1

Cieszę się że Fermina mogę nazwać moim przyjacielem. Świetny piłkarz

1

@macio_944 ja nie oglądam meczów w których Fermin nie gra.

0

Brawo gol. @mekston zobacz tego gola raz jeszcze

1

Nienawidzę Bayernu całym sercem. Ale. Bayern historycznie to najlepsza drużyna w Niemczech

1

@mekston lubisz go?

1

@Kessie jak lider może zostać wyrzucony?

3

Największym historycznie klubem w Anglii jest zdecydowanie Liverpool

1

@Eklerek on grał kiedyś na euro 2012 i strzelał gola. Jazda jazda

2

@Eklerek chyba macie kolejnego do war games @PatrychoO

1

Miłego dnia dla ramblowiczów z Paryża i Oslo

1

@Stinger_ z najprzystojniejszym mężczyzną na świecie synem Steinera

1

Szwedki i Norweżki

2

Survivor series war games już niedługo..nigdy nie było mocniejszego składu @PatrychoO
Popitek 12, Piers Morgan, IShowSpeed, Trump

5

@mekston coś pięknego.
@Culer9002 co ty A głupoty wygadujesz.

0

@vivalaice21 ja akurat jestem najmądrzejszym użytkownikiem ma tej stronie. Potwierdź to @mekston

7

@vivalaice21 przecież też musiałeś się uczyć cyfr arabskich na matematyce i to już we wczesnej podstawówce.

1

@FcPortoFan1999 dla nich pojęcie lider było zbyt obce. A że zostałem wyrzucony przez nowego lidera fanklubu reprezentacji Portugalii to musiałem sobie poszukać nowego miejsca..

1

@Kessie na jestem liderem, jak się nie podoba to do fankluba Liverpool zapraszam

4

Jako nowy lider fankluba Arsenalu oświadczam że @Eklerek zostaje wyrzucony z fankluba. @Czajka90 @Kessie pozdro

1

@PatrychoO pozdrawiam z far cry 6. Do mnie idzie teraz koszulka wyjazdowa Lautaro

1

@Eklerek kupisz mi coś z tej okazji? Kup proszę

6

Miłego dnia dla ramblowiczów z Siedlec i Rypina

0

@Fc112 otwarty związek jeśli facet w pełni z niego korzysta jest akurat super rozwiązaniem, ale jeśli faktycznie korzysta z możliwości a nie mówi że jestem w otwartym związku żeby wstydu nie było

1

@Kessie oglądam jutro Arsenal? Pozdro

0

@MYTO bardzo świetny piłkarz, ale na setkę ze mną nie miałby szans, ale miał inne atuty

1

@MichuZ44 ale Trump ostatnio niezbyt mi zaimponował też. A to że świat to dramat to od dawna wiadomo

0

@Eklerek ja w okresie osiemnastek musiałem ciągle blokować

0

Fajnie że goat na starość gra w jednej drużynie z chłopakami z którymi grał w jednej drużynie gdy był w swoim prime

10

Miłego dnia dla ramblowiczów z Kobyłki i Sulejówka

0

@Kgorecki2500 śmiechu warte. Decyzja podjęta, nie kupuję wiedźmina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?