2

@fart ja jestem tak pijany że mało rozumiem, Katowice to najlepsze miasto w Polsce

2

Pozdro fani Arsenalu

1

@Kozinho. Ja bardzo często zamawiam jedzenie i mi wiozą. Mak KFC i inne tego typu. Pozdrom

7

@Kgorecki2500 zgłoszone jesteś

14

@gumaz mniej. Nie ma co się oszukiwać

10

Dużo ludzi podobno przechodzi na stronę Brauna, ja zdecydowałem że jednak w następnych wyborach pójdę na Zandberga bo póki co poglądy gospodarcze są dla mnie bardziej istotne

0

@MessiForeverTheBest jestem sprinterem, 400 metrów to ostatni dystans na którym jestem szybszy niż najszybsze kobiety.

1

@barcelonaLM ile jest z Katowic do Czech?

1

@MessiForeverTheBest Raphinha powiedział prawdę, ma mój szacunek

1

@Rewolucja123 camera wowo to jedyne co niektórzy fani są w stanie powiedzieć

3

Miłego dnia dla ramblowiczów z Ostrowca świętokrzyskiego i Lęborka

2

@Czajka90 wstałem dziś o 2 rano żeby na otwarcie maka być pierwszym w kolejce, ale byłem drugi, był ktoś przede mną

2

@July_6_BcN ja jestem od dawania wam wskazówek a nie podejmowania waszych decyzji. Dałem wam wędkę nie rybę, jeśli ktoś jest zagubiony ale kumaty to dzięki moim wskazówkom wyjdzie na ludzi. @mekston zapisz to gdzieś

15

Bez jedzenia nie ma energii potrzebnej do życia

11

Miłego dnia dla ramblowiczów z Konina i Opoczna

0

@Encore kluby które chcą przegrywać chętnie go wezmą

0

@Encore wpadaj na codzienne wyśmiewanie mistrza Ten Haga

3

@mekston jak jest wywiad z Ciristiano to przerywam wszystko i oglądam

1

Swoją drogą bastion argentyński w Portugalii najsłabsza drużyna w lidze mistrzów xddd. Przegrali z drużyną zarażoną myślą myśliciela Ten Haga, a druga najgorsza drużyna w lidze kiedyś z nim robiła . Śmiać się tylko można i z Benfici ale głównie z Ten Haga

1

@1LY0 no i mówi prawdę argentyńska piłka była przed Messim i będzie po Messim, Portugalię Ronaldo wypromował od zera.

4

Kocham Warszawę ale Katowice dały mi to czeka Warszawa nigdy nie mogła dać.

1

@Kessie @Encore zobacz o co chodzi, dowiedz się.

0

@kewin w La Liga masz Barcelonę Real i ekipę Alvareza, a liga arabska wzmacnia się coraz mocniej i już nie tylko w ataku

9

Fermin Lopez to bardzo dobry piłkarz.

0

@Faro Fermina lubisz?

2

@blakkudium do kadry?

3

Miłego dnia dla ramblowiczów z Sokółki i Raciborza

0

Fermin Lopez jest moim przyjacielem.

1

@Kozinho. Koeman to były piłkarz Barcelony

2

@blakkudium nie ma Fermina w pierwszym = nie oglądam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?