Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brazylijskie kobiety są lepsze
1
Chyba czas lecieć do Brazylii
5
@PatrychoO a Arsenal wraca do wygrywania ligi mistrzów
2
@Kessie zdecydowanie Arsenal nie wygra trofeów w sezonie 2025/26
0
@lithotripter chyba że Aleix już odszedł, nie pamiętam . Nawet goat czasem się myli
0
@Filipem nie wiem jak Liverpool, ale wiem kto nie namiesza
0
@lithotripter Vudal był kolegą drugiego Vidala
0
@agaFCB ja wyciągnąłem 140 na klatę i przestałem chodzić, a jak chodziłem to bardziej żeby obczajać kobiety niż trenować
1
@JohnKennedy skończmy zakłamywać rzeczywistość, Arsenal tradycyjnie nie wygra czegoś ważnego w tym sezonie
9
Każda ilość alkoholu jest szkodliwa, nie ma czegoś takiego jak bezpieczna dawka
0
@Herato Arsenal jak zwykle nie wygra
0
@Hshdhrhdh tak średnio bronili. Hahaha xd
0
@Lanosss brazylijski bar
0
Podchodzi do ciebie Messi w barze i pyta czy pożyczysz mu piątaka na browarka. Co mu odpowiadasz?
0
@Lanosss a Arsenal jak zwykle nie wygra niczego ważnego
1
@FcPortoFan1999 i tak Arsenal zakończy sezon bez trofeów
1
Piłkarz spoza pierwszych stron gazet którego nie lubisz? U mnie zdecydowanie Sorloth, Alvarez przez niego strzela mniej niż gdyby nie grał
0
@mekston i tak Arsenal nie wygra premier league
3
@Jakchcesz zgłoszone.
0
@Faro jakie to ma znaczenie? I tak Arsenal nie wygra niczego ważnego w tym sezonie
0
Opłaca się obecnie brać Bitcoina?
2
@Hshdhrhdh nie jestem żadnym wertykiem i nie wierzę w bzdury
0
@gumaz nigdy nie byłem na imprezie
0
@shinthps jest więcej niż jedno słońce
2
@macio_944 o co chodzi?
0
@Encore nic to nie zmienia w kontekście szans Arsenalu na wygranie czegokolwiek
1
@NeroTFP1 gość z sylwetki wygląda jak oszczepnik i prawie łamie 46 na 400, a słyszałem chyba że z kontuzjom startował. Niesamowity człowiek
0
@Stinger_ United ma minimalne szanse że coś wygra, Arsenal takich nie ma.
0
@Borry a na ile?
0
@Kapitan hawk z kim grają?