1

@Encore wiesz dobrze komu Encore. To był ostatni mecz Realu jaki oglądałem, jeszcze nie miałem tu konta

4

@kulek22 lidlowego

0

@Encore a ja nie bo zabrał złotą piłkę

7

Idę jutro rano kupić kurczaka

1

@gumaz nie wiem jakiś kleik ryżowy z bananem skyrem i masłem orzechowym ale wszystko na oko

0

@Kessie co to za muzyka?

5

Real przegrał, Inter Miami nie wygrał, jeszcze Barcelona wygra i piękny koniec tygodnia.

0

Sean Johnson, brawo, panie USA chcecie się liczyć na mundialu? Bierzecie tego pana. Hahaha @mekston

3

@mekston pisałem kiedyś z dziewczyną z Toronto

1

@gumaz od pół roku nie robię takich rzeczy, natomiast nigdy nie korzystałem z awokado w ten sposób.
@agaFCB tenisistę?

1

Do czego dobrze wykorzystać awokado oprócz guacamole?

6

Kolacja 400 gramów łososia, dwie torebki ryżu i 3 pomidory. I oby Atletico następny mecz już przegrali

1

Fabregasa i jego ludzie mają potencjał, ale jednego piłkarza musi odsunąć z pierwszego składu

0

@mekston przed chłopakami długa droga żeby zasłużył na mój szacunek tak jak przykładowo Nani, ale niech próbują. Martineza już wcześniej szanowałem

0

Piłkarz który ostatnio dużo zyskał w twoich oczach? Nie Barcelona. U mnie Coman zdecydowanie, ale Felix trochę też

1

@blakkudium jak Real przegrywa to zawsze jestem zadowolony. Ale i tak szybko się skończy Alvarezowanie i znowu Sorloth więcej strzeli na koniec sezonu xddd

2

@Lanosss ostatni mecz Realu jaki oglądałem to jeszcze konta tu nie miałem

0

@Encore obstaw maka, jak wejdzie kupujesz mi big maka

0

Chciałoby się kibicować temu Como, zwłaszcza że lubię Fabregasa, ale ten Paz...

0

@Sulimo a ja nigdy nie zrobiłem sekretnego zakończenia, trzeba było z dysku szybko usuwać. Ale ja na konsole grałem i to padem, hahaha

8

Alvarez vs Mastantuono, dramat mecz, obie drużyny najlepiej jakby spadły z ligi, ale już lepiej Alvarezowcy niech wygrają

0

@Walpiano bez Paza i mogą być .

0

Ustawa łańcuchowa. Tak czy nie?

0

@D10SLEO dawaj wychodzisz Balmain i idziemy na Maka

1

Dziś na Warszawę wychodzę w Louis Vuitton

5

@macio_944 i super.
Super bo zgłoszone za promowanie alkoholu

0

@Lionel_Messi10 nie oglądam tv, wolę myślenie. Zobacz @mekston

0

@Encore a może ja będę trenere. Bayernu po kolejnej kompromitacji Kompanego w LM?

4

Ale dzisiaj spotkałem kobietę na mieście, torebka Versace i czapeczka Gucci.

0

Czy przepowiednie kierują twoim życiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?