Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Armirail do Vismy poszedł. Bardzo dobry transfer, dobry czasowiec który w optymalnej formie jest w stanie pojechać w górach. Zwłaszcza Patrząc na to jak Campenaerts który przed powrotem do Vismy był górskim beztalenciem a w tym sezonie szaleje w górach. Seixas traci potencjalnie bardzo dobrego pomocnika. @JohnKennedy
0
@Gibbon_FCB one ustępują mi
0
@July_6_BcN Versace czy Gucci co lepsze dla mężczyznę?
1
@gumaz to jest dramat. To chłopacy w młodym wieku robią tylko żeby zaimponować kolegom i żeby mieć mocną pozycję społeczną.
1
Nic tak nie daje szczęścia człowiekowi jak Versace
0
@mekston jak coś Mekston moja ksywka to Kosmiczny Cyber Magnetyczny Turbo P
1
@blakkudium Guardiola to jeden z moich dwóch ulubionych trenerów
1
@mekston jestem od niego 3 dni młodszy to może jeszcze będę lepszyb
4
Jakie jest twoje największe marzenie? U mnie zdecydowanie żeby moja przyszła żona była cała w Gucci
3
@Encore niech się zajmie trenowaniem lepiej
1
Jaki jest twój ulubiony wywiad z piłkarzem? U mnie zdecydowanie Camera wowo
0
@Encore nie stop. Banda czworga niszczy ten sportm
0
Jeden zły tenisista pokonał drugiego, trochę gorszego.
1
@Encore Alcaraz jest 3 dni starszy ode mnie
2
Jeśli za rok nam się nie uda to już nigdy
3
Lando na kurs na prawo jazdy z powrotem a nie się komprimisuje w F1. Wstyd
2
@Laminedependencia do 19.30
3
@Laminedependencia A gdzie potężny przeciwnik Curacao albo inna Wenezuela? Takie coś tylko u LM można znaleźć... Ahhaah będę się śmiać
0
@Sysia11 Mario Goetze to był wspaniały piłkarz. Szkoda że kariera potem poszła jak poszła, ale zrobił swoje
2
Wspaniały mecz reprezentacji Portugalii. Wszystko zagrało idealnie
2
Trzeba czekać jeszcze rok i będzie prime życia. Pozdro nie tylko @PatrychoO
1
Powoli wszystko wychodzi na prosto. @PatrychoO
1
@Herato żeby grać trzeba się starać
0
Niech Piastri wygra tego mistrza, mniejsze zło. Ale jest obecnie dwóch najlepszych kierowców, nikt z nich nie jest kierowcą Maklarena
0
@JohnKennedy Cicone to ta vuelta była potrzebna.. zwłaszcza tak intensywny pierwszy tydzień, Lombardia i mistrzostwa świata(jeśli startuje) jest dla mnie faworytem numer 1 do drugiego miejsca, ale to nie jest gość na gt
0
@Lanosss dziś jest Armenia.
0
Propo afery kolorowej. Ciekawe co gdyby zmienili z dnia na dzień że czerwone światło czyli jedź, a zielone zatrzymaj się
0
@Eklerek ważne że w kwestii reprezentacji podjął dobrą decyzję. @mekston
2
@Arden i oni nigdy nie wygrają ważnego turnieju z takim mentalem. Tam się jedzie zapieprzać i grać, a nie chlać
3
@gumaz półtora monstera bo muszę mieć siłę żeby trenować rzuty wolne