Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@fart ja jestem tak pijany że mało rozumiem, Katowice to najlepsze miasto w Polsce
2
Pozdro fani Arsenalu
1
@Kozinho. Ja bardzo często zamawiam jedzenie i mi wiozą. Mak KFC i inne tego typu. Pozdrom
7
@Kgorecki2500 zgłoszone jesteś
14
@gumaz mniej. Nie ma co się oszukiwać
10
Dużo ludzi podobno przechodzi na stronę Brauna, ja zdecydowałem że jednak w następnych wyborach pójdę na Zandberga bo póki co poglądy gospodarcze są dla mnie bardziej istotne
0
@MessiForeverTheBest jestem sprinterem, 400 metrów to ostatni dystans na którym jestem szybszy niż najszybsze kobiety.
1
@barcelonaLM ile jest z Katowic do Czech?
1
@MessiForeverTheBest Raphinha powiedział prawdę, ma mój szacunek
1
@Rewolucja123 camera wowo to jedyne co niektórzy fani są w stanie powiedzieć
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Ostrowca świętokrzyskiego i Lęborka
2
@Czajka90 wstałem dziś o 2 rano żeby na otwarcie maka być pierwszym w kolejce, ale byłem drugi, był ktoś przede mną
2
@July_6_BcN ja jestem od dawania wam wskazówek a nie podejmowania waszych decyzji. Dałem wam wędkę nie rybę, jeśli ktoś jest zagubiony ale kumaty to dzięki moim wskazówkom wyjdzie na ludzi. @mekston zapisz to gdzieś
15
Bez jedzenia nie ma energii potrzebnej do życia
11
Miłego dnia dla ramblowiczów z Konina i Opoczna
0
@Encore kluby które chcą przegrywać chętnie go wezmą
0
@Encore wpadaj na codzienne wyśmiewanie mistrza Ten Haga
3
@mekston jak jest wywiad z Ciristiano to przerywam wszystko i oglądam
1
Swoją drogą bastion argentyński w Portugalii najsłabsza drużyna w lidze mistrzów xddd. Przegrali z drużyną zarażoną myślą myśliciela Ten Haga, a druga najgorsza drużyna w lidze kiedyś z nim robiła . Śmiać się tylko można i z Benfici ale głównie z Ten Haga
1
@1LY0 no i mówi prawdę argentyńska piłka była przed Messim i będzie po Messim, Portugalię Ronaldo wypromował od zera.
4
Kocham Warszawę ale Katowice dały mi to czeka Warszawa nigdy nie mogła dać.
1
@Kessie @Encore zobacz o co chodzi, dowiedz się.
0
@kewin w La Liga masz Barcelonę Real i ekipę Alvareza, a liga arabska wzmacnia się coraz mocniej i już nie tylko w ataku
9
Fermin Lopez to bardzo dobry piłkarz.
0
@Faro Fermina lubisz?
2
@blakkudium do kadry?
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Sokółki i Raciborza
0
Fermin Lopez jest moim przyjacielem.
1
@Kozinho. Koeman to były piłkarz Barcelony
2
@blakkudium nie ma Fermina w pierwszym = nie oglądam