1

@Filipem przecież przeciwko takiemu rywalowi to i Moriba dobrze wypadnie xd

2

@Kessie no i nie oglądam @blakkudium

5

Nie ma Fermina w pierwszym i nie oglądam mecza. @mekston @blakkudium

1

Jaki masz cel na 2026? Ja zarabiać więcej

1

@PatrychoO on przegra bo jest słaby,.Bron Breakker lepszy

1

@gumaz ja mam kurtkę moncler to oczywiście że jest ciepło

1

@gumaz zostajesz dodany do przyjaciół fanklubu Cristiano Ronaldo siuuu

1

Śnił mi się Infantino

3

Miłego dnia dla ramblowiczów z Bielawy i Bogatynia

0

@MessiForeverTheBest kibicujemy wszyscy

1

@Eklerek trzymaj się pozdro. Do championship hahah

0

@Czajka90 ja jestem za Arsenalem

1

@Czajka90 @Eklerek lepiej oglądacie Arsenal, United życzę spadku

2

A co jeśli świat się skończył po 2016 a to wszystko to tylko jeden wielki koszmar?

1

@blakkudium tylko jak Fermin wszedł

1

@macio_944 nie wiem co powiedzieć rodzinie. @gumaz drwala to ja zjadam na śniadanie

1

@blakkudium nie będę oglądać meczów bez udziału Fermina

2

Najgorsze to jak się jest zakochanym od 9 lat w jednej kobiecie

0

@Stinger_ jak chce chłopak sobie postartowac to niech staetuej

0

@Faro podstawa bycia mężczyzną

5

Czas kupić nowe ciuchy, to podstawa

2

@macio_944 ja Realowi kibicować nie zamierzam

1

Mamy 2025 rok, a dalej najlepsi na świecie są Joe i Punk i to już od jakiś 20 lat dobrych. @lucas/catalan

3

@mekston głupoty wygadujesz. Stoiczkow grał przecież w Barcelonie.

1

@Faro z Rennesem to każdy dobrze zagra. Pozdro

0

Lubisz Pazdana?

4

Miłego dnia dla ramblowiczów ze Stalowej Woli i Starogardu Gdańskiego

4

@Eklerek 69 turbo 67 six seven Leo Messi GOAT

2

@blakkudium nie oglądam tego meczu, tak jak nie oglądam meczów z Ferminem a ławce

5

Kurczę płyn do świateł długich mi się skończył.. będzie trza zajechać jutro do majstra żeby mi dolał. @July_6_BcN @Kessie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?