Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek nie przekonał mnie. Mendes to mój człowiek, pomógł wygrać ligę narodów dla GOATA
1
@Frimpong Gold Jägermeister
1
@Eklerek z całym szacunkiem hatryk Kogutów to nie jest duże wyzwanie, nawet Vitinha to zrobił, zobaczymy co dalej.
3
@Bzyczekk tlumaczcie się z tego już!!! @Kessie @mekston
1
@Frimpong top 1 to sabotażysta z Manchesteru
2
Vitinha top 2 najbardziej przereklamowanych Portugalczyków. On nie jest taki dobry, niech udowodni. @Encore
3
@blakkudium a jak Arsenal pod tym względem?
5
W sumie to dziewczyny niezbyt lubią chłopaków 190cm wzrostu, six pack, 105 kg, Versace, 15000tys miesięcznie. @July_6_BcN @agaFCB @Kessie
1
@July_6_BcN jest ale pojawiam się ja wyzywam wójka który popiera pis i wyrzucam wódkę do śmieci
0
@MessiForeverTheBest Fermin nie gra i nie oglądam
6
@MessiForeverTheBest top 2 ulubionych moich Argentyńczyków
1
Świetnie sobie poradził IShowSpeed u Ortona na treningu, byli też Tensai i Finlay. Szkoda, bo moim zdaniem Speed powinien być ostatnim.rywalem Ceny, takie przekazanie pałeczki że kiedyś dzieciaki w USA wychowywali się na Cenie a teraz na Speedzie. @PatrychoO @lucas/catalan @mordini123
1
Hatryka z kogutami to nawet ten Enzo strzelił. Na Mundialu zobaczymy czy Vitinha to mężczyzna czy sabotażysta z Manchesteru
1
@macio_944 nie będę grać w wiedźmina. Decyzja już dawno zapadła
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Mrągowa i Kutna
3
Czy Hiszpański Koszmar Arteta ukończy swoją historię? Arsene Wenger ciężkie czasy wychowują lepszych mężczyzn. @PatrychoO
1
@Kessie napisałem do Artety na ig
0
@D10SLEO gdyby tylko wzieli Alvareza wszystko by wygrali
3
@Eklerek hahaha. Też oglądasz ze mną Alvareza i Martineza? Pozdro
3
@Luciano99 mecz chyba wczoraj nie był oglądany. @mekston zapisz to gdzieś
1
@Bocheno1 dlatego nigdy nie będziecie najlepszymi piłkarzami na świecie
2
@Kessie co oglądasz?
2
@gumaz no nie bo oddałem jakiemuś randomowi
6
Ale akcja dzisiaj w KFC. Chłop się oświadczył swojej dziewczynie, była szansa jedna na milion że zgadnę jej imię ale co tam idę i mówię Klaudia mówiła że już z nim zerwałaś co to ma być. Udało się zgadnąć imię, dla podkręcenia emocji jeszcze oddałem jednemu z klientów grandera i wyszedłem
2
Miłego dnia dla ramblowiczów z Lubartowa i Zamościa
2
Araujo musi przestać popełniać błędy. Zapisz to gdzieś @mekston
0
Widzę że w meczu przegrywów bastion argentyński w Portugalii pokonał ekipę która robiła z Ten Hagem. Był to prawdopodobnie najsłabszy mecz w historii ligi mistrzów, mecz którego nikt nie chciał oglądać, całe szczęście że się skończył. @PatrychoO
1
Fermin wygrasz ten mecz
Jesteśmy z tobą
4
@MessiForeverTheBest jego to do Moriby porównywać trzeba. O czym my to mówimy
1
@Luciano99 Enzo Fernandez