1

Krystian. Mam na imię Krystian i będę oglądać dzisiejszy wyścig formuły 1

4

@Lionel_Messi10 Messi goat pozdro @mekston

2

@Filipem on jest dobry. To goat, ciekawostka, były piłkarz PSG, ale też i w Barcelonie grał

5

Lando Lando Lando super Lando. Po mistrza dziś goat idzie. Dawaj Lando, 2/3 Rambli formułowskiej za panem stoi. @mekston @Kessie @Eklerek @MichuZ44

0

@kanver_ bo Alvarez to coś więcej niż gole

2

@mekston dobry mecz był pooozdroo

4

Miłego dnia dla ramblowiczów z Tarnowskich Gór i Radzymina

3

Piłka ma jednego goata.

3

@Lanosss rumuna kiedyś robiłem, ale tylko z hantlami, ale dawno już nie jest w planie treningowym

4

@Kessie nie ma czegoś takiego

5

Dziś na siłowni robiłem szwedki. Ogólnie nie jest to najlepsze ćwiczenie i bark sobie trochę uszkodziłem

3

@Kessie nie oglądam tego.meczu. @blakkudium

0

Red Bull Mercedes wspólna sprawa

3

@Frimpong oni nigdy nie wygrali ligi mistrzów nawet xddd

7

Ten moment kiedy cieszysz się życiem ale uświadamiasz sobie że zaraz masz 60 urodziny.

4

@Eklerek też Liverpool oglądam pozdro

0

Max powinien się przestać kompromitować i w trakcie wyścigu zbaitować jakoś Lando żeby wypadł z toru.

0

@mekston chyba mistrzem kompromitacji

0

@Stinger_ i idą do więzienia za kompromitację i muszą oddać wszystkie swoje punkty goatowi

1

Całe życie Leclerc rywalizuje z Maxem, może tym razem stanie po jego stronie w końcu?

3

Taktyka jest prosta, w Norysa.

1

@LeszekFCB niech stanie raz przynajmniej po stronie Maxa

3

A już jutro pan komentator powie że Toto wściekły nie słuchamy już tego komunikatu. @mekston @Kessie

0

@Eklerek Tsunoda potrzebny

0

Tsunoda ogarnij się

0

@mekston koniec szans na mistrza?

0

Grzesiek Russell po czyjej jesteś stronie łobuzie?

2

@mekston jeden z

5

Brawo Dibu. Jazda z Arsenalem

2

@Czyhrynski wiesz że ich trener to Fabregas? Ciekawostka w przeszłości piłkarz Arsenalu ale i Barcelony. @Kessie @Eklerek @Czajka90 @mekston

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?