2

Dziś wlatuje ostry trening rzutów wolnych, na dobicie pewne karne panenkom

3

@macio_944 kupisz mnie drwala? @mekston zapisz to gdzieś swoją drogą

1

@D10SLEO nie sprawdzajcie jak wczoraj byłem ubrany na siłowni

2

@Kessie gdyby Julian Alvarez tylko chciał to strzeliłby 8 goli

0

Kto wygrał złotą piłkę w roku w którym twoja dziewczyna się urodziła?

4

@Frimpong najczęściej bywam w złotych tarasach

5

Nie kibicujemy już Liverpoolowi w tym sezonie @Kessie @Eklerek

4

Miłego dnia dla ramblowiczów Puław i Biłgoraju

2

@Jakchcesz a to takie modelu nie znam, ja na butach oszczędzam, tam kiedyś jakieś Dolce Gabbana wleciało ale to tam

1

@Czajka90 komu kibicuje są?

2

Ile kosztują twoje najdroższe buty? U mnie rewelacji pod tym względem nie ma

10

Halloween rozpoczęte, właśnie odwiedziłem @Jakchcesz Fanty? Paczki laysików, Pepsi i jakaś koszulka De Paula, lepiej się nie mogło zacząć.

2

@gumaz @Jakchcesz ekipa 2022 jest już stracona, zresztą oni nie będą korzystać z moich rad

3

Koniec świata się zbliża to fakt, z każdym dniem jest coraz bliżej. Ale jeśli będziecie słuchać moich rad to może ewentualnie przetrwacie, ale MOŻe.

3

Miłego dnia dla ramblowiczów z Pułtuska i Zawiercia

0

@PatrykBarca niż Hilale pokazali z City jak silna jest to liga.

1

Ja na halloween przebiorę się za Messiego i będę chodził po domach

4

Miłego dnia dla ramblowiczów z Londynu i Manchesteru

2

Ten moment kiedy wyciskam najlepsze perfumy na siłowni i cała szatnia się patrzy

5

Miłego dnia dla ramblowiczów z Zakopanego i Oviedo

3

Wszystko mnie denerwuje dzisiaj. Dlatego ma kolację wlatuje kilogram odżywki białkowej plus trochę słonecznika żeby zdrowe tłuszcze na dobry sen spożyć. Odpuszczam węgle, zobaczymy co to będzie

0

@Bzyczekk goat goatow nad goatami, top 2.prime w historii tego sportu, Lando dziś wygra jazda

4

A może @Comentateiro się mylił? Może to celowe? Xavi od grudnia! @mekston zapisz to gdzieś

1

@Encore @mekston ze względu na moją wściekłość po meczu obaj jesteście dzisiaj zgłoszone, ale nie tylko wy, calma

2

Carvajal jak zwykle pierwszy do prowokowania, xddd. Miał może Alba swoje odpały ale w porównaniu do kolegi z reprezentacji to był święty człowiek.

1

@Kgorecki2500 on nie jest od nabierania pokory i myślenia co ma paplać tylko od dobrego grania, czego dzisiaj zabrakło

1

@Jakchcesz ja za kiero to tylko gaz w podłogę wciskam i siuuu

12

@Luciano99 to już było

0

Jesteś w barze i chlejesz wódkę, nagle pojawia się Laporta który mówi że jest tobą zawiedziony i gdybyś lepiej się prowadził to dałby ci kontrakt, co robisz?

0

Rubik tak czy nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?