0

Marzenie to że szefy Williamsa ogłaszają że z powodu cwaniactwa Sainz nie wystąpi w ostatnim wyścigu i zastąpi go GOAT z Kanady

1

@DonAndrzejos a kogo to obchodzi? @Kessie @Eklerek

2

@Encore nie oglądam takich przeciętniaków, ale w kadrze faktycznie blokuje go jeden zawodnik

2

Uwielbiam oglądać na YouTube Messi showed Ronaldo who is the best

2

@mekston o co chodzi @mekston ?

2

Przed świętami kibicujemy wszyscy drużynie Al Najma. @mekston

1

@blakkudium nie ma Fermina i nie oglądam

1

@Encore oby nie

4

Oby Al Hilal wygrali w tym roku ligę

0

@macio_944 no jesteś nowym liderem fankluba, ja się wypisuję z tego bagna

0

Odchodzę z fanklubu przyjaciół Cristiano Ronaldo. Było fajnie, ale to już nie ma sensu, gratuluję też nowemu liderowi @macio_944 ale i tak istnienie tego fankluba nie ma sensu

4

Miłego dnia dla ramblowiczów z Gryfina i Jarocina

1

@NeroTFP1 Po co to wstawiasz?

1

@Encore United jest najgorsze

1

@PatrychoO oczywiście że goata CM Punka i jego przyjaciela ze zwierzogrodu.

1

@PatrychoO survivor series tak, ale ostatnia to 13 grudnia

2

Ten moment kiedy wiesz że pewnego dnia komentator powie. Ladies and gentlemen please welcome The Greatest of All Time, the Never Seen 1000. He is the Last Real Champion. @PatrychoO

3

@TR3YWAY ale buja zbyt bardzo

8

Miłego dnia dla ramblowiczów z Warszawy i Poznania

2

Oglądamy mecz dzisiaj wszyscy. @mekston @macio_944

0

@Encore co to za gra? Ja kiedyś na jednego z najlepszych pro playerów Europy wygrałem linię

0

@gumaz tysiąc goli tak szybko?

0

Najgorsze co chłopak może usłyszeć od swojej dziewczyny to Messi

1

Trzeba obejrzeć zwierzogród 2 w kinie. CM Punk to goat. @PatrychoO

1

@D10SLEO no ale w trendach będą... A za trendami warto podążać, sam niektóre trendy ćwiczenia chętnie wykonuje bo faktycznie wykonywanie ich do upadku powoduje że czuje fajnie mięsień, ale ogólnie meta na 2026bto będzie porażka

1

Patrząc na to jakie ćwiczenia będą w mecie na siłowni w 2026 roku to aż nie chce się trenować. Już teraz jest źle a będzie jeszcze gorzej. Kiedyś to była prostota jakieś hamskie wiosłowania, podciągania z ciężarem, a teraz jakieś wymyślane ćwiczenia pod jakimś optymalnym kątem.

2

@mordini123 grałem kiedyś partyjkę. Średnia koło 117 miałem.. ale to tak amatorsko se pykałem

2

Miłego dnia dla ramblowiczów z Andrychowa i Skawiny

1

@Who_you_mam to jest istotne.pytanie bo w swoim prime to ja wieśka potrafiłem rozpykać na drodze zagłady a teraz na najłatwiejszym męczę się z gryfem w białym sadziee, Vesemir sam musi bić

1

@clyde jaki poziom turndości?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?