0

@Encore a oglądasz jutro F1?

1

@Encore Encore mam pomysł na październik dla tego nie powinienem pisać o tym, ale widziałem lepsze

0

@Stinger_ lepiej jest nie przegrywać, w odróżnieniu od pewnej reprezentacji w meczu z Arabią.

2

Jesteś w restauracji, podchodzi do ciebie Jon Jones i mówi że on będzie siedział przy tym stoliku, co robisz?

0

@Ku84fcb dramat

5

Ona jest fanką Verstappena i jeździ nowym Mercedesem. @Kessie o to chodzi

0

@gumaz jak kto chcę. Mogą być nawet mrożone na patelnię od biedy. Byle cokolwiek było

6

Jeśli dziewczyna nie jest w stanie zrobić chłopakowi po treningu - kurczak, ryż, warzywa, trzeba zerwać.

0

Druga tura wyborów prezydenckich, zostali tylko Korwin i Biedroń, na kogo oddajesz swój głos?

1

@Sysia11 niestety nie znam ani angielskiego, ani argentyńskiego. Ale może @mekston

5

Mój syn wygra kiedyś złotą piłkę.

2

Ważne by Yamal i reszta wygrali ligę mistrzów, ważne też by Yamal wygrał finalizme

0

@AlexDark00 płacz to będzie za rok, dobrze że nie jestem fanem reprezentacji 2022, przynajmniej nie muszę bać się mundialu i bolesnej weryfikacji.

2

@Encore do niego pisać nie mam zamiaru, on to to wiadomo że nie pomoże, byle schował się i nie przeszkadzał za bardzo i będzie dobrze

15

Napisałem do Vitinhi na ig. Pogratulowałem mu trzeciego miejsca, ale też wspomniałem że to za mało i musi udowodnić swoją moc na mundialu, a gra w PSG to mało ważne i oby przegrał z Barcelono

1

@LeszekFCB słucham jedynie muzyki klasycznej, która jest wartościowa. Nie słucham rapu. Od biedy wolałbym już Skolima

0

@Pedri16Future Nie wiem w czym poziom pani Sanah jest lepszy niż poziom pani Fagaty, choć muzyka żadnej z tych pań nie trafia do mojego gustu. I zgłoszone za obraze mojego pytania

2

@FcPortoFan1999 Mendes to żołnierz Crsitiano i zdecydowanie najlepszy obrońca na świecie! On albo Yamal, jedyne słuszne typy

0

Sanah czy Fagata, która pani robi lepszą muzykę?

1

I jeszcze jedno @mekston Alvarez koło takiego Ferrana nigdy nie stał i stać nie będzie

2

Zawsze pięknie się patrzy jak piłkarz Atletico zostaje wyjaśniony w gorących dyskusjach

4

@MYTO światopogląd Brauna i gospodarka i Zandberga

4

@blakkudium dziewczynę, ale to była krótka przygoda

6

Złota piłka to jest dramat odkąd pewien z Bałkanów ukradł ją koledze z zespołu, a ukradł ją bo biegał w dogrywkach pewnego turnieju, pomijając już fakt że na tym turnieju nie był nawet najlepszy w swojej reprezentacji

7

Getafe to wstyd i nie ma co się tu kompromisować

0

Hahaha gol. Brawo. Mówiłem @mekston że strzeli Ferran po asyście od Olmo i nawet minutę dokładnie podałem

2

Jeśli drużyna przegrywa 5-0, ale piłkarz z tej drużyny strzeli gola w doliczonym, to dalej przegrywa tylko że 5-1

1

Piłkarz który póki co jest młody, ale może w przyszłości nabędzie trochę doświadczenia?

1

@blakkudium wf były jakie były ale moje i mojego najlepszego przyjaciela Mateusza liczby dalej robią wrażenie

0

@D10SLEO tak sobie myślałem że śmiesznie będzie jak Pogacar pokona Remco ale Vine go zrobi. Faktycznie Vine go zrobi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?