Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 nie wiem. Wiem że najlepszy piłkarz La Liga bez nominacji
4
Alvarez bez nominacji. Czyli złota piłka w tym roku bez znaczenia
0
Gra ze słabą fabułą i dobrym gejmplejem?
1
@Filipem a ja wolę podczepiać sobie talerz i wtedy się podciągać
0
@Azi Cristiano wygrał przynajmniej turniej który ma znaczenie
1
Sezon się jeszcze nie zaczął a Arteta już pokazał klasę.
0
@misterio oczywiście że może być, na stare czasy można było wciskać kit ludziom, ale powinien nastąpić teraz okres rozwoju.
0
Rzeczywistość jest taka że dalej mało wiemy na temat wszechświata, te wszystkie supergromady.. szkoda że świat rozwija się zbyt wolno w tym kierunku, a obecna wiedza jest w większości przestarzała
1
@Encore zawsze moim największym zainteresowaniem było badanie kosmosu. Brak funduszy.. jest źle
3
@Encore nie wiem Encore. Przeprowadzam obecnie zaawansowane badania na temat kosmosu, nie mam czasu na piłkę, zresztą od mundialu nie oglądałem żadnego meczu bez udziału Cristiano.
0
@Encore to po co obrażać? Żyjmy wszyscy w zgodzie
1
@JohnKennedy zawsze przeciwko sportowcom z tego kraju, to podstawa
1
Ile goli w tym sezonie La Liga strzeli Julian Alvarez? Obstawiam 42
1
@Frimpong co to ma być. Wstyd
0
@Lanosss Arsenal jak zwykle nie wygra
3
@PatrychoO ja dużo smutniejszy
0
@Jakchcesz no zobaczymy, ja w tym roku Braun, ale nie wiem czy dobrze wybrałem..
0
Dobra, na kogo planujesz zagłosować w 2030?
0
@Eklerek już Button lepszy od Norrisa
0
@Faro a dla mnie to są mniej ważne rzeczy
0
@negreanu tryplak byłby ministrem od kompromisowania się, bo chciałbym też władze w parlamencie mieć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Może w 2040 ja będę stał w tym miejscu i przemawiał do zgromadzenia narodowego?
1
@clyde kiedyś kobiet nie było i świat jakoś funkcjonował.. hmmm
2
@Jakchcesz nie wiem, ale duma, w parlamentarnych na PiS nie będę głosować.
7
Dobrze że Nawrocki wygrał, nie mogę się doczekać zaprzysiężenia.
2
@JohnKennedy tyle samo co Arsenal lig mistrzów
6
@gumaz jestem na emeryturze, zakończyłem karierę
0
@JohnKennedy Arsenal i tak zakończy sezon bez ważnego trofeum
1
Miłego dnia dla was ładnych ramblowiczek