i jest synem wrestlera, a jego wujek to też wrestler, lepiej się nie da
1
@mekston przecież Vinicius koła Neymara to nigdy nie stał i stać nie będzie. Zapisz to gdzieś @mekston
0
@Sysia11 ale kogo do kogo się tu porównuje? Równie dobrze można porównać Cristiano Ronaldo i Grosickiego. @mekston zapisz to gdzieś, bo mądrze napisałem, aż sam jestem z siebie dumny
1
@Fantastyczny Chłopiec nie lubię piłki nożnej, nudny sportm
2
Jeśli wyglądasz jak Bron Breakker, nie musisz mieć dużo pieniędzy żeby mieć dużo dziewczyn, wyglądaj jak Bron Breakker. @PatrychoO
2
@Encore październik bez żadnego kontaktu z dziewczynami jest.
6
@EvenepoelRemco00 w pierwszej turze na niego głosowałem, ale w drugiej go nie było, dlatego na niego nie głosowałem
2
@Stinger_ Thiago Almada? Nigdy!
4
@Kessie takich potraw akurat na patelsona u mnie nie trafiają
1
@fart a on nie trenował kiedyś Napoli?
8
Wrocławskie dziewczyny nieźle się dziś ubrały na halloweena, pochodzę jeszcze z 2 godziny po mieście i idę na hotel i chyba weekend spędzam we Wroclaw a poniedziałek na Szczecin
0
@Eklerek ja w CS byłem duzooo lepszy niż w Lola
1
Da się dobrze zjeść w tym Wrocławiu.
2
@Jakchcesz nie ubieraj tych koszulek Alvareza więcej
1
@Eklerek ja kiedyś wygrałem linię na pro playera - Perkz. Ale to na solo q, ale to z 6 lat temu, może 7, teraz bym nie dał rady wyjść z Bronzu, zresztą nie gram już od 3 lat
0
Już dawno nie zakładałem maseczki, ale dziś na miasto wychodzę w masce Off-White
0
Caicedo vs Rice?
1
Miłego dnia dla ramblowiczów z Radomia i Radomska
2
@MessiForeverTheBest zobaczę czy chłopaki na Wroclavia potrafią się ubrać. Cudów się nie spodziewałlm
1
Dobra jutro wyjeżdżam na Wrocław
5
Wiosłowanie to jedna z podstaw zbudowania pleców
1
Dosyć okłamywania się.
Chat GPT>>Vince McMahon>>>>>Tony Khan>>>>>Triple H>>>>>Vince Russo> The Rock @lucas/catalan @mordini123 @PatrychoO
0
@EvenepoelRemco00 lubisz włoskiego kolarza Tiberi?
0
@lucas/catalan niech się skończy kompromisować i idzie to Triple GPT
0
@mekston no moje ulubione ćwiczenie na bok barków
3
@Kozinho. Dziś wznosy na bramie wleciały
4
@Kazragore dziewczyny oceniam pod względem cech fizycznych, chłopaków oceniam czy są wartościowymi ludźmi i chodzą w dobrych outfitach
12
Z 6 godzin chyba dziś spędziłem w złotych tarasach, może z 3 dobrze ubranych chłopaków widziałem, reszta wstyd.
3
@gumaz nie umiem. Właśnie do tej panenki poradnik Messiego odpaliłem ale coś dziwnie poszło..