1

@Eklerek nie przekonał mnie. Mendes to mój człowiek, pomógł wygrać ligę narodów dla GOATA

1

@Frimpong Gold Jägermeister

1

@Eklerek z całym szacunkiem hatryk Kogutów to nie jest duże wyzwanie, nawet Vitinha to zrobił, zobaczymy co dalej.

3

@Bzyczekk tlumaczcie się z tego już!!! @Kessie @mekston

1

@Frimpong top 1 to sabotażysta z Manchesteru

2

Vitinha top 2 najbardziej przereklamowanych Portugalczyków. On nie jest taki dobry, niech udowodni. @Encore

3

@blakkudium a jak Arsenal pod tym względem?

5

W sumie to dziewczyny niezbyt lubią chłopaków 190cm wzrostu, six pack, 105 kg, Versace, 15000tys miesięcznie. @July_6_BcN @agaFCB @Kessie

1

@July_6_BcN jest ale pojawiam się ja wyzywam wójka który popiera pis i wyrzucam wódkę do śmieci

0

@MessiForeverTheBest Fermin nie gra i nie oglądam

6

@MessiForeverTheBest top 2 ulubionych moich Argentyńczyków

1

Świetnie sobie poradził IShowSpeed u Ortona na treningu, byli też Tensai i Finlay. Szkoda, bo moim zdaniem Speed powinien być ostatnim.rywalem Ceny, takie przekazanie pałeczki że kiedyś dzieciaki w USA wychowywali się na Cenie a teraz na Speedzie. @PatrychoO @lucas/catalan @mordini123

1

Hatryka z kogutami to nawet ten Enzo strzelił. Na Mundialu zobaczymy czy Vitinha to mężczyzna czy sabotażysta z Manchesteru

1

@macio_944 nie będę grać w wiedźmina. Decyzja już dawno zapadła

3

Miłego dnia dla ramblowiczów z Mrągowa i Kutna

3

Czy Hiszpański Koszmar Arteta ukończy swoją historię? Arsene Wenger ciężkie czasy wychowują lepszych mężczyzn. @PatrychoO

1

@Kessie napisałem do Artety na ig

0

@D10SLEO gdyby tylko wzieli Alvareza wszystko by wygrali

3

@Eklerek hahaha. Też oglądasz ze mną Alvareza i Martineza? Pozdro

3

@Luciano99 mecz chyba wczoraj nie był oglądany. @mekston zapisz to gdzieś

1

@Bocheno1 dlatego nigdy nie będziecie najlepszymi piłkarzami na świecie

2

@Kessie co oglądasz?

2

@gumaz no nie bo oddałem jakiemuś randomowi

6

Ale akcja dzisiaj w KFC. Chłop się oświadczył swojej dziewczynie, była szansa jedna na milion że zgadnę jej imię ale co tam idę i mówię Klaudia mówiła że już z nim zerwałaś co to ma być. Udało się zgadnąć imię, dla podkręcenia emocji jeszcze oddałem jednemu z klientów grandera i wyszedłem

2

Miłego dnia dla ramblowiczów z Lubartowa i Zamościa

2

Araujo musi przestać popełniać błędy. Zapisz to gdzieś @mekston

0

Widzę że w meczu przegrywów bastion argentyński w Portugalii pokonał ekipę która robiła z Ten Hagem. Był to prawdopodobnie najsłabszy mecz w historii ligi mistrzów, mecz którego nikt nie chciał oglądać, całe szczęście że się skończył. @PatrychoO

1

Fermin wygrasz ten mecz
Jesteśmy z tobą

4

@MessiForeverTheBest jego to do Moriby porównywać trzeba. O czym my to mówimy

1

@Luciano99 Enzo Fernandez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?