Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore wiesz dobrze komu Encore. To był ostatni mecz Realu jaki oglądałem, jeszcze nie miałem tu konta
4
@kulek22 lidlowego
0
@Encore a ja nie bo zabrał złotą piłkę
7
Idę jutro rano kupić kurczaka
1
@gumaz nie wiem jakiś kleik ryżowy z bananem skyrem i masłem orzechowym ale wszystko na oko
0
@Kessie co to za muzyka?
5
Real przegrał, Inter Miami nie wygrał, jeszcze Barcelona wygra i piękny koniec tygodnia.
0
Sean Johnson, brawo, panie USA chcecie się liczyć na mundialu? Bierzecie tego pana. Hahaha @mekston
3
@mekston pisałem kiedyś z dziewczyną z Toronto
1
@gumaz od pół roku nie robię takich rzeczy, natomiast nigdy nie korzystałem z awokado w ten sposób.
@agaFCB tenisistę?
1
Do czego dobrze wykorzystać awokado oprócz guacamole?
6
Kolacja 400 gramów łososia, dwie torebki ryżu i 3 pomidory. I oby Atletico następny mecz już przegrali
1
Fabregasa i jego ludzie mają potencjał, ale jednego piłkarza musi odsunąć z pierwszego składu
0
@mekston przed chłopakami długa droga żeby zasłużył na mój szacunek tak jak przykładowo Nani, ale niech próbują. Martineza już wcześniej szanowałem
0
Piłkarz który ostatnio dużo zyskał w twoich oczach? Nie Barcelona. U mnie Coman zdecydowanie, ale Felix trochę też
1
@blakkudium jak Real przegrywa to zawsze jestem zadowolony. Ale i tak szybko się skończy Alvarezowanie i znowu Sorloth więcej strzeli na koniec sezonu xddd
2
@Lanosss ostatni mecz Realu jaki oglądałem to jeszcze konta tu nie miałem
0
@Encore obstaw maka, jak wejdzie kupujesz mi big maka
0
Chciałoby się kibicować temu Como, zwłaszcza że lubię Fabregasa, ale ten Paz...
0
@Sulimo a ja nigdy nie zrobiłem sekretnego zakończenia, trzeba było z dysku szybko usuwać. Ale ja na konsole grałem i to padem, hahaha
8
Alvarez vs Mastantuono, dramat mecz, obie drużyny najlepiej jakby spadły z ligi, ale już lepiej Alvarezowcy niech wygrają
0
@Walpiano bez Paza i mogą być .
0
Ustawa łańcuchowa. Tak czy nie?
0
@D10SLEO dawaj wychodzisz Balmain i idziemy na Maka
1
Dziś na Warszawę wychodzę w Louis Vuitton
5
@macio_944 i super.
Super bo zgłoszone za promowanie alkoholu
0
@Lionel_Messi10 nie oglądam tv, wolę myślenie. Zobacz @mekston
0
@Encore a może ja będę trenere. Bayernu po kolejnej kompromitacji Kompanego w LM?
4
Ale dzisiaj spotkałem kobietę na mieście, torebka Versace i czapeczka Gucci.
0
Czy przepowiednie kierują twoim życiem?