0

@Gary kto wygrywa ćwierćfinał ten gra w półfinał?
@Frimpong niech zacznie grać normalnie, póki co ufam tylko Mendesowi z tej całej bandh

4


Takich przygłupów należy izolować od społeczeństwa. @PatrychoO @mordini123 @lucas/catalan

0

@Czajka90 przecież ja fanem Gyokeresa jestem od jego pierwszego dnia w Sportingu

0

@JORD10 ja ich meczów nie oglądam i to nie wstyd

4

Ogólnie kibic Barcelony który ogląda mecze Realu to kompromitacja. Real Madryt = nie wspieram i nie oglądam

0

@Sysia11 żółta kartka

1

@Frimpong niech lepiej zacznie grać dobrze bo odwala strasznie.

3

@Kessie zgłoszone jesteś za promowanie braku moralności

0

@Quahoo na wygranie mistrzostwa świata

1

@Kgorecki2500 ile razy Detroit przechodziles?

0

Piłkarze którzy kiedyś byli bardzo ambitni ale z tej ambicji im już wiele nie zostało? Dla mnie zdecydowanie Quaresma i Nani

1

@Jakchcesz przecież to bramkarz. Już bez przesady.

1

@fart ale są ważniejsze w tej chwili sprawy, np to że Arsenal znowu nie wygra ligi

0

@macio_944 więcej Argentyńczyków niech bierze i z pewnością wygra. Hahaha.

0

@FcPortoFan1999 chciałbym

0

Brawo Bayer xddd. 3 lata już prawie minęły od tych bzdur że Ronaldo jest problemem

0

@JohnKennedy No i wygrał. Ale ogólnie rocznik 2006 jest bardzo mocny. W końcu jakiś ciekawy wyścig w dzieciach może być.

0

@JohnKennedy Seixas zmiażdży Widara i resztę zawodniczek

1

@JohnKennedy nie ma to żadnego znaczenia, dziś mit wielkiego Pogacara zacznie upadać

1

Banda nieudaczników i sabotażystów

0

@Lionel_Messi10 specjalista Ten Hag xdd

0

@Eklerek Romero czysto trafia w piłkę?

0

@Eklerek Yamala za darmo bym oddał, byle Mastantuono przyszedł

1

@mekston oglądaj jak Palhinha gra

0

Palhinha niech się tak nie podnieca, za 10 miesięcy dopiero wyjdzie czy ma jaja

1

@Encore nie historia tylko prawda Encore. Zachowanie dziewczyn do przewidzenia jest proste, ale żadna dziewczyna nie przyzna się do tych mechanizmów

1

Ramblowiczu, żadna dziewczyna ci tego nie powie. Dlatego powiem ci to ja. Dziewczyny lecą na mężczyzn którzy mieli w przeszłości dużo partnerek, dla dziewczyny bycie pierwszą partnerką swojego partnera to jest dramat i wstyd(pomijając etap życia typu wczesne liceum) ale takie 20 plus to żadna nie będzie chciała być pierwszą dziewczyną swojego chlopaka

0

@Eklerek nie będę w to grał

1

@PatrychoO nie, osobna gra new dawn, aczkolwiek to trochę taka piątka

0

@Lanosss gdybym miał pieniądze to odpuściłbym naszą planetę i szukał szczęścia w innych światach, niestety mamy bogaczy nieudaczników którzy mają pieniądze i nic z tego nie robią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?