Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@JohnKennedy zgłoszone jesteś za wspieranie bojówki argentyńskiej
0
@JohnKennedy układ Alcaraz Sinner Draper Djokovic niszczy ten sport
1
@BulaKG akurat państwo powinno być opiekuńcze w tych sprawach dla obywateli i powinno im ułatwiać dostęp do pewnych usług i nie ma co się z tego śmiać
0
@JohnKennedy banda czworga ma się dobrze. Ręka rękę myje
0
Tenisista który może nie wygrał wszystkich szlemów w jednym sezonie, ale dalej był wybitnym zawodnikiem?
0
@Magneta warzywa i owoce. Jeśli chcesz coś osiągnąć to nie jesz fast fuds
0
Jakie piłkarza najlepiej opisują słowa piosenki Taylor Swift. He's so tall and handsome as hell. He's so bad but he does it so well
0
@mekston z tego dostałem jedynkę, przyznaj3 się, udało mi się za to policzyć Hat triky Messiego na mistrzostwach świata w obojętnie jakiej fazie
1
Ech z tęsknotą wspominam szkole, choć na matematyce nigdy niebyło łatwo, ale jakoś dałem sobię radę
2
@July_6_BcN mam bo kobieta nigdy nie zdradzi z kimś kogo uważa za mniej atrakcyjnego od swojego partnera. Dla kobiet zdrada sama w sobie to nie jest przyjemność. Słuchajcie rad Popitka. Nie tylko mężczyźni ale też i kobiety
0
@July_6_BcN mężczyźni akurat mają to w naturze, kobiety działają w zdradach inaczej
0
@JohnKennedy Pogacar i Ayuso to idealny przykład - in another life i would be your girl
0
@Herato wygrali w kontrowersyjnych okolicznościach?
2
@Eklerek ja jak dowiedziałem się że Maja jest zaręczona to zbiłem telefon i zdeptałem go wiele razy...
0
@Eklerek a Fernando Alonso inaczej powiedział
0
Co sądzisz o zaręczynach Taylor Swift?
1
@July_6_BcN niech zacznie bronić normalnie lepiej, bo za to bramkarz jest oceniany i tego się od niego wymaga
8
Mówienie do żony imieniem kochanki. Tak czy nie? @July_6_BcN
2
@TaughtMule to chyba nie ma co liczyć na powrót do wwe i final bossa @PatrychoO
0
@JohnKennedy @D10SLEO biorę teraz w obronę Ayuso, nie dlatego że lubię jego buntowniczy charakter(chociaż lubię) to 3 wspólna vuelta Ayuso i Almeidy. Ayuso dwukrotnie był mocniejszy o Almeidy, g**no mu Portugalczyk wtedy pomógł. Całe UAE bez Pogacara to jest wyścig szczurów i wiadomo są zawodnicy bardziej buntowniczy typu Christien, McNulty czy Soler jadący po miejsce pod koniec 10 w gt. Jak jest Pogacar wszyscy natomiast jak jeden mąż, Panie Pogacar kawki herbatki? Może sznurówki panu zawiązać? Oczywiście nie ma problemu oddam panu dzisiejszy obiad. Ayuso jako jedyny zbuntował się przeciwko Pogacarowi i ponosi tego konsekwencje. Co więcej jestem przekonany że gdyby Almeida i Del Toro pojechali na wspólny GT i Almeida byłby w słabszej formie i walczył o przykładowo 5 miejsce to nic by nie pomógł Meksykowi walczącemu o zwycięstwo. A ciężką mi jest być obiektywnym bo Ayuso jest pośród moich ulubionych kolarzy, a Almeida jest na przeciwnym biegunie.
Ale mam bardzo duży szacunek do Ayuso za bunt przeciwko Pogacarowi, zaryzykował, nie udało się i oczywiście poniesie teraz sluszne konsekwencje. Mimo wszystko było wtedy ryzyko że Pogacar może być zmęczony po Giro, pierwszy raz jechał dwa GT w jednym sezonie, Vingegaard obity po Baskach, Ayuso zwęszył szansę na zostanie nowym the final bossem. Poległ
I rozumiem też że Almeida może mieć traumę po Giro i Evenpoelu, dalej jeśli chce pokazać że jest graczem to musi pokonać sam Vingegaarda na tym wyścigu. A mam wrażenie że Jonas nie jest w optymalnej formie
0
@mekston z kim w finale?
0
@Starrk nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością
0
@Kgorecki2500 to z 2000 tysiące na miesiąc wpadną?
1
@gumaz oczywiście że zarobki w złotówkach, chyba że ktoś za granicą robi. Jeszcze na tyle mądry by kursy walut w przeglądarce sprawdzić jestem
0
@FeriFcb a ja zbyt mało. A ile konkretnie
0
Czy ktoś na Rambli jest na tyle odważny by przyznać się ile zarabia?
1
A szkoda komentować co się wydarzyło...
1
Trzeba sprawdzić czy Joan nie ma portugalskich korzeni, a trener niech dalej stawia na specjalistów typu Unai
0
@Luciano99 przecież to początek sezonu dopiero...
0
Bez bramkarza nie da się wygrać meczu.