Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore a oglądasz jutro F1?
1
@Encore Encore mam pomysł na październik dla tego nie powinienem pisać o tym, ale widziałem lepsze
0
@Stinger_ lepiej jest nie przegrywać, w odróżnieniu od pewnej reprezentacji w meczu z Arabią.
2
Jesteś w restauracji, podchodzi do ciebie Jon Jones i mówi że on będzie siedział przy tym stoliku, co robisz?
0
@Ku84fcb dramat
5
Ona jest fanką Verstappena i jeździ nowym Mercedesem. @Kessie o to chodzi
0
@gumaz jak kto chcę. Mogą być nawet mrożone na patelnię od biedy. Byle cokolwiek było
6
Jeśli dziewczyna nie jest w stanie zrobić chłopakowi po treningu - kurczak, ryż, warzywa, trzeba zerwać.
0
Druga tura wyborów prezydenckich, zostali tylko Korwin i Biedroń, na kogo oddajesz swój głos?
1
@Sysia11 niestety nie znam ani angielskiego, ani argentyńskiego. Ale może @mekston
5
Mój syn wygra kiedyś złotą piłkę.
2
Ważne by Yamal i reszta wygrali ligę mistrzów, ważne też by Yamal wygrał finalizme
0
@AlexDark00 płacz to będzie za rok, dobrze że nie jestem fanem reprezentacji 2022, przynajmniej nie muszę bać się mundialu i bolesnej weryfikacji.
2
@Encore do niego pisać nie mam zamiaru, on to to wiadomo że nie pomoże, byle schował się i nie przeszkadzał za bardzo i będzie dobrze
15
Napisałem do Vitinhi na ig. Pogratulowałem mu trzeciego miejsca, ale też wspomniałem że to za mało i musi udowodnić swoją moc na mundialu, a gra w PSG to mało ważne i oby przegrał z Barcelono
1
@LeszekFCB słucham jedynie muzyki klasycznej, która jest wartościowa. Nie słucham rapu. Od biedy wolałbym już Skolima
0
@Pedri16Future Nie wiem w czym poziom pani Sanah jest lepszy niż poziom pani Fagaty, choć muzyka żadnej z tych pań nie trafia do mojego gustu. I zgłoszone za obraze mojego pytania
2
@FcPortoFan1999 Mendes to żołnierz Crsitiano i zdecydowanie najlepszy obrońca na świecie! On albo Yamal, jedyne słuszne typy
0
Sanah czy Fagata, która pani robi lepszą muzykę?
1
I jeszcze jedno @mekston Alvarez koło takiego Ferrana nigdy nie stał i stać nie będzie
2
Zawsze pięknie się patrzy jak piłkarz Atletico zostaje wyjaśniony w gorących dyskusjach
4
@MYTO światopogląd Brauna i gospodarka i Zandberga
4
@blakkudium dziewczynę, ale to była krótka przygoda
6
Złota piłka to jest dramat odkąd pewien z Bałkanów ukradł ją koledze z zespołu, a ukradł ją bo biegał w dogrywkach pewnego turnieju, pomijając już fakt że na tym turnieju nie był nawet najlepszy w swojej reprezentacji
7
Getafe to wstyd i nie ma co się tu kompromisować
0
Hahaha gol. Brawo. Mówiłem @mekston że strzeli Ferran po asyście od Olmo i nawet minutę dokładnie podałem
2
Jeśli drużyna przegrywa 5-0, ale piłkarz z tej drużyny strzeli gola w doliczonym, to dalej przegrywa tylko że 5-1
1
Piłkarz który póki co jest młody, ale może w przyszłości nabędzie trochę doświadczenia?
1
@blakkudium wf były jakie były ale moje i mojego najlepszego przyjaciela Mateusza liczby dalej robią wrażenie
0
@D10SLEO tak sobie myślałem że śmiesznie będzie jak Pogacar pokona Remco ale Vine go zrobi. Faktycznie Vine go zrobi