0

@Commando ja nie lubię każdego kto nie jest z PO

0

@fart Bron Breakker ma duże mięśnie i jest synem wrestlera, a jego wujek to też wrestler, lepiej się nie da

1

@mekston przecież Vinicius koła Neymara to nigdy nie stał i stać nie będzie. Zapisz to gdzieś @mekston

0

@Sysia11 ale kogo do kogo się tu porównuje? Równie dobrze można porównać Cristiano Ronaldo i Grosickiego. @mekston zapisz to gdzieś, bo mądrze napisałem, aż sam jestem z siebie dumny

1

@Fantastyczny Chłopiec nie lubię piłki nożnej, nudny sportm

2

Jeśli wyglądasz jak Bron Breakker, nie musisz mieć dużo pieniędzy żeby mieć dużo dziewczyn, wyglądaj jak Bron Breakker. @PatrychoO

2

@Encore październik bez żadnego kontaktu z dziewczynami jest.

6

@EvenepoelRemco00 w pierwszej turze na niego głosowałem, ale w drugiej go nie było, dlatego na niego nie głosowałem

2

@Stinger_ Thiago Almada? Nigdy!

4

@Kessie takich potraw akurat na patelsona u mnie nie trafiają

1

@fart a on nie trenował kiedyś Napoli?

8

Wrocławskie dziewczyny nieźle się dziś ubrały na halloweena, pochodzę jeszcze z 2 godziny po mieście i idę na hotel i chyba weekend spędzam we Wroclaw a poniedziałek na Szczecin

0

@Eklerek ja w CS byłem duzooo lepszy niż w Lola

1

Da się dobrze zjeść w tym Wrocławiu.

2

@Jakchcesz nie ubieraj tych koszulek Alvareza więcej

1

@Eklerek ja kiedyś wygrałem linię na pro playera - Perkz. Ale to na solo q, ale to z 6 lat temu, może 7, teraz bym nie dał rady wyjść z Bronzu, zresztą nie gram już od 3 lat

0

Już dawno nie zakładałem maseczki, ale dziś na miasto wychodzę w masce Off-White

0

Caicedo vs Rice?

1

Miłego dnia dla ramblowiczów z Radomia i Radomska

2

@MessiForeverTheBest zobaczę czy chłopaki na Wroclavia potrafią się ubrać. Cudów się nie spodziewałlm

1

Dobra jutro wyjeżdżam na Wrocław

5

Wiosłowanie to jedna z podstaw zbudowania pleców

1

Dosyć okłamywania się.
Chat GPT>>Vince McMahon>>>>>Tony Khan>>>>>Triple H>>>>>Vince Russo> The Rock @lucas/catalan @mordini123 @PatrychoO

0

@EvenepoelRemco00 lubisz włoskiego kolarza Tiberi?

0

@lucas/catalan niech się skończy kompromisować i idzie to Triple GPT

0

@mekston no moje ulubione ćwiczenie na bok barków

3

@Kozinho. Dziś wznosy na bramie wleciały

4

@Kazragore dziewczyny oceniam pod względem cech fizycznych, chłopaków oceniam czy są wartościowymi ludźmi i chodzą w dobrych outfitach

12

Z 6 godzin chyba dziś spędziłem w złotych tarasach, może z 3 dobrze ubranych chłopaków widziałem, reszta wstyd.

3

@gumaz nie umiem. Właśnie do tej panenki poradnik Messiego odpaliłem ale coś dziwnie poszło..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?