Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gary kto wygrywa ćwierćfinał ten gra w półfinał?
@Frimpong niech zacznie grać normalnie, póki co ufam tylko Mendesowi z tej całej bandh
4
Takich przygłupów należy izolować od społeczeństwa. @PatrychoO @mordini123 @lucas/catalan
0
@Czajka90 przecież ja fanem Gyokeresa jestem od jego pierwszego dnia w Sportingu
0
@JORD10 ja ich meczów nie oglądam i to nie wstyd
4
Ogólnie kibic Barcelony który ogląda mecze Realu to kompromitacja. Real Madryt = nie wspieram i nie oglądam
0
@Sysia11 żółta kartka
1
@Frimpong niech lepiej zacznie grać dobrze bo odwala strasznie.
3
@Kessie zgłoszone jesteś za promowanie braku moralności
0
@Quahoo na wygranie mistrzostwa świata
1
@Kgorecki2500 ile razy Detroit przechodziles?
0
Piłkarze którzy kiedyś byli bardzo ambitni ale z tej ambicji im już wiele nie zostało? Dla mnie zdecydowanie Quaresma i Nani
1
@Jakchcesz przecież to bramkarz. Już bez przesady.
1
@fart ale są ważniejsze w tej chwili sprawy, np to że Arsenal znowu nie wygra ligi
0
@macio_944 więcej Argentyńczyków niech bierze i z pewnością wygra. Hahaha.
0
@FcPortoFan1999 chciałbym
0
Brawo Bayer xddd. 3 lata już prawie minęły od tych bzdur że Ronaldo jest problemem
0
@JohnKennedy No i wygrał. Ale ogólnie rocznik 2006 jest bardzo mocny. W końcu jakiś ciekawy wyścig w dzieciach może być.
0
@JohnKennedy Seixas zmiażdży Widara i resztę zawodniczek
1
@JohnKennedy nie ma to żadnego znaczenia, dziś mit wielkiego Pogacara zacznie upadać
1
Banda nieudaczników i sabotażystów
0
@Lionel_Messi10 specjalista Ten Hag xdd
0
@Eklerek Romero czysto trafia w piłkę?
0
@Eklerek Yamala za darmo bym oddał, byle Mastantuono przyszedł
1
@mekston oglądaj jak Palhinha gra
0
Palhinha niech się tak nie podnieca, za 10 miesięcy dopiero wyjdzie czy ma jaja
1
@Encore nie historia tylko prawda Encore. Zachowanie dziewczyn do przewidzenia jest proste, ale żadna dziewczyna nie przyzna się do tych mechanizmów
1
Ramblowiczu, żadna dziewczyna ci tego nie powie. Dlatego powiem ci to ja. Dziewczyny lecą na mężczyzn którzy mieli w przeszłości dużo partnerek, dla dziewczyny bycie pierwszą partnerką swojego partnera to jest dramat i wstyd(pomijając etap życia typu wczesne liceum) ale takie 20 plus to żadna nie będzie chciała być pierwszą dziewczyną swojego chlopaka
0
@Eklerek nie będę w to grał
1
@PatrychoO nie, osobna gra new dawn, aczkolwiek to trochę taka piątka
0
@Lanosss gdybym miał pieniądze to odpuściłbym naszą planetę i szukał szczęścia w innych światach, niestety mamy bogaczy nieudaczników którzy mają pieniądze i nic z tego nie robią