Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marzenie to że szefy Williamsa ogłaszają że z powodu cwaniactwa Sainz nie wystąpi w ostatnim wyścigu i zastąpi go GOAT z Kanady
1
@DonAndrzejos a kogo to obchodzi? @Kessie @Eklerek
2
@Encore nie oglądam takich przeciętniaków, ale w kadrze faktycznie blokuje go jeden zawodnik
2
Uwielbiam oglądać na YouTube Messi showed Ronaldo who is the best
2
@mekston o co chodzi @mekston ?
2
Przed świętami kibicujemy wszyscy drużynie Al Najma. @mekston
1
@blakkudium nie ma Fermina i nie oglądam
1
@Encore oby nie
4
Oby Al Hilal wygrali w tym roku ligę
0
@macio_944 no jesteś nowym liderem fankluba, ja się wypisuję z tego bagna
0
Odchodzę z fanklubu przyjaciół Cristiano Ronaldo. Było fajnie, ale to już nie ma sensu, gratuluję też nowemu liderowi @macio_944 ale i tak istnienie tego fankluba nie ma sensu
4
Miłego dnia dla ramblowiczów z Gryfina i Jarocina
1
@NeroTFP1 Po co to wstawiasz?
1
@Encore United jest najgorsze
1
@PatrychoO oczywiście że goata CM Punka i jego przyjaciela ze zwierzogrodu.
1
@PatrychoO survivor series tak, ale ostatnia to 13 grudnia
2
Ten moment kiedy wiesz że pewnego dnia komentator powie. Ladies and gentlemen please welcome The Greatest of All Time, the Never Seen 1000. He is the Last Real Champion. @PatrychoO
3
@TR3YWAY ale buja zbyt bardzo
8
Miłego dnia dla ramblowiczów z Warszawy i Poznania
2
Oglądamy mecz dzisiaj wszyscy. @mekston @macio_944
0
@Encore co to za gra? Ja kiedyś na jednego z najlepszych pro playerów Europy wygrałem linię
0
@gumaz tysiąc goli tak szybko?
0
Najgorsze co chłopak może usłyszeć od swojej dziewczyny to Messi
1
Trzeba obejrzeć zwierzogród 2 w kinie. CM Punk to goat. @PatrychoO
1
@D10SLEO no ale w trendach będą... A za trendami warto podążać, sam niektóre trendy ćwiczenia chętnie wykonuje bo faktycznie wykonywanie ich do upadku powoduje że czuje fajnie mięsień, ale ogólnie meta na 2026bto będzie porażka
1
Patrząc na to jakie ćwiczenia będą w mecie na siłowni w 2026 roku to aż nie chce się trenować. Już teraz jest źle a będzie jeszcze gorzej. Kiedyś to była prostota jakieś hamskie wiosłowania, podciągania z ciężarem, a teraz jakieś wymyślane ćwiczenia pod jakimś optymalnym kątem.
2
@mordini123 grałem kiedyś partyjkę. Średnia koło 117 miałem.. ale to tak amatorsko se pykałem
2
Miłego dnia dla ramblowiczów z Andrychowa i Skawiny
1
@Who_you_mam to jest istotne.pytanie bo w swoim prime to ja wieśka potrafiłem rozpykać na drodze zagłady a teraz na najłatwiejszym męczę się z gryfem w białym sadziee, Vesemir sam musi bić
1
@clyde jaki poziom turndości?