Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@JohnKennedy nie mam zamiaru tego oglądać
1
@JohnKennedy ja z geografii matury nie pisałem, ale te wszystkie formy terenu jak powstają jakieś warunki atmosferyczne przecież to bajki są
1
@JohnKennedy no uczą jakiś głupot które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
0
@Stinger_ jak predykcję odnośnie skoczków z Argentyny?
2
Jestem zatrwożony poziomem geografii, podobnie jak Chemia i Biologia zresztą
0
@July_6_BcN ja jestem zwolennikiem miesiąca bez pracy w każdym sektorze. Zobaczymy jak społeczeństwo będzie funkcjonować
1
@DonCarletto no nie wygra bo są za słabi na wygrywanie
1
@DonCarletto a Arsenal i tak nigdy nic nie wygra.
1
@Encore o to właśnie chodzi. Dobry transfer
0
@Encore który sezon?
0
@Czajka90 za 12 lat dalej Arsenal nic nie wygra
0
@July_6_BcN dość tego kompromisowania się. U mnie każdy miesiąc jest trzeźwości, całe moje życie.
PS @Czajka90 to że przyszedł Gyokeres nie znaczy że wygracie coś w tym sezonie.
2
Czas przestać się oszukiwać @mekston Max nie będzie mistrzem świata, w tym wypadku niestety poparcie idzie w stronę Piastriego, jest to smutne, bo nie jestem fanem @Eklerek ale jest to smutne że on nie będzie mistrzem świata a ktoś z maklarenowej dwójki będzie. Za rok niestety będzie trzeba zagłosować na Kimiego. Ciężkie czasy w tym sporcie. @Kessie
0
@Encore i tak zawsze powinno być, a nie zasługowcy wielcy grają w pierwszym i psują grę (nie mam tu na myśli siatkówki)
0
@MesQueUnClub_87 ale już popularyzacja słynnego TV zaczęła wypierać gazety. Internet to pół biedy w porównaniu do TV, ale też trzeba uważać na treści
2
@michal26 ja nawet nie wiem co to za klub... Jest tam jakiś Argentyńczyk?
1
Gazeta-jeden z najwspanialszych wynalazków ludzkości, zawsze można było przeczytać coś ciekawego, niestety ten wspaniały środek do przekazywania informacji został zastąpiony przez TV. I tu zaczyna się regres społeczeństwa, zamiast przeczytać coś i wyciągnąć samemu wnioski, człowiek ogląda TV i we wszystko wierzy.
10
16 nieudanych egzaminów na prawo jazdy kategorii B, nie poddałem się i zdalne za 17. Teraz pora wejść na poziom wyżej, kategoria C, a potem jeszcze wyżej. Myślałem może żeby się cofnąć wstecz i zrobić kategorie A, ale to każdy by zdał.
1
Zawsze może być lepiej i jest miejsce na poprawę.
2
@macio_944 analizy piłkarskie profesjonalne za darmo, bardziej profesjonalne za 20 zł na godzinę.
1
W lidze mistrzów rywale będą mocniejsi
2
@Jakchcesz a ja piątą noc nie śpię
4
@Metempsychosis myślę że jest więcej niż jedno słońce i one się kręcą
6
Osoba z którą się nie zgadzasz, ale ją szanujesz? U mnie Mikołaj Kopernik, doceniam że w czasach bez wielkiego rozwoju technologicznego próbował wielkich rzeczy, samo to zasługuje na ogromny szacunek.
2
@Lionel_Messi10 na jakiej pozycji De Paul zagra? Będę oglądać z byłą
1
@pioz123 tu jest sedno problemu polskiego systemu nauczania. Nie zgłosiłeś się nie odpowiadaj, a ja nigdy nie szanowałem zasad i zawsze byłem mądrzejszy od nauczycieli
1
@GeneralXavi dużo dziewczyn
0
@Encore nie mam zamiaru tego oglądać.
1
@fart oglądasz mecz?
2
Co może oznaczać jak dziewczyna napisze na messenger pogadamy później? @July_6_BcN @agaFCB