0

@Eklerek fani reprezentacji 2022?

0

Sławna osoba do której ostatnio pisałeś? Ja po zakończeniu meczu napisałem na ig do Joao Nevesa

1

Ciężkie czasy w piłce nożnej czekają fanów 2022.

1

@Encore dajcie mi Boliwię albo Wenezuelę

1

@Eklerek rozumiem ja ogólnie dzisiaj większość jestem w Dolce & Gabbana

0

@Eklerek oglądam w pasku Off-White

2

@macio_944 to co uważasz że Versace lepsze?

1

Ile masz ubrań z Prady?

1

@Stinger_ nie żartuj sobie panie żądło

0

@Vekk czyli Messi ma już przeciwnika do nabijania golów

0

Santos zawsze będziesz beznadziejnym trenerem i farciarzem.

0

Bluza Supreme w 2025 roku. Opłaca się obecnie to nosić?

1

@Kessie mój ulubiony piłkarz MLS to Pedro de la Vega
@D10SLEO Ronaldo się cieszy jak jego koledzy są w formie

1

Wyobrazacie sobie że Ronaldo podchodzi do Nevesa i mówi mu że nie będzie grać w kadrze tylko dlatego że pokonał go w jakimś meczu? Oczywiście że nie bo Ronaldo docenia rywalizację i chce żeby jego koledzy stawali się jeszcze lepsi...

1

Jeśli chodzi o codzienny ubiór. Moim zdaniem Burberry to podstawa

5

Nic nie daje większego szacunku na dzielni niż torba Gucci

0

@JohnKennedy ja chcę budować kosmos. To podstawa

4

Lepiej płakać w Balenciaga niż być szczęśliwym w mniej prestiżowych ubraniach

0

@Eklerek do roboty niech idzie lepiej, a to wybitny trener

0

@MirusAmisz Cristiano, Riki, Nani, Rui, Renato, Eder - oni wygrali

1

Kto jest większym nieudacznikiem trenerskim, starcie ostateczne. Fernando Santos vs specjalista Ten Hag

0

@Roobo niech przeprosi goata i błaga na kolanach

1

@JohnKennedy Viktorek jeszcze starszy i nigdy nie był nawet w połowie tak mocny w górach jak teraz, ale Armirail może być bezpośrednio zamianą za Benoota(oprócz klasyków ale Tiesj to nie zawodnik na wygrywanie monumentów)

1

Armirail do Vismy poszedł. Bardzo dobry transfer, dobry czasowiec który w optymalnej formie jest w stanie pojechać w górach. Zwłaszcza Patrząc na to jak Campenaerts który przed powrotem do Vismy był górskim beztalenciem a w tym sezonie szaleje w górach. Seixas traci potencjalnie bardzo dobrego pomocnika. @JohnKennedy

0

@Gibbon_FCB one ustępują mi

0

@July_6_BcN Versace czy Gucci co lepsze dla mężczyznę?

1

@gumaz to jest dramat. To chłopacy w młodym wieku robią tylko żeby zaimponować kolegom i żeby mieć mocną pozycję społeczną.

1

Nic tak nie daje szczęścia człowiekowi jak Versace

0

@mekston jak coś Mekston moja ksywka to Kosmiczny Cyber Magnetyczny Turbo P

1

@blakkudium Guardiola to jeden z moich dwóch ulubionych trenerów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?