Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Adran360 mało mnie to interesuje tak szczerze
2
@Messibestplayerintheworld Fermin powinien grać w pierwszym.
3
@macio_944 hahaha. Też nie lubisz Realu?
4
@Kessie Walonia to region w Belgii
1
@agaFCB niestety ja zamiast oglądać kupowałem Dolce Gabbana ubrania
1
@Eklerek super brawo jest. @mekston wszystko się zaczyna układać
2
@blakkudium nie wiem, ale @mekston wie o co chodzi i to najważniejsze
3
Swoją drogą kiedyś byli Kamikaze. @mekston @Eklerek @Kessie to byli Japończycy
8
Zapomniałem że wczoraj 3 rocznica rozpoczęcia mundialu przez Argentynę.. przegrali z Arabią. @mekston @Sysia11 @Lionel_Messi10
1
@Sysia11 Retegui to Argentyna! Gdzie @mekston ?
3
Przepis na koguta jakiś znasz? @Kessie
1
@tomek8756 chciałbym zarabiać tyle co on
0
@Eklerek dramat. Już szykuję odwołanie
2
@lucas/catalan ja od 15 lat oglądam F1, nigdy lepszego kierowcy nie widziałem. Pozdro
1
@Jakchcesz wiedza mężczyzn na temat mody. Dramat
3
Lando jest najlepszy to jest goat F1
@Kessie @Eklerek @mekston
5
Ten moment kiedy chodzę po mieście w butach McQueen i cała Warszawa zazdrości
0
@pt9 ubrania wszystko
0
Ten sezon to kompromitacja Verstappena, nie pierwsza zresztą
6
Miłego dnia dla ramblowiczów z Tomaszowa Mazowieckiego i Wodzisława Śląskiego
0
@Encore hahah też akurat oglądane
0
@Fabik87 nie widziałem jeszcze kogoś źle wyglądającego w Gucci
1
@AlexDark00 IShowSpeed to sigma legenda. @PatrychoO
5
Mężczyzna który nie potrafi się ubrać to dramat. Ubiór to wizytówka mężczyzny
2
@Kessie jazda Kanonierzy mistrz
0
@Eklerek ja to bym wyszedł w 69.minucie pozdro
4
Nic do Olmo nie mam, ale nawet jak strzeli 40 goli i 30 asyst w sezonie to ja i tak wolę Fermina.
1
@Kessie Tylko Arsenal
0
@mekston tylko gdzie Fermin?
1
@macio_944 i bez Fermina