Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Wiosłowanie to jedna z podstaw zbudowania pleców
1
Dosyć okłamywania się.
Chat GPT>>Vince McMahon>>>>>Tony Khan>>>>>Triple H>>>>>Vince Russo> The Rock @lucas/catalan @mordini123 @PatrychoO
0
@EvenepoelRemco00 lubisz włoskiego kolarza Tiberi?
0
@lucas/catalan niech się skończy kompromisować i idzie to Triple GPT
0
@mekston no moje ulubione ćwiczenie na bok barków
3
@Kozinho. Dziś wznosy na bramie wleciały
4
@Kazragore dziewczyny oceniam pod względem cech fizycznych, chłopaków oceniam czy są wartościowymi ludźmi i chodzą w dobrych outfitach
12
Z 6 godzin chyba dziś spędziłem w złotych tarasach, może z 3 dobrze ubranych chłopaków widziałem, reszta wstyd.
3
@gumaz nie umiem. Właśnie do tej panenki poradnik Messiego odpaliłem ale coś dziwnie poszło..
2
Dziś wlatuje ostry trening rzutów wolnych, na dobicie pewne karne panenkom
3
@macio_944 kupisz mnie drwala? @mekston zapisz to gdzieś swoją drogą
1
@D10SLEO nie sprawdzajcie jak wczoraj byłem ubrany na siłowni
2
@Kessie gdyby Julian Alvarez tylko chciał to strzeliłby 8 goli
0
Kto wygrał złotą piłkę w roku w którym twoja dziewczyna się urodziła?
4
@Frimpong najczęściej bywam w złotych tarasach
5
Nie kibicujemy już Liverpoolowi w tym sezonie @Kessie @Eklerek
4
Miłego dnia dla ramblowiczów Puław i Biłgoraju
2
@Jakchcesz a to takie modelu nie znam, ja na butach oszczędzam, tam kiedyś jakieś Dolce Gabbana wleciało ale to tam
1
@Czajka90 komu kibicuje są?
2
Ile kosztują twoje najdroższe buty? U mnie rewelacji pod tym względem nie ma
10
Halloween rozpoczęte, właśnie odwiedziłem @Jakchcesz Fanty? Paczki laysików, Pepsi i jakaś koszulka De Paula, lepiej się nie mogło zacząć.
2
@gumaz @Jakchcesz ekipa 2022 jest już stracona, zresztą oni nie będą korzystać z moich rad
3
Koniec świata się zbliża to fakt, z każdym dniem jest coraz bliżej. Ale jeśli będziecie słuchać moich rad to może ewentualnie przetrwacie, ale MOŻe.
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Pułtuska i Zawiercia
0
@PatrykBarca niż Hilale pokazali z City jak silna jest to liga.
1
Ja na halloween przebiorę się za Messiego i będę chodził po domach
4
Miłego dnia dla ramblowiczów z Londynu i Manchesteru
2
Ten moment kiedy wyciskam najlepsze perfumy na siłowni i cała szatnia się patrzy
5
Miłego dnia dla ramblowiczów z Zakopanego i Oviedo
3
Wszystko mnie denerwuje dzisiaj. Dlatego ma kolację wlatuje kilogram odżywki białkowej plus trochę słonecznika żeby zdrowe tłuszcze na dobry sen spożyć. Odpuszczam węgle, zobaczymy co to będzie