22

@Roobo u mnie od pół roku celibat i polecam każdemu

0

@July_6_BcN oczywiście, tylko że za każdym razem będzie to nowa suknia.

2

@July_6_BcN przynajmniej moja dziewczyna będzie chodziła na wszystkie wesela w pięknej białej sukni, na ręce rolek, torba LV, a ja w burberry

1

@FcPortoFan1999 najlepiej opisują mnie słowa piosenki Taylor Swift. He's so tall and handsome as hell. He's so bad, but he does it so well

8

Są osoby większe, lepsza sylwetka, większą siła niż ja, ale jak ja wchodzę na gym to wszyscy przerywają swój trening i patrzą się na mnie

1

@Commando nie bym wrócił bo nie miałbyś do czego wracać! Zacznijcie słuchać moich rad

3

Gdyby na rok zostali sami mężczyźni, kobiety wróciłby do najlepiej rozwiniętej cywilizacji w historii, gdyby natomiast na rok zostały same kobiety, to mężczyźni już nigdy by nie wrócili.

2

@FCB_dimiC nie mam pojęcia, wiem jedynie że pewien niski z Ameryki południowej nie był wybitnym łowcą

3

Ciekawe co nasi przodkowie polujący na mamuty uważaliby na temat współczesnego świata i otaczającej nas rzeczywistości. Dramat

2

@Kozinho. Alexis Alexis Alexis Alexis Sa. Hahaha Bravo 2016

0

@Eklerek to dla przyszłej dziewczyny

0

Rolex w 2025 dalej na topie? Czy może warto się rozglądać za czymś innym?

2

Real Madryt nie wygrał dziś meczu.

0

@mekston on już tu grał

1

Dobrze że oglądam ten mecz w tisiku LV, lepszy humor

0

@Gibbon_FCB Specjalista zepsuł atmosferę, ale wrócą do dobrej gry

2

@Bolton ja już za wczasy jednego zwyzywałem na ig

2

@Jakchcesz jak ty chcesz zostać najlepszym piłkarzem na świecie jedząc tak niezdrowe źródło tłuszczu...

0

@adamek20151 Mesut ale nie miałby miejsca w składzie

4

Pokonanie Newcastle to podstawa.

0

@adamek20151 Armstrong w odróżnieniu od swoich największych rywali nigdy nie wpadł na kontroli, za to wszyscy najwięksi rywale Bolta którzy byli od niego dużo słabsi wpadli na kontroli

2

@Bocheno1 nie mierzyłem

1

Bolt czy Armstrong, kto był większym sportowcem?

0

@Encore ikoniczna jest dla mnie far cry 3

0

@michal26 nie lubię Naser.

0

@Stinger_ oczywiście że GOAT wygra, rok temu gdyby nie covid to też by wygrał, ale Tebogo bardzo szanuję i mam nadzieję że w sztafecie zmiecie Amerykanów, chyba że ci goata poproszą o pomoc

0

@gumaz nie no jestem słaby na 400 ale 47 to pobiegnę

0

Szkoda tego deszczu bo bardzo szybka bieżnia tu jest

0

@Stinger_ Tebogo będzie miał drugie miejsce na 200 i złoto w sztafecie na 400

0

@Sysia11 a już mi się w życiu zaczynało układać...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?