2

Arsenal nie jest w top 4 historycznie Anglii. Czas zmierzyć się z prawdą @Encore . Zobacz jaka forma @mekston

1

@MesQueUnClub_87 może wygra, trzeba wierzyć

0

Jeśli Asasyn nie wygra GOTY to nie kupię nowego wiedźmina

1

@Commando ale ja mam mało hajsu

0

@KichuBlaugrana a gdzie assassin nowy?

0

@lajcior i mam ryzykować hormony?

0

Patrzę na ceny w sklepie. Dramat. Chciałbym robić zdrową masę, niestety nie stać mnie i robię redukcję na przetworzone żywności..

1

Kiedyś piłka nożna była lepsza i mniej hajsu było.

0

Drużyna z Belgii to ogromna potęga, pokonanie ich to niemalże zwycięstwo ligi mistrzów

7

Miłego dnia dla ramblowiczów z Augustowa i Madery

2

@Popitek12 jest zgłoszone.

0

Kto dziś kibicuję dla Realu?

2

@Kessie ja słyszałem ostatnio jak była ceremonia zwycięzców lm

1

@Bolton ja rozumiem wszystko

1

Napisałem przed mecz do Haalanda na ig

0

@MessiForeverTheBest oby nie wygrał mundialu i będzie dobrze

1

@Adran360 bardziej się opłaca oglądać jak.Arsenal gra. Kibice myślą za w grudniu rozdaje się zwycięstwo w lm.

3

Mamy na Rambli kibiców drużyny która ligi mistrzów nigdy nie wygrała, nie wiedzą oni że ligę mistrzów wygrywa się w meczu finałowym,.. nie ma w tym nic złego. Zobacz @mekston w jakiej formie jestem

1

@Bocheno1 Olsztyńskie tereny trzeba znać. Nie aż tak jak Warszawskie ale trzeba.

3

Miłego dnia dla ramblowiczów z Dobrego Miasta i Kościerzyna

1

@PatrychoO że otwiera usta

6

Liga mistrzów to turniej w którym na pierwszym miejscu trzeba być w maju lub czerwcu(czasem) a nie w grudniu. @mekston nokałt z mojej strony

0

@July_6_BcN a po co w takie miejsca chodzić?

3

Ciekawe jak tam dziś Arsenal w lidze mistrzów.. hehehe

2

@Pedri16Future niech wszystkie drużyny przegrają najlepiej

1

@PatrychoO po czym poznać że Triple H gada głupoty?

0

@Sulimo ja już napisałem do Yamala na Instagramie żeby przekonał jakoś Flicka do wystawiania Fermina.

1

Szkoda że Flick nie rozumie że jak nie ma Fermina to nie oglądam

1

@blakkudium no to nie mam zamiaru tego oglądać

1

@blakkudium Quaresma wrócił?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?