Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@addept przecież ten gość nie umi grać. Jak taki kozak to niech na kadrze coś zrobić, bo kadra to prawdziwi mężczyźni.
11
Dziewczyny nie lubią kulturalnych i miłych chłopców.
0
@Sysia11 śmiechu warte
0
Nie obchodzi mnie kto wygra ten turniej, obchodzi mnie kto wygra prawdziwy mundial
1
@barcelonaLM patologia, co tu więcej dodawać
0
@michal26 oczywiście zgłoszone. @barcelonaLM pozdrawiam
0
@negreanu no Hunter to wstyd. Ale booker roku też. Hangman Page to jednak średniak, z dobrym story, ale każdy mógłby być na jego miejscu. No i Punka nie lubi
0
@lucas/catalan spoko się bili ale szkoda że Swerve i Komboj się rolami nie zamienili.
0
@mekston ale teraz @JohnKennedy rządzi i to już nie mój problem
0
@mekston ja już nie jestem członkiem fanklubu. Niech Alcaraz przegra.
2
@fart z kim grają i po co i o co?
1
@Kapitan hawk ja dalej żyję w 2016 roku, a prawie już 2026
0
@PatrychoO Goldberg koniec kariery. Właściwie to Bill Goldberg
0
Bardziej się obecnie opłaca kupić Lambo czy Ferrari?
0
@D10SLEO Hangman nie lubi CM Punka, ale lepiej on niż Mox. Ale jeszcze lepiej jakby Swerve wygrał
0
Chyba dzisiaj wymarzony dzień Breta Harta, tyle lat czekania. @mordini123 @lucas/catalan @PatrychoO
2
@Arden Tort Sachera potrafi położyć lepiej niż alko
1
@Kapitan hawk ja oglądałem tylko porażki moich ulubionych drużyn typu Real Madryt czy Inter Miami, dobrze że odpadli
2
@JohnKennedy jest nowym liderem fanklubu Alcaraza. Życzę powodzenia. @mekston @Encore @barcelonaLM
4
Wszystkiego najlepszego Lamine Yamal
1
@Adran360 MLS udowodniła kolei brak topowości, ale za to drużyna z Nowej Zelandii być może była słabsza
1
Bywałem na lepszych osiemnastkach
2
@July_6_BcN nie wierzę że tak jest, wiem że tak jest. Jak tylko tylko listopadowcy czy grudniowy wyciągali kieliszki to upominałem żeby chowali
2
Jeśli ktoś jest na osiemntasce ale ma przykładowo 17 lat to nie może pić na takiej imprezie, nawet jak rocznikowo już ma 18.
7
@TR3YWAY ja idę dzisiaj do filharmonii
2
@FcPortoFan1999 wiem że będzie reprezentacja na P. Oby nie było tej na A, ale różnie może być.
4
Za rok o tej porze będzie już po ćwierćfinałach mistrzostw świata, wiele już będzie wiadomo.
1
@Comentateiro nie znam języka
1
Iga Świątek wygrała ten mecz, czyli wygrała cały turniej. @agaFCB @mekston
0
@agaFCB jutro będzie podobnie