Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz ludzie wierzą w istnienie jakiś gwiazd czy innych rzeczy które nie istnieją, z gwiazd to powiem tak słońce istnieje, ale czy jest tylko jedno słońce? Nie wiem
0
@Damian11 w dzisiejszej erze internetu typu tik tok trendy zmieniają się bardzo szybko i chciałbym być na to przygotowany
0
@Hadziuk wróciło do mody?
6
Wybieram się na siłkę pierwszy raz od jakiś 3/4 miesięcy, jak tam najlepiej się obecnie ubrać? Jaka jest moda?
1
@Almogaver ja rozumiem że Healy jest powolny i to bardzo, ale nie spodziewałem się przegranej na finiszu z gościem ważącym 30kg, ujechał się wcześniej pewnie
1
@Eklerek ja na 100 zrobiłem dwa razy czas poniżej 10 sekund. I znam się na tym bardzo dobrze. Tak samo w skoku w dal miałem skoki powyżej 8 metrów(więcej też się zdarzało)
3
@misterio a gdzie jakieś dowody.
1
@macio_944 oczywiście że zostawię przycisk zgłoś,. zawsze go zostawiam
2
@macio_944 ja już jestem za stary na tego typu zabawy
0
@lithotripter szacunek, ale dodatkowo jestem przekonany że tamci też pływali do Europy. Niestety historia to pełen Eurocentryzm. Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę
3
@gumaz ja już w ogóle. Emeryturka mi sprzyja
3
@Commando ja bym chciał kiedyś mieć zawód Ojciec.
0
@Walpiano nie wiem, mój idol ma bardzo trudne mecze przeciwko potęgom typu Curacao, Peru czy też Boliwia.
0
@Czajka90 w United może spadnie ale jakaś minimalna szansa na mistrza jest, w Arsenalu nie spadnie z ligi ale... Wiadomo co
0
Kolumb w którymś tam roku odkrył Amerykę z pewnością uwierzę że gość szukając drogi morskiej do Indii popłynął w drugą stronę... I że nie rozpoznał że to były Indie. I dlaczego niby nikt np z plemiona Azteków nie popłynął i nie odkrył Europy. Prawda jest taka że świat europejski na sporo przed Kolumbem wiedział o istnieniu kontynentu za oceanem
0
@Encore nie znam nawet pozycji
0
@barcelonaLM nie znam tego aktora, chciał być Shelby
0
@Aragorn33 wszystkie nie. 2011 np słusznie
0
Dobry piłkarz słaby trener?
0
@Conradxc ja nie cisnę beki. Pozdrawiam i życzę miłej godziny 19
0
@Conradxc nie. Ja chciałbym żeby mój syn był jak Cristiano
1
@Encore przecież to wstyd jest. Tym razem nie pozdrawiam nawet.
0
@mekston oprócz Ikera i Ramosa najmniej mnie to obchodzi
0
@Encore hahaha jest i goat
0
@Encore Arsenal nie bo ja chce kibicować zwycięzcom. @Frimpong a jak sędziowanie w premier league
0
Warto w tym roku w premier league kibicować Liverpool?
2
@blakkudium nie znam tych piłkarzy, na jakiej pozycji grają
2
@chavez tylko że publiczność i fani mają innego ulubieńca, a to oni są najważniejsi. Media mają innego ulubieńca, ich zdanie nikogo.
0
@MessiForeverTheBest nie wiem, ja tylko poważne reprezentacje będą oglądać. @Hosh banda Argentyny
0
Za rok o tej porze będzie już po finale ostatniego mundialu w historii piłki nożnej, wszystko się rozstrzygnie, niestety pewna grupa się załamie.