2

@FcPortoFan1999 2027 nie ma żadnego znaczenia, wszystko co ma znaczenie zakończy się 19 lipca, potem będzie już tylko dlc to słabej/dobrej gry. @PatrychoO

2

Kiedy 2025 się skończy rozpocznie się 2026, od tego nie ma już odwrotu.

7

Miłego dnia dla ramblowiczów z Żywca i Raciborza

2

@blakkudium będzie blisko

1

@blakkudium brawo tego chciałem

1

@blakkudium w końcu

1

@blakkudium brawo

3

2

@Czajka90 kogut

4

Raphinha mówi prawdę. Szacunek

0

@mekston @Encore dać tu jeszcze Inieste i idealnie

1

@FcPortoFan1999 pójdź na imprezę życia, melanż przez 2 lata ciągły, spróbuj przynajmniej, jak się nie spodoba można wrócić do roboty
@TR3YWAY na siłowni może się zdarzyć że przypadkowo dziewczyna się potknie i na ciebie wleci, lepiej jest trenować w domu/garażu/piwnicy szwagra

13

Po co pracować? Zastanawiałeś się kiedyś na tym? Nie lepiej rzucić pracę i pójść na imprezę życia, udać się na wycieczkę, zwiedzać naturę, zjeść coś pierwszy raz w życiu. Przestać się ograniczać?

0

@mekston dajcie mi Curacao i Eibar bo inaczej skończę karierę

2

@Eklerek to nie koniec sezonu. Za prowadzenie w listopadzie pucharów nie rozdają. Zapisz to gdzieś @mekston

2

@Kessie a ja grałem w Fifie 14

4

@gumaz są limity których nie dam rady przekroczyć.

2

@FcPortoFan1999 za Portugalią

6

Nigdy nie będziesz młodszy niż dzisiaj

5

Najlepiej z piłkarzy ubiera się Kounde

2

@Lionel_Messi10 a co uważa Rio Ferdinand?

13

@MichuZ44 jak ktoś nie widzi tego że coś kombinują to jest ślepy. Manipulują pogodą a potem gadają głupoty o globalnym cieple, w dzisiejszych czasach bardzo łatwo jest manipulować pogodą, deszczem można nawet rozproszyć słońce. Czas wyłączyć TV. @mekston

0

@Czajka90 duże mięśnie

1

Wolę posłuchać sobie dziennikarzy z Undergroundu dziennikarskiego niż tych z Mainstreamowych, zwłaszcza jeśli chodzi o sport

2

@Eklerek ja wstaję o 4 rano ciągle i dzień zaczynam śniadanie i wyśmiewanie łysego nieudacznika trenerskiego

6

Miłego dnia dla ramblowiczów z Jaworzna i Będzina

2

@Kgorecki2500 już, byłem trenerem

2

@Kessie july to lipiec. Wyjaśnione @mekston zapisz to..moja najlepsza riposta

5

@gumaz jeśli ma konto na Rambli to tak, w pierwszej kolejności jest ekipa 2022
@LeszekFCB interakcja z płcią przeciwną to nic miłego.

2

@macio_944 ja wolę asasyna? Choć doceniam ghosta za system walki ale o tak @PatrychoO mi zazdrości i to mocnooo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?