Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
@Roobo u mnie od pół roku celibat i polecam każdemu
0
@July_6_BcN oczywiście, tylko że za każdym razem będzie to nowa suknia.
2
@July_6_BcN przynajmniej moja dziewczyna będzie chodziła na wszystkie wesela w pięknej białej sukni, na ręce rolek, torba LV, a ja w burberry
1
@FcPortoFan1999 najlepiej opisują mnie słowa piosenki Taylor Swift. He's so tall and handsome as hell. He's so bad, but he does it so well
8
Są osoby większe, lepsza sylwetka, większą siła niż ja, ale jak ja wchodzę na gym to wszyscy przerywają swój trening i patrzą się na mnie
1
@Commando nie bym wrócił bo nie miałbyś do czego wracać! Zacznijcie słuchać moich rad
3
Gdyby na rok zostali sami mężczyźni, kobiety wróciłby do najlepiej rozwiniętej cywilizacji w historii, gdyby natomiast na rok zostały same kobiety, to mężczyźni już nigdy by nie wrócili.
2
@FCB_dimiC nie mam pojęcia, wiem jedynie że pewien niski z Ameryki południowej nie był wybitnym łowcą
3
Ciekawe co nasi przodkowie polujący na mamuty uważaliby na temat współczesnego świata i otaczającej nas rzeczywistości. Dramat
2
@Kozinho. Alexis Alexis Alexis Alexis Sa. Hahaha Bravo 2016
0
@Eklerek to dla przyszłej dziewczyny
0
Rolex w 2025 dalej na topie? Czy może warto się rozglądać za czymś innym?
2
Real Madryt nie wygrał dziś meczu.
0
@mekston on już tu grał
1
Dobrze że oglądam ten mecz w tisiku LV, lepszy humor
0
@Gibbon_FCB Specjalista zepsuł atmosferę, ale wrócą do dobrej gry
2
@Bolton ja już za wczasy jednego zwyzywałem na ig
2
@Jakchcesz jak ty chcesz zostać najlepszym piłkarzem na świecie jedząc tak niezdrowe źródło tłuszczu...
0
@adamek20151 Mesut ale nie miałby miejsca w składzie
4
Pokonanie Newcastle to podstawa.
0
@adamek20151 Armstrong w odróżnieniu od swoich największych rywali nigdy nie wpadł na kontroli, za to wszyscy najwięksi rywale Bolta którzy byli od niego dużo słabsi wpadli na kontroli
2
@Bocheno1 nie mierzyłem
1
Bolt czy Armstrong, kto był większym sportowcem?
0
@Encore ikoniczna jest dla mnie far cry 3
0
@michal26 nie lubię Naser.
0
@Stinger_ oczywiście że GOAT wygra, rok temu gdyby nie covid to też by wygrał, ale Tebogo bardzo szanuję i mam nadzieję że w sztafecie zmiecie Amerykanów, chyba że ci goata poproszą o pomoc
0
@gumaz nie no jestem słaby na 400 ale 47 to pobiegnę
0
Szkoda tego deszczu bo bardzo szybka bieżnia tu jest
0
@Stinger_ Tebogo będzie miał drugie miejsce na 200 i złoto w sztafecie na 400
0
@Sysia11 a już mi się w życiu zaczynało układać...