Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 2027 nie ma żadnego znaczenia, wszystko co ma znaczenie zakończy się 19 lipca, potem będzie już tylko dlc to słabej/dobrej gry. @PatrychoO
2
Kiedy 2025 się skończy rozpocznie się 2026, od tego nie ma już odwrotu.
7
Miłego dnia dla ramblowiczów z Żywca i Raciborza
2
@blakkudium będzie blisko
1
@blakkudium brawo tego chciałem
1
@blakkudium w końcu
1
@blakkudium brawo
3
@blakkudium tak.
2
@Czajka90 kogut
4
Raphinha mówi prawdę. Szacunek
0
@mekston @Encore dać tu jeszcze Inieste i idealnie
1
@FcPortoFan1999 pójdź na imprezę życia, melanż przez 2 lata ciągły, spróbuj przynajmniej, jak się nie spodoba można wrócić do roboty
@TR3YWAY na siłowni może się zdarzyć że przypadkowo dziewczyna się potknie i na ciebie wleci, lepiej jest trenować w domu/garażu/piwnicy szwagra
13
Po co pracować? Zastanawiałeś się kiedyś na tym? Nie lepiej rzucić pracę i pójść na imprezę życia, udać się na wycieczkę, zwiedzać naturę, zjeść coś pierwszy raz w życiu. Przestać się ograniczać?
0
@mekston dajcie mi Curacao i Eibar bo inaczej skończę karierę
2
@Eklerek to nie koniec sezonu. Za prowadzenie w listopadzie pucharów nie rozdają. Zapisz to gdzieś @mekston
2
@Kessie a ja grałem w Fifie 14
4
@gumaz są limity których nie dam rady przekroczyć.
2
@FcPortoFan1999 za Portugalią
6
Nigdy nie będziesz młodszy niż dzisiaj
5
Najlepiej z piłkarzy ubiera się Kounde
2
@Lionel_Messi10 a co uważa Rio Ferdinand?
13
@MichuZ44 jak ktoś nie widzi tego że coś kombinują to jest ślepy. Manipulują pogodą a potem gadają głupoty o globalnym cieple, w dzisiejszych czasach bardzo łatwo jest manipulować pogodą, deszczem można nawet rozproszyć słońce. Czas wyłączyć TV. @mekston
0
@Czajka90 duże mięśnie
1
Wolę posłuchać sobie dziennikarzy z Undergroundu dziennikarskiego niż tych z Mainstreamowych, zwłaszcza jeśli chodzi o sport
2
@Eklerek ja wstaję o 4 rano ciągle i dzień zaczynam śniadanie i wyśmiewanie łysego nieudacznika trenerskiego
6
Miłego dnia dla ramblowiczów z Jaworzna i Będzina
2
@Kgorecki2500 już, byłem trenerem
2
@Kessie july to lipiec. Wyjaśnione @mekston zapisz to..moja najlepsza riposta
5
@gumaz jeśli ma konto na Rambli to tak, w pierwszej kolejności jest ekipa 2022
@LeszekFCB interakcja z płcią przeciwną to nic miłego.
2
@macio_944 ja wolę asasyna? Choć doceniam ghosta za system walki ale o tak @PatrychoO mi zazdrości i to mocnooo