Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdzie jest Tsunoda? Za wszelką cenę musi być przed Lando
1
@mekston licz punkty szybko
1
@Frimpong Lando dzisiaj wygra, ale Max nie spadnie z top3 w wyścigu. @mekston zapisz to gdzieś @Kessie
2
@LeszekFCB znowu z Lando przegra Max. Kompromitacja
1
@mrboom ja myślę że coś tu nie gra. Urodziny akurat w dniu być może najważniejszego wyścigu w historii
1
@Kessie Avengers assemble. Ale oby Lando wygrał
2
Dziś 41 urodziny obchodzi Robert Kubica. Czy to przypadek?
3
@barcelonaLM nie kto tylko co. Taka kryptowaluta.. mówił Zbyszek pod sklepem że warto kupić to dla zasady coś tam kupiłem..
3
@mekston ile jeszcze można strzelić w tym roku?
4
Jeśli chodzi o kryptowaluty to ja niezbyt się w to bawię.. dla zasady mam z 7 czy 8 bitkow.
1
Krystian. Mam na imię Krystian i będę oglądać dzisiejszy wyścig formuły 1
4
@Lionel_Messi10 Messi goat pozdro @mekston
2
@Filipem on jest dobry. To goat, ciekawostka, były piłkarz PSG, ale też i w Barcelonie grał
5
Lando Lando Lando super Lando. Po mistrza dziś goat idzie. Dawaj Lando, 2/3 Rambli formułowskiej za panem stoi. @mekston @Kessie @Eklerek @MichuZ44
0
@kanver_ bo Alvarez to coś więcej niż gole
2
@mekston dobry mecz był pooozdroo
4
Miłego dnia dla ramblowiczów z Tarnowskich Gór i Radzymina
3
Piłka ma jednego goata.
3
@Lanosss rumuna kiedyś robiłem, ale tylko z hantlami, ale dawno już nie jest w planie treningowym
4
@Kessie nie ma czegoś takiego
5
Dziś na siłowni robiłem szwedki. Ogólnie nie jest to najlepsze ćwiczenie i bark sobie trochę uszkodziłem
3
@Kessie nie oglądam tego.meczu. @blakkudium
0
Red Bull Mercedes wspólna sprawa
3
@Frimpong oni nigdy nie wygrali ligi mistrzów nawet xddd
7
Ten moment kiedy cieszysz się życiem ale uświadamiasz sobie że zaraz masz 60 urodziny.
4
@Eklerek też Liverpool oglądam pozdro
0
Max powinien się przestać kompromitować i w trakcie wyścigu zbaitować jakoś Lando żeby wypadł z toru.
0
@mekston chyba mistrzem kompromitacji
0
@Stinger_ i idą do więzienia za kompromitację i muszą oddać wszystkie swoje punkty goatowi
1
Całe życie Leclerc rywalizuje z Maxem, może tym razem stanie po jego stronie w końcu?