Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Filipem przecież przeciwko takiemu rywalowi to i Moriba dobrze wypadnie xd
2
@Kessie no i nie oglądam @blakkudium
5
Nie ma Fermina w pierwszym i nie oglądam mecza. @mekston @blakkudium
1
Jaki masz cel na 2026? Ja zarabiać więcej
1
@PatrychoO on przegra bo jest słaby,.Bron Breakker lepszy
1
@gumaz ja mam kurtkę moncler to oczywiście że jest ciepło
1
@gumaz zostajesz dodany do przyjaciół fanklubu Cristiano Ronaldo siuuu
1
Śnił mi się Infantino
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Bielawy i Bogatynia
0
@MessiForeverTheBest kibicujemy wszyscy
1
@Eklerek trzymaj się pozdro. Do championship hahah
0
@Czajka90 ja jestem za Arsenalem
1
@Czajka90 @Eklerek lepiej oglądacie Arsenal, United życzę spadku
2
A co jeśli świat się skończył po 2016 a to wszystko to tylko jeden wielki koszmar?
1
@blakkudium tylko jak Fermin wszedł
1
@macio_944 nie wiem co powiedzieć rodzinie. @gumaz drwala to ja zjadam na śniadanie
1
@blakkudium nie będę oglądać meczów bez udziału Fermina
2
Najgorsze to jak się jest zakochanym od 9 lat w jednej kobiecie
0
@Stinger_ jak chce chłopak sobie postartowac to niech staetuej
0
@Faro podstawa bycia mężczyzną
5
Czas kupić nowe ciuchy, to podstawa
2
@macio_944 ja Realowi kibicować nie zamierzam
1
Mamy 2025 rok, a dalej najlepsi na świecie są Joe i Punk i to już od jakiś 20 lat dobrych. @lucas/catalan
3
@mekston głupoty wygadujesz. Stoiczkow grał przecież w Barcelonie.
1
@Faro z Rennesem to każdy dobrze zagra. Pozdro
0
Lubisz Pazdana?
4
Miłego dnia dla ramblowiczów ze Stalowej Woli i Starogardu Gdańskiego
4
@Eklerek 69 turbo 67 six seven Leo Messi GOAT
2
@blakkudium nie oglądam tego meczu, tak jak nie oglądam meczów z Ferminem a ławce
5
Kurczę płyn do świateł długich mi się skończył.. będzie trza zajechać jutro do majstra żeby mi dolał. @July_6_BcN @Kessie