2

@Adran360 mało mnie to interesuje tak szczerze

2

@Messibestplayerintheworld Fermin powinien grać w pierwszym.

3

@macio_944 hahaha. Też nie lubisz Realu?

4

@Kessie Walonia to region w Belgii

1

@agaFCB niestety ja zamiast oglądać kupowałem Dolce Gabbana ubrania

1

@Eklerek super brawo jest. @mekston wszystko się zaczyna układać

2

@blakkudium nie wiem, ale @mekston wie o co chodzi i to najważniejsze

3

Swoją drogą kiedyś byli Kamikaze. @mekston @Eklerek @Kessie to byli Japończycy

8

Zapomniałem że wczoraj 3 rocznica rozpoczęcia mundialu przez Argentynę.. przegrali z Arabią. @mekston @Sysia11 @Lionel_Messi10

1

@Sysia11 Retegui to Argentyna! Gdzie @mekston ?

3

Przepis na koguta jakiś znasz? @Kessie

1

@tomek8756 chciałbym zarabiać tyle co on

0

@Eklerek dramat. Już szykuję odwołanie

2

@lucas/catalan ja od 15 lat oglądam F1, nigdy lepszego kierowcy nie widziałem. Pozdro

1

@Jakchcesz wiedza mężczyzn na temat mody. Dramat

3

Lando jest najlepszy to jest goat F1
@Kessie @Eklerek @mekston

5

Ten moment kiedy chodzę po mieście w butach McQueen i cała Warszawa zazdrości

0

@pt9 ubrania wszystko

0

Ten sezon to kompromitacja Verstappena, nie pierwsza zresztą

6

Miłego dnia dla ramblowiczów z Tomaszowa Mazowieckiego i Wodzisława Śląskiego

0

@Encore hahah też akurat oglądane

0

@Fabik87 nie widziałem jeszcze kogoś źle wyglądającego w Gucci

1

@AlexDark00 IShowSpeed to sigma legenda. @PatrychoO

5

Mężczyzna który nie potrafi się ubrać to dramat. Ubiór to wizytówka mężczyzny

2

@Kessie jazda Kanonierzy mistrz

0

@Eklerek ja to bym wyszedł w 69.minucie pozdro

4

Nic do Olmo nie mam, ale nawet jak strzeli 40 goli i 30 asyst w sezonie to ja i tak wolę Fermina.

1

@Kessie Tylko Arsenal

0

@mekston tylko gdzie Fermin?

1

@macio_944 i bez Fermina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?