Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dziś wlatuje ostry trening rzutów wolnych, na dobicie pewne karne panenkom
3
@macio_944 kupisz mnie drwala? @mekston zapisz to gdzieś swoją drogą
1
@D10SLEO nie sprawdzajcie jak wczoraj byłem ubrany na siłowni
2
@Kessie gdyby Julian Alvarez tylko chciał to strzeliłby 8 goli
0
Kto wygrał złotą piłkę w roku w którym twoja dziewczyna się urodziła?
4
@Frimpong najczęściej bywam w złotych tarasach
5
Nie kibicujemy już Liverpoolowi w tym sezonie @Kessie @Eklerek
4
Miłego dnia dla ramblowiczów Puław i Biłgoraju
2
@Jakchcesz a to takie modelu nie znam, ja na butach oszczędzam, tam kiedyś jakieś Dolce Gabbana wleciało ale to tam
1
@Czajka90 komu kibicuje są?
2
Ile kosztują twoje najdroższe buty? U mnie rewelacji pod tym względem nie ma
10
Halloween rozpoczęte, właśnie odwiedziłem @Jakchcesz Fanty? Paczki laysików, Pepsi i jakaś koszulka De Paula, lepiej się nie mogło zacząć.
2
@gumaz @Jakchcesz ekipa 2022 jest już stracona, zresztą oni nie będą korzystać z moich rad
3
Koniec świata się zbliża to fakt, z każdym dniem jest coraz bliżej. Ale jeśli będziecie słuchać moich rad to może ewentualnie przetrwacie, ale MOŻe.
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Pułtuska i Zawiercia
0
@PatrykBarca niż Hilale pokazali z City jak silna jest to liga.
1
Ja na halloween przebiorę się za Messiego i będę chodził po domach
4
Miłego dnia dla ramblowiczów z Londynu i Manchesteru
2
Ten moment kiedy wyciskam najlepsze perfumy na siłowni i cała szatnia się patrzy
5
Miłego dnia dla ramblowiczów z Zakopanego i Oviedo
3
Wszystko mnie denerwuje dzisiaj. Dlatego ma kolację wlatuje kilogram odżywki białkowej plus trochę słonecznika żeby zdrowe tłuszcze na dobry sen spożyć. Odpuszczam węgle, zobaczymy co to będzie
0
@Bzyczekk goat goatow nad goatami, top 2.prime w historii tego sportu, Lando dziś wygra jazda
4
A może @Comentateiro się mylił? Może to celowe? Xavi od grudnia! @mekston zapisz to gdzieś
1
@Encore @mekston ze względu na moją wściekłość po meczu obaj jesteście dzisiaj zgłoszone, ale nie tylko wy, calma
2
Carvajal jak zwykle pierwszy do prowokowania, xddd. Miał może Alba swoje odpały ale w porównaniu do kolegi z reprezentacji to był święty człowiek.
1
@Kgorecki2500 on nie jest od nabierania pokory i myślenia co ma paplać tylko od dobrego grania, czego dzisiaj zabrakło
1
@Jakchcesz ja za kiero to tylko gaz w podłogę wciskam i siuuu
12
@Luciano99 to już było
0
Jesteś w barze i chlejesz wódkę, nagle pojawia się Laporta który mówi że jest tobą zawiedziony i gdybyś lepiej się prowadził to dałby ci kontrakt, co robisz?
0
Rubik tak czy nie?