0

@Hshdhrhdh nie no, siła nigdy nie była jakoś moją mocną stroną, ale też i nigdy się nie skupiałem na tym

4

Niedługo rotrzygnie się czy Triple H jest człowiekiem godnym. Widziałem filmik jak wyciskał 140kg aby na 3 razy, to ja na raz wziąłem nawet a z 20kg mniej ważyłem. @PatrychoO

1

@PatrychoO sprzedawczyk Cena dziś nie bije

0

@D10SLEO u mnie całe życie FWB

1

@gumaz nie piję alkoholu, wolę zachować trzeźwość

3

Sznycel wiedeński na kolację, to jest to

1

@tomek8756 nie jem pizzy bo chcę zostać wybitnym piłkarzem

0

@Encore dość tego kompromisowania się. Dwójka z Maklarena pod względem umiejętności nawet nie stoi przy Leclercu.

0

@Lanosss nigdy nie kibicowałem i nie mam zamiaru.

1

Nie opłaca się w tym sezonie kibicować Realowi

6

@Eklerek przepuść Piastriego i blokuj Lando jutro.

0

@Eklerek już Piastri lepiej.

0

@Encore ja słucham Mozarta i Chopina a nie takie coś.

0

@FCB24 nie, EGOwiec Triple H jest słaby i bał się zawsze że Punk będzie większą gwiazdą niż on i był.

0

@negreanu mam już dość. Wrócił a zamiast go szanować i dziękować i całować to dają mu przegrywać. Koniec tego, jeśli dziś przegra to przerzucam się na AEW, mimo że tam tylko Swerva wysoko cenie, no i weteranów typu Samoa Joe ale oni starzy już, ale nie wybaczę Hunterowi i reszty bandy tego.

1

Jestem ogromny stres, ale nie ma co, za 20 godzin będzie już wielki sukces, oby obłuda Rollins niczego nie zepsuł. @PatrychoO @negreanu @D10SLEO

0

@Sau_Ron nie wiem. Nie znam tego języka i jestem dumny

4

Angielski z Popitkiem - naucz się i ty, nie pamiętam która już edycja. Czas przyszły i predykcję, kiedy użyć going to a kiedy will? Dobre pytanie. Messi will win world cup, Ronaldo is going to win world cup. W przypadku going to mamy jakieś poszlaki że faktycznie tak będzie, w przypadku will bazujemy na własnych doświadczeniach, opiniach itp, często w przypadku will dodaje się słowa typu hope, think, assume, czasem obietnice typu promise

0

@barcelonaLM o co tu chodzi?

1

@blakkudium czytałem kiedyś, rewelacji nie było, lepsze od TV

3

@Kessie kupisz mi browarka ?

1

Nie wszystko co mówią w tv jest złe.

2

@Stinger_ prawda jest taki że gdyby Argentyna dowiedziała się o tym sporcie to by wszystkie konkursy w sezonie wygrywali. Ale nie wiedzą

2

@Bocheno1 ja kiedyś zagrałem męczyła w darcie jakiś amatorskie tam turnieje lokalne, średnia 118 była około u mnie

1

@JohnKennedy na maturę pewnie dobrze też znać teorię heliocentryczną, znam ją i się nie zgadzam

1

@JohnKennedy jesli są takie kozaki to powinni najpierw przepłynąć Wiśle, potem rower i na koniec bieg. Wtedy bym oglądał

3

@JohnKennedy nie mam zamiaru tego oglądać

1

@JohnKennedy ja z geografii matury nie pisałem, ale te wszystkie formy terenu jak powstają jakieś warunki atmosferyczne przecież to bajki są

1

@JohnKennedy no uczą jakiś głupot które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

0

@Stinger_ jak predykcję odnośnie skoczków z Argentyny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?