Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Krystian. Mam na imię Krystian i będę oglądać dzisiejszy wyścig formuły 1
4
@Lionel_Messi10 Messi goat pozdro @mekston
2
@Filipem on jest dobry. To goat, ciekawostka, były piłkarz PSG, ale też i w Barcelonie grał
5
Lando Lando Lando super Lando. Po mistrza dziś goat idzie. Dawaj Lando, 2/3 Rambli formułowskiej za panem stoi. @mekston @Kessie @Eklerek @MichuZ44
0
@kanver_ bo Alvarez to coś więcej niż gole
2
@mekston dobry mecz był pooozdroo
4
Miłego dnia dla ramblowiczów z Tarnowskich Gór i Radzymina
3
Piłka ma jednego goata.
3
@Lanosss rumuna kiedyś robiłem, ale tylko z hantlami, ale dawno już nie jest w planie treningowym
4
@Kessie nie ma czegoś takiego
5
Dziś na siłowni robiłem szwedki. Ogólnie nie jest to najlepsze ćwiczenie i bark sobie trochę uszkodziłem
3
@Kessie nie oglądam tego.meczu. @blakkudium
0
Red Bull Mercedes wspólna sprawa
3
@Frimpong oni nigdy nie wygrali ligi mistrzów nawet xddd
7
Ten moment kiedy cieszysz się życiem ale uświadamiasz sobie że zaraz masz 60 urodziny.
4
@Eklerek też Liverpool oglądam pozdro
0
Max powinien się przestać kompromitować i w trakcie wyścigu zbaitować jakoś Lando żeby wypadł z toru.
0
@mekston chyba mistrzem kompromitacji
0
@Stinger_ i idą do więzienia za kompromitację i muszą oddać wszystkie swoje punkty goatowi
1
Całe życie Leclerc rywalizuje z Maxem, może tym razem stanie po jego stronie w końcu?
3
Taktyka jest prosta, w Norysa.
1
@LeszekFCB niech stanie raz przynajmniej po stronie Maxa
3
A już jutro pan komentator powie że Toto wściekły nie słuchamy już tego komunikatu. @mekston @Kessie
0
@Eklerek Tsunoda potrzebny
0
Tsunoda ogarnij się
0
@mekston koniec szans na mistrza?
0
Grzesiek Russell po czyjej jesteś stronie łobuzie?
2
@mekston jeden z
5
Brawo Dibu. Jazda z Arsenalem
2
@Czyhrynski wiesz że ich trener to Fabregas? Ciekawostka w przeszłości piłkarz Arsenalu ale i Barcelony. @Kessie @Eklerek @Czajka90 @mekston