Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston podaj ranking największej liczby kompromitacji
0
To jeszcze Lyles musi uciszyć krzykaczy z Jamajki i koniec mistrzostw
2
No więcej się po chłopakach spodziewałem ale wygrali, świetna 3 zmiana Niekerka w RPA, Ndori kogo pobiec mocniej
1
@mekston patologia co on odwalił
5
Jeśli Żak brązowy jest człowiekiem honorowym to powinien przekonać swoich kierowców żeby przestali się kompromitować a swoje punkty oddali dla Maxa i Alonso
1
@Stinger_ ale Piastri też jest słabym kandydatem na mistrza, obaj nie są w 1/10 na poziomie @Eklerek a gdzie im do Maxia
2
Oby ta zrzutka na 1.88 nie zdecydowała o braku medalu
0
Ech Keely. Szkoda
0
Jesteś w barze i nagle podchodzi do ciebie tajemniczy mężczyzna, proponuje ci napój, po wypiciu tego napoju poznajesz wszystkie tajemnice wszechświata, jego początek, koniec. Wypijasz ten napój?
2
Ech dopuścili USA do finału, Rai Benjamin tak łatwo nie da się porobić, ale wciąż oby Botswana wygrała. @Stinger_
1
@FCB_dimiC kaptur to podstawa zdecydowanie
2
@Faro oczywiści że nie masz racji. Depresyjna muzyka na słuchawki, gruba bluza(najlepiej czarna) i można robić trening
2
@Faro patologia, jesień/zima zawsze się buduje największe mięśnie
1
@gumaz szanuję jak często Jamajka schodził poniżej 10 sekund, ale Tyson, lepszy rekord i na 100 i na 200, lepsze medale.
0
@gumaz ale zależy co, pod setkę Kishane ma lepsze predyspozycje, ogólnie Tebogo to generacyjny talent, choć ma słabszy sezon, gdyby był tak mocny jak w Paryżu to dziś Botswana robi rekord świata w sztafecie na 400, ale nie jest i Botswana nie robi rekordu
0
Dembele jest dobry, Yamal jest lepszy
4
Jak mnie denerwują wszyscy ludzie, często nieudacznicy życiowi którzy dużo zarabiają, gdybym zarabiał tyle co oni, mógłbym osiągnąć bardzo dużo i przyczynić się do rozwoju, a rozwój to podstawa
2
@Czajka90 przestań się kompromisować, ty chcesz wygrać premier league człowieku chlejąc?
5
@kundee wystarczy pisać prawdę, prawda zawsze się obroni.
0
@Aragorn33 najlepszy pomocnik w historii i najlepszy piłkarz w historii. Dobra ekipa
4
Nigdy nie byłem fanem Marvela, zawsze tylko DC w sercu.
1
Powinny być w F1 przepisy, że jeśli kierowca się kompromituje i jest słaby to musi oddać punkty kierowcy który jest najlepszy.
0
@Encore tym razem nie zgłoszę pana
0
@mekston szacunek dla Inigo za dwa kluby!
2
@Encore ja fanem zgłoszeń nie jestem, ale zgłosić muszę
0
@Stinger_ ja tak nie wiem kto będzie, optymalnie dla mnie Coleman na start, Lyles i Bednarek, a na czwartego ktokolwiek, prywatnie co jest nie możliwe ale dałbym Raia Benjamina bo szanuję go jako jednego z najlepszych w swojej dziedzinie, a czysto pod względem szybkości zawsze był od Warholma szybszy
4
@mekston kup mi ktoś koszulkę Lando
1
@blakkudium Ronaldinho nie wygra bo jest zbyt stary.
0
@Eklerek daj Lando, jesteś najlepszy w historii
0
@Stinger_ w sumie to nie wiem, nie wchodziłem dawno na jego ig, natomiast bez niego to oni by nic nie zrobili, bo są dramatem, tylko prowokują jak Bednarek a potem z płaczem