0

@gumaz ludzie wierzą w istnienie jakiś gwiazd czy innych rzeczy które nie istnieją, z gwiazd to powiem tak słońce istnieje, ale czy jest tylko jedno słońce? Nie wiem

0

@Damian11 w dzisiejszej erze internetu typu tik tok trendy zmieniają się bardzo szybko i chciałbym być na to przygotowany

0

@Hadziuk wróciło do mody?

6

Wybieram się na siłkę pierwszy raz od jakiś 3/4 miesięcy, jak tam najlepiej się obecnie ubrać? Jaka jest moda?

1

@Almogaver ja rozumiem że Healy jest powolny i to bardzo, ale nie spodziewałem się przegranej na finiszu z gościem ważącym 30kg, ujechał się wcześniej pewnie

1

@Eklerek ja na 100 zrobiłem dwa razy czas poniżej 10 sekund. I znam się na tym bardzo dobrze. Tak samo w skoku w dal miałem skoki powyżej 8 metrów(więcej też się zdarzało)

3

@misterio a gdzie jakieś dowody.

1

@macio_944 oczywiście że zostawię przycisk zgłoś,. zawsze go zostawiam

2

@macio_944 ja już jestem za stary na tego typu zabawy

0

@lithotripter szacunek, ale dodatkowo jestem przekonany że tamci też pływali do Europy. Niestety historia to pełen Eurocentryzm. Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę

3

@gumaz ja już w ogóle. Emeryturka mi sprzyja

3

@Commando ja bym chciał kiedyś mieć zawód Ojciec.

0

@Walpiano nie wiem, mój idol ma bardzo trudne mecze przeciwko potęgom typu Curacao, Peru czy też Boliwia.

0

@Czajka90 w United może spadnie ale jakaś minimalna szansa na mistrza jest, w Arsenalu nie spadnie z ligi ale... Wiadomo co

0

Kolumb w którymś tam roku odkrył Amerykę z pewnością uwierzę że gość szukając drogi morskiej do Indii popłynął w drugą stronę... I że nie rozpoznał że to były Indie. I dlaczego niby nikt np z plemiona Azteków nie popłynął i nie odkrył Europy. Prawda jest taka że świat europejski na sporo przed Kolumbem wiedział o istnieniu kontynentu za oceanem

0

@Encore nie znam nawet pozycji

0

@barcelonaLM nie znam tego aktora, chciał być Shelby

0

@Aragorn33 wszystkie nie. 2011 np słusznie

0

Dobry piłkarz słaby trener?

0

@Conradxc ja nie cisnę beki. Pozdrawiam i życzę miłej godziny 19

0

@Conradxc nie. Ja chciałbym żeby mój syn był jak Cristiano

1

@Encore przecież to wstyd jest. Tym razem nie pozdrawiam nawet.

0

@mekston oprócz Ikera i Ramosa najmniej mnie to obchodzi

0

@Encore hahaha jest i goat

0

@Encore Arsenal nie bo ja chce kibicować zwycięzcom. @Frimpong a jak sędziowanie w premier league

0

Warto w tym roku w premier league kibicować Liverpool?

2

@blakkudium nie znam tych piłkarzy, na jakiej pozycji grają

2

@chavez tylko że publiczność i fani mają innego ulubieńca, a to oni są najważniejsi. Media mają innego ulubieńca, ich zdanie nikogo.

0

@MessiForeverTheBest nie wiem, ja tylko poważne reprezentacje będą oglądać. @Hosh banda Argentyny

0

Za rok o tej porze będzie już po finale ostatniego mundialu w historii piłki nożnej, wszystko się rozstrzygnie, niestety pewna grupa się załamie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?