Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ładne te Maltanki
1
@PatrychoO energetyk przynajmniej coś daje sam przyznam że czasem piję takiego Red bulla przed siłownią
1
@macio_944 już w środę decydujący mecz. Jamajka Curacao, jeśli Curacao wygra to możliwe że Argentyna wygra,.będę oglądać z drwalem w ręku
2
@Czajka90 nie zmienia to faktu że wiadomo kto nie wygra wiadomo czego. @mekston zapisz to gdzieś bo ładna riposta znowu wpadła
3
Piłkarze są od grania nie od dziewczyn podrywania!, zbyt słabo ich Flick pilnuje, nie podoba mi się to
1
@Jakchcesz niech się zajmie grą bo z tym niezbyt mnie przekonuje a to najważniejsze
5
W środę drwal wróci do całej Polski. No i super. Środa to także mecz o wszystko Jamajka Curacao, wbrew pozorom ten mecz może zdecydować kto wygra mundial.
0
@July_6_BcN Julianna pozdro. A ty @mekston zapisz to gdzieś
1
@Bolton liczyłem że Retegui zostanie współczesnym kapitanem Ameryką, dużo u mnie stracił ostatnio
9
Widziałem na siłce młodego chłopaka, ma potencjał ale ćwiczy że lekko, potem patrzę a on robi ławę i patrzę jak lekko mu to idzie, uznałem że mu pomogę dorzuciłem mu po 25kg na stronę w trakcie kiedy on wyciskał. Żeby być najlepszym trzeba trenować ciężką
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Jastrzębia-Zdroju i Świętochłowic
0
@Encore może czas przejść na stronę Novaka?
0
@Arden ale taki energetyk faktycznie coś daje, sam przyznam się że przed siłką czasem wypiję takiego Red bulla
5
@Sysia11 na meczach B klasy też jest doping, nie świadczy to jednak że jest tam poziom. @mekston zapisz to gdzieś bo dobra riposta
2
@marcin62 bo energetyk przynajmniej coś daje, sam czasem takiego Red bulla przed siłownią wypiję
0
@MessiForeverTheBest na taki los się nie pisałem
5
@agaFCB ja wczoraj nie wytrzymałem i złapałem za szklankę.. ciężką jest trzeźwieć.
1
@TR3YWAY coś tam w szafie pewnie się znajdzie
1
Kurtka moncler w zimę to podstawa.
1
@Robert_Kubica a dlaczego?
1
@Bocheno1 zależy w co. W biegu na 60 metrów w hali bym go pokonał bezproblemowo
3
Węgry przyniosły wstyd.
2
Totalna demolka na boisku, brawo chłopaki
0
@Encore a kto nigdy nie zmienił zdania?
3
@gumaz dokładnie, słabo z tym u mnie .
2
@gumaz co ty za herezję wypisujesz?
4
Kiedyś życie było bardziej... Kolorowe... Jakby świat zaczął tracić swoje kolory..
0
@Eklerek dramat, ale doceniam Szczęsnego
3
@clyde bo drwal był i dlatego. Jutro wyjeżdżam, miał być kierunek Gdańsk ale może na 2 dni zatrzymam się w Olsztynie
3
Dziś przekonamy się czy w Poznaniu można zjeść dobrą pizze hawajską. Pozdro