0

@JohnKennedy nie jest to prawda, tyle brałem na martwy jak byłem w 1 gimnazjum(jak nie wcześniej) a Speed to kozak

1

@PatrychoO Speed kozak, Gola nie

2

@blakkudium niech lepiej zaoferują kontrakt Messiemu

1

Powrót Dembele. Tak czy nie?

15

Urban strzelił kiedyś Realowi, już jego kadencja jest lepsza niż poprzednich trenerów

1

@Luciano99 w jakiej oni drużynie grają?

1

@Adran360 kiedy Legia pokonała Argentynę?

1

@Kgorecki2500 i bardzo dobrze, gra jest na tyle łatwa że żadnych sprzeciorów nie trzeba kupować, a kostiumek zawsze fajnie wygląda

0

@MessiForeverTheBest przecież wtedy masz nowy dom i dalej jest to dom

1

Widzę że Atletico nie chce robić progresa. Cóż trener Argentyńczyk to co się dziwić.

3

@Herato ja trenowałem z wieloma kobietami takie coś.

1

@JohnKennedy Torito zdecydowanie może nim być, on ma bardzo podobne przyspieszenie do Tadeja i świetnie jedzie szutry, Flandria to coś innego ale może i tak dałby radę

2

@JohnKennedy Healy chyba po Liege zażartował i spytał się kiedy kończy, Tadej odpowiedział że kontakt ma do 2030 to może wtedy, myślę że coś może w tym być. Ja wiem że są ludzie i po 35 świetni, ale on już w młodym wszedł na wysoki poziom, Valverde to jeden z niewielu wyjątków prawie 20.lat w topie

1

@JohnKennedy postawili na sprintera Meeusa któremu nie idzie. Pellizzari i Lipowitz to przyszłość Bory i powinno powoli iść w tym kierunku, zwłaszcza Włoch w górach ma ogromny potencjał, zaryzykuję że nie dużo mniejszy niż Del Toro

1

@zadafcb Jumbo/Ineos/kto kolwiek jak najszybciej powinni się tym zająć i najlepiej sprowadzić Ayuso ma pomocnika(myślę że za dobry hajs chciałbym Pogacara zniszczyć)

1

@JohnKennedy Lipowitz w młodości trenował biathlon

1

@Destroyer_of_Worlds bez Jonasa i bez Van Der Poela obaj przejdą do historii jako jego najwięksi rywale

0

@JohnKennedy ale nigdy nie będzie miał połowy aury Armstronga

0

No i pomysł z helikopterem już na plus. Brakuje trochę aktywności z publiczność

0

@BorzyKrzys Puchacz był na chwilę

1

@manero jest fanem najlepszego piłkarza w historii

0

@Eklerek ten Gola lepiej nie. Szkoda ale pozdrawiam serdecznie

0

Te jutubery psują tylko streama. Ale na plus że Puchacz się pojawił i podobno mają grać później. Tera youtuber magik się pojawił i on akurat fajny kontent robi. To akurat na plus

0

Puszka na streamie u Speeda, podobno mają późnej grać

0

@MichuZ44 pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru

2

Marzenia się spełniają. IshowSpeed w Polsce. @Encore wzruszyłem się trochę

3

@Luciano99 grał z Cristiano w jednej drużynie.

4

@Kgorecki2500 Garfield, mimo że seria Amazing to trochę zmarnowany potencjał

1

@Sulimo spajdermen raczej. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej nocy

4

@macio_944 ja chciałbym żeby moje dzieci żyły w świecie w którym rozwój postępuje. Dla mnie rozwój to na podstawa. Tak samo jak o całe że słońce nie krąży mam wątpliwości, bo raz jest a raz go nie ma, a w niektórych miejscach na ziemi ledwo co wychodzi. Gdybym miał fundusze duże typu klub Barcelona to wszystko bym poświęcił na badania naukowe bo to jest podstawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?