Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Ojciec5tkidzieci co tu robi Ronaldo?
1
@macio_944 Burberry
Pozdro
4
Pierwszy drwal w tym roku skonsumowany, coś wspaniałego
4
Miłego dnia dla ramblowiczów z Amsterdamu i Zgorzelca
6
Neandertalczyk był mądrzejszy od nie jednego współczesnego homo sapiens
4
@gumaz żądam drwala i kebsa
0
Dziś posnania odwiedzona a jutro będzie trzeba spróbować tego drwala
0
Najważniejsze drodzy panowie że za 9 miesięcy będzie już sierpień
6
Miłego dnia dla z Dębicy i Kościerzyna
4
Ludzie kiedyś jedli surowe mięso i żyli i się rozwijali.
6
Fajnie było w Krakowie, ale drwal się sam nie kupi, kierunek Poznań
4
Nigdy nie zrozumiem mężczyzn którzy smażą jakiekolwiek mięsa na średniej lub małej mocy, takie osoby powinny dostać zakaz wstępu do kuchni
4
@mekston obieramy 4 duże awokada, kładziemy na patelsona, nie wlewamy żadnego oleju tylko na średniej mocy smażymy awokado(musi być rozgniecione) łyzka spirytusu ale tylko dla zaawansowanych(żeby nic nie rozwalić) pół kilo indyka kładziemy na rozgrzanego już patelsona i dopiero wtedy wlewamy 100ml.oliwy na tego indyka, zwiększamy moc, ale nie maksymalna, na sam koniec dodajemy pieczarki i paprykę
5
@gumaz mój syn jedyne co będzie musiał robić to grać w piłkę i zdrowa dieta, reszta niech robi co chce
1
@Lionel_Messi10 lubię oglądać dobrych bramkarzy.
0
Miłego dnia dla ramblowiczów z Kutna i Łowicza
1
@mekston bo tu chodzi o to że nie oglądają Arabskiej na co dzień
2
@blakkudium Ronaldo
4
@gumaz różnie, ale średnia coś koło tego może być, może trochę mniej, ale rekord 3500 tys
0
Ile trzeba minimum zarabiać żeby godnie żyć?
0
Królikowski. Tak czy nie?
2
@July_6_BcN połowę swojego życia spędziłem w kuchni, jestem zniesmaczony
2
Takie fryteczki na dużej ilości oleju to coś pięknego.
0
@July_6_BcN dlatego ja stawiam na Zandberga
5
@tomek8756 ja jestem dzisiaj w Krakowie, idę do galerii
6
Właśnie 3 pompki sobie zrobiłem, można wychodzić na miasto w nowej kurtce
3
Wojciech Szczęsny obronił karnego na Mundialu, piękny to był moment. @mekston
1
@gumaz jestem w Krakowie, nie chcę do tego Poznania tak szybko jechać ale chyba będzie trzeba.. chciałem dłużej trochę w Krakowie być...
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Bartoszyc i Nowej Soli
0
Lepiej nie tracić bramek, ale jak już się trafi to ważne by strzelić więcej niż przeciwnik. @mekston