Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@PatrychoO jego były klub i tak nie wygra premier league
2
@Frimpong haha. Dest spoko ziomek, szacuneczek
2
@Encore Arsenal i tak nigdy nic nie wygra i są słabi
0
@mekston trochę za późno. Ja Popitek12 oświadczam że nie wiedziałem, wyrażam skruchę.
1
@barcelonaLM oj nie wiem czy da radę pokonać Bye
2
@Jakchcesz moim zdaniem to są wordowcy, 17 razy u nich robiłem, ale niedługo pewnie wrócę z kategorią C
2
Lando Norris to najlepszy kierowca na świecie. @Eklerek i @MichuZ44 są słabi, a najsłabszy jest Verstappen. @mekston @Kessie
3
@Hosh Arsenal i tak nic nie wygra.
0
@Hshdhrhdh oczywiście że nie, wzięła ślub
0
@gumaz oglądałem z moim najlepszym przyjacielem Mateuszem i Mają mecze euro
0
@gumaz w 2016 było najlepiej
2
@Commando a to był 2015, fajna dziewczyna była, ale zerwałem bo chciałem być z Mają @Hshdhrhdh
4
Mężczyzna zawsze będzie pamiętać swoją pierwszą dziewczynę. Ja to dziś pamiętam Karolinę
0
@misterio no a jaki ma być? Dobrze napisałem
0
Najlepszy fps pierwszoosobowy na konsole/pc?
1
@macio_944 Nawrocki, głosowałem
6
Już jutro mój kandydat zostanie prezydentem.
1
@Astad jeśli ktoś w ten sposób wychował dziecko to nie poradził sobie z rolą rodzica
0
Kto jest obecnie najgorszym piłkarzem w Barcelonie?
1
@Sysia11 Bravo to jeden z lepszych bramkarzy. I chyba mój ulubiony
0
@MessiForeverTheBest top 3.
0
Czy Ter Stegen jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie?
1
@Eklerek nie wiem nawet wszystkie kobiety są piękne @Hshdhrhdh
0
@Eklerek ja na onlyfansa już tyle wydałem.. nie da się powstrzymać
1
@Esteban_ @Jakchcesz zajmijcie się poważną muzykę. U mnie na słuchawkach leci cały czas Mozart.
0
@adamek20151 oczywiście że dotyczy, ja jako jeden z niewielu staram się dojść do prawdy.
0
@adamek20151 baguvix, równa się wielki mózg
0
@barcelonaLM ja nawet nie wiem w jakiej oni drużynie grają. Wiem że Rashford robił z Ten Hagem, teraz nie wiem
1
Jak ktoś myśli że nie da się sterować pogodą to jest zwykłym naiwniakiem.
0
@tomek8756 wszystko zależy od ambicji, jeśli ktoś chce być dobry to przychodzi godzinę wcześniej co najmniej