0

@MessiForeverTheBest Pamiętam jak kiedyś uznałem że zarwe sobie nockę i odpalę film o nazwie wszystkie hat triky Messiego na mundialu, długa noc była

1

@mekston poważne rozgrywki

1

@mekston o matko... Aczkolwiek tego po fifie bym się spodziewał.. ważne by ich w finale ojechac jeśli James nie da rady

3

Miłego dnia dla ramblowiczów z Białegostoku i Łomży

0

@directedbyfcb tak trafiłem idealnie, nawet poprosiłem Damiana by przydzielił mi miejsce przy starszyźnie żebym mógł w spokoju obejrzeć mecz

6

Czas zbierać się z wesela, łącznie rozmawiałem z trzema osobami, jeden z nich to pan młody w trakcie dawania prezenta, spytałem też jakiegoś randomowego gościa za ile garniaka kupił i powiedział że za 8, rewelacji nie ma, z Damianem jedynie dłużej porozmawiałem ale też nie dało się za długo bo był jednak świadkiem, dlatego całe wesele siedziałem przy stole i oglądałem trochę Portugalii, jedzenie nawet spoko w smaku ale za tłuste a ja ograniczam tłuszcz

0

@Encore na weselu jestem

1

@ViscaelBarca2007 to chyba kwestia tego że dla wielu ludzi pompa = zrobiłem coś dobrze(nie mówię że źle).

2

@Encore zdecydowanie nie Enkor, już tak całkowicie poważnie, mało jest ćwiczeń w którym chciałbym robić powyżej jakiś 12 powtórzeń, może młotki i może wznosy bokiem na maszynie, ogólnie przy wznosach mam tak że na bramie staram się jak najlepiej technicznie, z kolei na hantlach już bardziej szarpie, korzystam z momentu itp, ale nie ma w tym większe filozofii, tylko przyjemność mi to sprawia

0

@gumaz nie, zdam się na umiejętności kucharskie lokalu w którym to odbędzie się uczta weselna. A @mekston zna angielski i wie że to tak zwane wedding party

1

Postanowiłem sobie że pójdę dziś na wesele, właśnie jestem po ślubie kościelnym. Ogólnie to słabo panowie ubrani ale zobaczę jeszcze jak na sali weselnej będą się prezentować, ale może z dwóch mężczyzn coś droższego przyodziała

1

@Kessie a mnie to nie interesuje. Dawno już zgłosiłem

2

W końcu Triple H przestał korzystać z tego gpt przy bookingu, świetna walka jako podsumowanie kariery nie tylko Johna ale też i Stylesa

0

@mekston a kto jest najwyżej sklasyfikowanym?

5

@Bolton Flick jak chce wygrać w tym roku ligę mistrzów to niech się weźmie do roboty a nie za jakieś strachy

1

@Kessie w szkołach wolą uczyć przestarzałych teorii...

0

@Danny Gaucho no 7-0 robi wrażenie jednak

3

Ulubiony rywal Messiego, Curacao coraz bliżej awansu na mundial... Szkoda tego komentować nawet..

3

Miłego dnia dla ramblowiczów z Lublina i Lubina

3

@mekston tak, u mnie tylko przepisy fit.
@Arden ja chcę tylko pomagać ludziom spełniać marzenia o zgubieniu zbędnych kilogramów.

4

Mój posiłek z ryżem, jem go każdego dnia tygodnia oprócz soboty jako podwieczorek i kilogramy lecą w dół. Torebka ryżu gotujemy w wodzie, wodę solimy 3 łyżki soli, kiełbasa podwawelska na patelsona 300g, wlewamy 50ml oleju i smażymy na dużym ogniu, na koniec dodajemy jajko sadzone na ryż i dodajemy z jakieś 60grsmow musztardy.

1

@mekston Argentyna, Madaskar, Wyspy Zielonego Przylądka i Nową Zelandia może być?

1

Wenezuela może być, oby im się udało

0

Grupa na mundial? Portugalia, Hiszpania, Francja i Niemcy?

5

Miłego dnia dla ramblowiczów z Gdyni i Gdańska

0

Smuci mnie jak patrzę na cenę kolki, zdecydowanie za droga.

1

@Lionel_Messi10 a ja zostanę przy kurczaku fit

4

@mekston tak ale zmieniaj Pepsi i Cole co jakiś czas żeby nie było stagnacji, oszukasz w ten sposób trochę organizm.

7

Chcesz schudnąć? To dlaczego nie jesz mojej sałatki kolacyjnej na kolację, ja jem codziennie. 2 awokado, pamiętajcie by wybrać dojrzałe, pestki dyni jakieś 40 gramów, cztery banany, 150ml oliwy, 5 pomidorów. Jako przekąska orzechy włoskie.

2

Miłego dnia dla ramblowiczów z Olsztyna i Płocka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?