Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek fani reprezentacji 2022?
0
Sławna osoba do której ostatnio pisałeś? Ja po zakończeniu meczu napisałem na ig do Joao Nevesa
1
Ciężkie czasy w piłce nożnej czekają fanów 2022.
1
@Encore dajcie mi Boliwię albo Wenezuelę
1
@Eklerek rozumiem ja ogólnie dzisiaj większość jestem w Dolce & Gabbana
0
@Eklerek oglądam w pasku Off-White
2
@macio_944 to co uważasz że Versace lepsze?
1
Ile masz ubrań z Prady?
1
@Stinger_ nie żartuj sobie panie żądło
0
@Vekk czyli Messi ma już przeciwnika do nabijania golów
0
Santos zawsze będziesz beznadziejnym trenerem i farciarzem.
0
Bluza Supreme w 2025 roku. Opłaca się obecnie to nosić?
1
@Kessie mój ulubiony piłkarz MLS to Pedro de la Vega
@D10SLEO Ronaldo się cieszy jak jego koledzy są w formie
1
Wyobrazacie sobie że Ronaldo podchodzi do Nevesa i mówi mu że nie będzie grać w kadrze tylko dlatego że pokonał go w jakimś meczu? Oczywiście że nie bo Ronaldo docenia rywalizację i chce żeby jego koledzy stawali się jeszcze lepsi...
1
Jeśli chodzi o codzienny ubiór. Moim zdaniem Burberry to podstawa
5
Nic nie daje większego szacunku na dzielni niż torba Gucci
0
@JohnKennedy ja chcę budować kosmos. To podstawa
4
Lepiej płakać w Balenciaga niż być szczęśliwym w mniej prestiżowych ubraniach
0
@Eklerek do roboty niech idzie lepiej, a to wybitny trener
0
@MirusAmisz Cristiano, Riki, Nani, Rui, Renato, Eder - oni wygrali
1
Kto jest większym nieudacznikiem trenerskim, starcie ostateczne. Fernando Santos vs specjalista Ten Hag
0
@Roobo niech przeprosi goata i błaga na kolanach
1
@JohnKennedy Viktorek jeszcze starszy i nigdy nie był nawet w połowie tak mocny w górach jak teraz, ale Armirail może być bezpośrednio zamianą za Benoota(oprócz klasyków ale Tiesj to nie zawodnik na wygrywanie monumentów)
1
Armirail do Vismy poszedł. Bardzo dobry transfer, dobry czasowiec który w optymalnej formie jest w stanie pojechać w górach. Zwłaszcza Patrząc na to jak Campenaerts który przed powrotem do Vismy był górskim beztalenciem a w tym sezonie szaleje w górach. Seixas traci potencjalnie bardzo dobrego pomocnika. @JohnKennedy
0
@Gibbon_FCB one ustępują mi
0
@July_6_BcN Versace czy Gucci co lepsze dla mężczyznę?
1
@gumaz to jest dramat. To chłopacy w młodym wieku robią tylko żeby zaimponować kolegom i żeby mieć mocną pozycję społeczną.
1
Nic tak nie daje szczęścia człowiekowi jak Versace
0
@mekston jak coś Mekston moja ksywka to Kosmiczny Cyber Magnetyczny Turbo P
1
@blakkudium Guardiola to jeden z moich dwóch ulubionych trenerów