Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Adran360 To nawet czegoś takiego Argentyna nie potrafi wygrać?
3
@Luciano99 Mekston wytłumacz mi o co tu chodzi. @mekston
1
@Eklerek dziewczynami
2
@Eklerek i tak miałeś dobrze, ja musiałem się ukrywać
23
@FcPortoFan1999 nie wiem
3
Czepianie się do rocznikowo 18 latka że się bawi to jest dramat. Ja w tym wieku robiłem rekordy
0
@mekston Nie, ale Claudio Bravo już tak
0
@mekston czyli teraz za Norrie jesteśmy? To jakiś kolega Lando?
1
Kto jest twoim ulubionym bramkarzem w historii? U mnie zdecydowanie Claudio Bravo, kiedy było trzeba to grał dobrze.
6
@Encore ja też się podobam dziewczynom i co?
1
@partymaker a tu Rhodes i Orton też walą finishery i co? Jedynie aew źle z Punkem zrobili
1
Fajnie że Siegemund gra dalej. @barcelonaLM @Encore @mekston
3
Lepiej żeby Piastri zdobył mistrzostwo świata w f1
8
Hulkenberg pierwszym w historii Hulkenbergem na podium rajdu F1. Szacunek
0
@MichuZ44 podiumberg?
6
Co może oznaczać jak 7 lat temu Oliwia na cześć, odpowiedziała mi hej. @mekston @agaFCB
0
@Encore oby Rubliatow dziś wygrał... Prawda Encore?
3
@MichuZ44 Oviedo będą grać w La Liga i to akurat dobrze
1
@mekston to ten mecz gdzie asystę do złej drużyny zrobił?
1
@Bolton kibicowanie Realowi to jest dramat.
2
@Kessie a po co to pozytywnego człowieka się rzucasz pan?
6
Wszystkie Punkty Norrisa za cwaniactwo powinny zostać przepisane na Maxa. @Kessie @mekston @MichuZ44
1
@Sulimo jakiej Kasandry? Wyłącz TV, kto inny jest głównym bohaterem. Szacunek
4
Te dziewczyny są takie piękne. Ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze żeby Barcelona wygrała
0
@mordini123 Hangman to wróg CM Punka.
15
Teraz wszyscy kibicujemy Realowi Madryt.
Żeby odpadł
0
@mekston ja tradycyjnie zagłosuję na Dembele. Mniejsze zło
0
@Almogaver w borze nawet nie udają że liderem jest Meeus a w Roglicia i tym bardziej Lipowitza wywalone
0
@Encore jazda brawo. Ulubiony youtuber
2
@FCB_dimiC oj zgłoszone