Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie podoba mi się lewa obrona
1
@July_6_BcN żadne moje pytanie nie jest głupie chyba że taki jest jego zamiar, ale wtedy staje się ono automatycznie mądre. @mekston zapisz to gdzieś
2
Oglądasz dziś mecz Barcelony?
3
@ViscaelBarca2007 co nie zmienia faktu że...
0
@lithotripter czemu?
1
@macio_944 ja oglądałem ten film sam
0
Co jeśli ich bramkarzem będzie Pena w pierwszym składzie?
0
@Kessie komu on kibicuje?
0
@4drian0 kiedyś ci aktorowie jacyś młodsi byli
0
@tomek8756 Real Madryt = Argentyna, tak było, tak jest i tak będzie, szkoda
6
@mekston kebab box baranina mieszane, paczuszka lays i liter coli
1
@FCB_dimiC przecież wtedy z obecną ilością punktów to spadną z ligi.
1
@Frimpong ale przynajmniej jest liderem swojego zespołu w lidze w której przynajmniej starają się grać na poważnie, te zabawy w Ameryce to nic wspólnego z graniem nie mają nawet
1
Najgorsze w życiu mężczyzny to jak zaprasza dziewczynę na studniówkę i ona się zgadza a w dzień studniówki mówi że żartowała. @Encore @July_6_BcN
4
Miłego dnia dla ramblowiczów z Chicago i Brodnicy
0
@Encore ja kibicować nie będę
3
Kevin Spacey. Tak czy nie?
2
@Encore jako zespół mi nie przeszkadzają, ale.
1
@TR3YWAY krótkie ręce i bardzo możliwe(bez tego w sumie też)
1
@Luciano99 kupisz mi browarka?
1
@MessiForeverTheBest u mnie jest wiara w zwycięstwo mundialu 2026 i to podstawa
0
@Eklerek czm Liverpool nie oglądasz? Tłumacz się!
2
@blakkudium Ten Hag pozostawił ślady na psychice. I dobrze, brak szacunku do każdego kto z nim działa
1
@PatrychoO gdyby to nie był styczeń bym jechał, ale oprócz maja i czerwca najgorszy miesiąc.
5
@D10SLEO ja mam 164/5 cm
5
Jeśli chat GPT ma dobre skrypty i jeśli The Rock się nie wmiesza to moje życie wychodzi na prostą. Właśnie to jest mi potrzebne przed mundialem. Dobre wejście w rok to będzie dla mnie podstawa. @PatrychoO
2
@Frimpong najgorszy jest Paz
3
Właśnie przed chwilą napisałem do Nikoli.
1
@PatrychoO mało wydaję na perfumy
1
@tomek8756 co Almada?