La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1110 Culés

konto usunięte

0

Tadej Pogacar po kapitalnym ataku wygrywa Ronde van Vlaanderen. Drugi Pedersen, trzeci van der Poel

1

@MesQueUnClub96 no i co z tego

konto usunięte

1

@Popitek12 Pogi Goat

1

@MesQueUnClub96 San Remo dopóki Van Der Poel jeździ, to Sloweniec nie wygra, zbyt duża różnica w przyspieszeniu. Ciekawe jak Roubaix, teoretycznie za chudy, w praktyce ma nadludzką wytrzymałość

konto usunięte

1

@Popitek12 jak będzie miał kolegów który ogarnia taktykę, to może wygrać San Remo. Bo Wellens i Narvaez to za mało na Cipressie. Roubaix to zagadka ale on wszędzie da sobie radę

1

@MesQueUnClub96 ja widzę jeden problem, bo uważam że nawet gdyby wyścig kończył się na Poggio to Mathieu by wygrał swoim przyspieszeniem, a co dopiero Pogacar miałby go odstawić, ale może atak na zjazdach z jakiejś 7 osobowej grupy.. dla mnie Pogacar wygra ten wyścig jeśli stanie się słabszym zawodnikiem i nie będą aż tak zwracać na niego uwagi, ale to z 4-5 lat może potrwać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?