0

@addept przecież ten gość nie umi grać. Jak taki kozak to niech na kadrze coś zrobić, bo kadra to prawdziwi mężczyźni.

11

Dziewczyny nie lubią kulturalnych i miłych chłopców.

0

@Sysia11 śmiechu warte

0

Nie obchodzi mnie kto wygra ten turniej, obchodzi mnie kto wygra prawdziwy mundial

1

@barcelonaLM patologia, co tu więcej dodawać

0

@michal26 oczywiście zgłoszone. @barcelonaLM pozdrawiam

0

@negreanu no Hunter to wstyd. Ale booker roku też. Hangman Page to jednak średniak, z dobrym story, ale każdy mógłby być na jego miejscu. No i Punka nie lubi

0

@lucas/catalan spoko się bili ale szkoda że Swerve i Komboj się rolami nie zamienili.

0

@mekston ale teraz @JohnKennedy rządzi i to już nie mój problem

0

@mekston ja już nie jestem członkiem fanklubu. Niech Alcaraz przegra.

2

@fart z kim grają i po co i o co?

1

@Kapitan hawk ja dalej żyję w 2016 roku, a prawie już 2026

0

@PatrychoO Goldberg koniec kariery. Właściwie to Bill Goldberg

0

Bardziej się obecnie opłaca kupić Lambo czy Ferrari?

0

@D10SLEO Hangman nie lubi CM Punka, ale lepiej on niż Mox. Ale jeszcze lepiej jakby Swerve wygrał

0

Chyba dzisiaj wymarzony dzień Breta Harta, tyle lat czekania. @mordini123 @lucas/catalan @PatrychoO

2

@Arden Tort Sachera potrafi położyć lepiej niż alko

1

@Kapitan hawk ja oglądałem tylko porażki moich ulubionych drużyn typu Real Madryt czy Inter Miami, dobrze że odpadli

2

@JohnKennedy jest nowym liderem fanklubu Alcaraza. Życzę powodzenia. @mekston @Encore @barcelonaLM

4

Wszystkiego najlepszego Lamine Yamal

1

@Adran360 MLS udowodniła kolei brak topowości, ale za to drużyna z Nowej Zelandii być może była słabsza

1

Bywałem na lepszych osiemnastkach

2

@July_6_BcN nie wierzę że tak jest, wiem że tak jest. Jak tylko tylko listopadowcy czy grudniowy wyciągali kieliszki to upominałem żeby chowali

2

Jeśli ktoś jest na osiemntasce ale ma przykładowo 17 lat to nie może pić na takiej imprezie, nawet jak rocznikowo już ma 18.

7

@TR3YWAY ja idę dzisiaj do filharmonii

2

@FcPortoFan1999 wiem że będzie reprezentacja na P. Oby nie było tej na A, ale różnie może być.

4

Za rok o tej porze będzie już po ćwierćfinałach mistrzostw świata, wiele już będzie wiadomo.

1

@Comentateiro nie znam języka

1

Iga Świątek wygrała ten mecz, czyli wygrała cały turniej. @agaFCB @mekston

0

@agaFCB jutro będzie podobnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?