1

@Eklerek gdyby miał jeszcze ciało jak Cristiano to zrozumiałe.

3

@Eklerek moim zdaniem złotą piłkę powinien dostać Barcola, statystyki pewnie podobne. Hahaha

4

@gumaz Ribery i Vinicius xdddd. smieszne

0

@ZuczekFCB1899 graj w assassin's Creed nowego

1

Ramblowicze, ramblowiczki, @macio_944 jeśli chcecie wyjść na prostą, słuchajcie moich rad i pod żadnym pozorem nie słuchajcie @Lionel_Messi10

5

@Kamiloza91 nie rozśmieszajcie mnie. Pozdro

1

@fart nasza duma to Mastantuono. Mam jego 16 koszulek

0

@Encore a oglądasz jutro F1?

1

@Encore Encore mam pomysł na październik dla tego nie powinienem pisać o tym, ale widziałem lepsze

0

@Stinger_ lepiej jest nie przegrywać, w odróżnieniu od pewnej reprezentacji w meczu z Arabią.

2

Jesteś w restauracji, podchodzi do ciebie Jon Jones i mówi że on będzie siedział przy tym stoliku, co robisz?

0

@Ku84fcb dramat

5

Ona jest fanką Verstappena i jeździ nowym Mercedesem. @Kessie o to chodzi

0

@gumaz jak kto chcę. Mogą być nawet mrożone na patelnię od biedy. Byle cokolwiek było

6

Jeśli dziewczyna nie jest w stanie zrobić chłopakowi po treningu - kurczak, ryż, warzywa, trzeba zerwać.

0

Druga tura wyborów prezydenckich, zostali tylko Korwin i Biedroń, na kogo oddajesz swój głos?

1

@Sysia11 niestety nie znam ani angielskiego, ani argentyńskiego. Ale może @mekston

5

Mój syn wygra kiedyś złotą piłkę.

2

Ważne by Yamal i reszta wygrali ligę mistrzów, ważne też by Yamal wygrał finalizme

0

@AlexDark00 płacz to będzie za rok, dobrze że nie jestem fanem reprezentacji 2022, przynajmniej nie muszę bać się mundialu i bolesnej weryfikacji.

2

@Encore do niego pisać nie mam zamiaru, on to to wiadomo że nie pomoże, byle schował się i nie przeszkadzał za bardzo i będzie dobrze

15

Napisałem do Vitinhi na ig. Pogratulowałem mu trzeciego miejsca, ale też wspomniałem że to za mało i musi udowodnić swoją moc na mundialu, a gra w PSG to mało ważne i oby przegrał z Barcelono

1

@LeszekFCB słucham jedynie muzyki klasycznej, która jest wartościowa. Nie słucham rapu. Od biedy wolałbym już Skolima

0

@Pedri16Future Nie wiem w czym poziom pani Sanah jest lepszy niż poziom pani Fagaty, choć muzyka żadnej z tych pań nie trafia do mojego gustu. I zgłoszone za obraze mojego pytania

2

@FcPortoFan1999 Mendes to żołnierz Crsitiano i zdecydowanie najlepszy obrońca na świecie! On albo Yamal, jedyne słuszne typy

0

Sanah czy Fagata, która pani robi lepszą muzykę?

1

I jeszcze jedno @mekston Alvarez koło takiego Ferrana nigdy nie stał i stać nie będzie

2

Zawsze pięknie się patrzy jak piłkarz Atletico zostaje wyjaśniony w gorących dyskusjach

4

@MYTO światopogląd Brauna i gospodarka i Zandberga

4

@blakkudium dziewczynę, ale to była krótka przygoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?