1

Armirail do Vismy poszedł. Bardzo dobry transfer, dobry czasowiec który w optymalnej formie jest w stanie pojechać w górach. Zwłaszcza Patrząc na to jak Campenaerts który przed powrotem do Vismy był górskim beztalenciem a w tym sezonie szaleje w górach. Seixas traci potencjalnie bardzo dobrego pomocnika. @JohnKennedy

0

@Gibbon_FCB one ustępują mi

0

@July_6_BcN Versace czy Gucci co lepsze dla mężczyznę?

1

@gumaz to jest dramat. To chłopacy w młodym wieku robią tylko żeby zaimponować kolegom i żeby mieć mocną pozycję społeczną.

1

Nic tak nie daje szczęścia człowiekowi jak Versace

0

@mekston jak coś Mekston moja ksywka to Kosmiczny Cyber Magnetyczny Turbo P

1

@blakkudium Guardiola to jeden z moich dwóch ulubionych trenerów

1

@mekston jestem od niego 3 dni młodszy to może jeszcze będę lepszyb

4

Jakie jest twoje największe marzenie? U mnie zdecydowanie żeby moja przyszła żona była cała w Gucci

3

@Encore niech się zajmie trenowaniem lepiej

1

Jaki jest twój ulubiony wywiad z piłkarzem? U mnie zdecydowanie Camera wowo

0

@Encore nie stop. Banda czworga niszczy ten sportm

0

Jeden zły tenisista pokonał drugiego, trochę gorszego.

1

@Encore Alcaraz jest 3 dni starszy ode mnie

2

Jeśli za rok nam się nie uda to już nigdy

3

Lando na kurs na prawo jazdy z powrotem a nie się komprimisuje w F1. Wstyd

2

3

@Laminedependencia A gdzie potężny przeciwnik Curacao albo inna Wenezuela? Takie coś tylko u LM można znaleźć... Ahhaah będę się śmiać

0

@Sysia11 Mario Goetze to był wspaniały piłkarz. Szkoda że kariera potem poszła jak poszła, ale zrobił swoje

2

Wspaniały mecz reprezentacji Portugalii. Wszystko zagrało idealnie

2

Trzeba czekać jeszcze rok i będzie prime życia. Pozdro nie tylko @PatrychoO

1

Powoli wszystko wychodzi na prosto. @PatrychoO

1

@Herato żeby grać trzeba się starać

0

Niech Piastri wygra tego mistrza, mniejsze zło. Ale jest obecnie dwóch najlepszych kierowców, nikt z nich nie jest kierowcą Maklarena

0

@JohnKennedy Cicone to ta vuelta była potrzebna.. zwłaszcza tak intensywny pierwszy tydzień, Lombardia i mistrzostwa świata(jeśli startuje) jest dla mnie faworytem numer 1 do drugiego miejsca, ale to nie jest gość na gt

0

@Lanosss dziś jest Armenia.

0

Propo afery kolorowej. Ciekawe co gdyby zmienili z dnia na dzień że czerwone światło czyli jedź, a zielone zatrzymaj się

0

@Eklerek ważne że w kwestii reprezentacji podjął dobrą decyzję. @mekston

2

@Arden i oni nigdy nie wygrają ważnego turnieju z takim mentalem. Tam się jedzie zapieprzać i grać, a nie chlać

3

@gumaz półtora monstera bo muszę mieć siłę żeby trenować rzuty wolne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?