Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Arsenal nie jest w top 4 historycznie Anglii. Czas zmierzyć się z prawdą @Encore . Zobacz jaka forma @mekston
1
@MesQueUnClub_87 może wygra, trzeba wierzyć
0
Jeśli Asasyn nie wygra GOTY to nie kupię nowego wiedźmina
1
@Commando ale ja mam mało hajsu
0
@KichuBlaugrana a gdzie assassin nowy?
0
@lajcior i mam ryzykować hormony?
0
Patrzę na ceny w sklepie. Dramat. Chciałbym robić zdrową masę, niestety nie stać mnie i robię redukcję na przetworzone żywności..
1
Kiedyś piłka nożna była lepsza i mniej hajsu było.
0
Drużyna z Belgii to ogromna potęga, pokonanie ich to niemalże zwycięstwo ligi mistrzów
7
Miłego dnia dla ramblowiczów z Augustowa i Madery
2
@Popitek12 jest zgłoszone.
0
Kto dziś kibicuję dla Realu?
2
@Kessie ja słyszałem ostatnio jak była ceremonia zwycięzców lm
1
@Bolton ja rozumiem wszystko
1
Napisałem przed mecz do Haalanda na ig
0
@MessiForeverTheBest oby nie wygrał mundialu i będzie dobrze
1
@Adran360 bardziej się opłaca oglądać jak.Arsenal gra. Kibice myślą za w grudniu rozdaje się zwycięstwo w lm.
3
Mamy na Rambli kibiców drużyny która ligi mistrzów nigdy nie wygrała, nie wiedzą oni że ligę mistrzów wygrywa się w meczu finałowym,.. nie ma w tym nic złego. Zobacz @mekston w jakiej formie jestem
1
@Bocheno1 Olsztyńskie tereny trzeba znać. Nie aż tak jak Warszawskie ale trzeba.
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Dobrego Miasta i Kościerzyna
1
@PatrychoO że otwiera usta
6
Liga mistrzów to turniej w którym na pierwszym miejscu trzeba być w maju lub czerwcu(czasem) a nie w grudniu. @mekston nokałt z mojej strony
0
@July_6_BcN a po co w takie miejsca chodzić?
3
Ciekawe jak tam dziś Arsenal w lidze mistrzów.. hehehe
2
@Pedri16Future niech wszystkie drużyny przegrają najlepiej
1
@PatrychoO po czym poznać że Triple H gada głupoty?
0
@Sulimo ja już napisałem do Yamala na Instagramie żeby przekonał jakoś Flicka do wystawiania Fermina.
1
Szkoda że Flick nie rozumie że jak nie ma Fermina to nie oglądam
1
@blakkudium no to nie mam zamiaru tego oglądać
1
@blakkudium Quaresma wrócił?