1

Czy dziewczyny lecą na 15 lig mistrzów?

4

@Kessie a czemu mnie nie zapytasz o opinię? Moja opinia jest najważniejsza. Zgłoszone

2

@July_6_BcN na siuuuu

2

Przylapujesz syna z dziewczyną. Jak reagujesz,?

0

@vangoor do Rikiego duży szacunek że pomagał, ale szkoda że nie miał jaj grać w 2022

0

@Lanosss Szkoda!!! Klub popełnił błąd jak odchodził z United

2

Tu jest Barcelona!!!. Nie Real Madryt

0

@July_6_BcN gówniażeria to nie szanuje ludzi dzisiaj. Dramat

5

@Kessie to są fani 2022, ale dobrze niech ich reprezentacja wspina się do góry. Będzie głośniejszy upadek w 2026

7

@Popitek12 i jeszcze jedno @mekston wszyscy ramblowicze którzy cieszą się z porażki naszego piłkarza z reprezentacją która nie ma naszego piłkarza, są zgłoszone

9

Raphinha - koszulka sprzedam tanio

8

Stało się dramat. Jak można tak sobie marnować życie? Przyłapałem właśnie młodszego brata mojego kolegi na piciu z kolegami w parku. Chłop ma 17 lat. Dramat. Odpowiednie telefony zostały wykonane i czekamy. @mekston @agaFCB @barcelonaLM

1

@FcPortoFan1999 goat kolejny raz wyjaśnił hejterów

1

Oby Raphinha pokazał Brazylijczyka. Hahaha jazda siuu. Kibicujemy @mekston

2

Czy warto jest ufać lekarzom?

14

Stało się, wyłączyli mi światło w bloku w trakcie oglądania TV. Dramat. Poszedłem do pokoju obok i stało się, przyłapałem moją dziewczynę ze Zbychem. Właśnie pakuję swoje rzeczy, nie wiem co robić. @mekston @agaFCB

24

@Encore dlaczego mnie zgłosiłeś wczoraj o godzinie 17.21?

2

@blakkudium ja bym mógł grać, bo przynajmniej szybki jestem.

4

Vitinha i Neves kolejne spece, w Paryżu potrafią zniszczyć środka pola Liverpool, a tu co? Syf.. dramat. Niech lepiej nie grają w tej kadrze jak mają tak grać, bo to kompromitacja

3

TV jest gorsze niż alkohol, wystarczy że raz człowiek włączy i nie ma od tego ucieczki, potem wchodzi taki delikwent ma ramble i wypisuje brednie. Dramat

6

Banda nieudaczników.

1

@PatrychoO dramat. Już sobie wyobrażam jak da Vinci zastanawia się coś jest na Polsacie albo w innym tv

3

Leonardo da Vinci, jeden z największych geniuszy w historii, szacunek. On jakoś TV nie oglądał i funkcjonował normalnie, dzięki czemu myślał i tyle osiągnął...

3

@Kozinho. Jest jak jest. Ja nie oglądam tv, kupiłem w swoim życiu kilka tv tylko żeby je wyłączyć. Ja jestem team samodzielne myślenie = włącz myślenie @Encore reszta Rambli działa w team TV, po co myśleć skoro w tv pomyślą za mnie? Potem idzie taki człowiek na wybory i nie wie jak zaznaczyć głosowanie w drugiej turze. Dramat

2

@July_6_BcN a ja chcę żeby mój syn był drugim najlepszym piłkarzem w historii. Pysy @mekston kogo będzie trzeba pokonać żeby być na tym miejscu?

5

Kupiłeś kwiaty swojej kobiecie? Brawo, gratuluję. Dramat jesteś człowieku. One nie chcą twoich kwiatów, one chcą byś je olewał jak najbardziej się tylko da i bardzo rzadko okazywał zainteresowanie, to jest dla nich atrakcyjne, nie jakieś kwiatki. Ogarnij się l.

6

@Comentateiro można.

1

A jutro cały dzień przed tv, w koszulce Messiego. Będzie polityka oglądana, dużo się dowiem i może uda mi się poszerzyć horyzonty

3

@barcelonaLM jak coś to sorry ale nie będę głosować na Mentzena w drugiej... W pierwszej Mentzen, w drugiej Biejat

2

@macio_944 nie wiem co w TV mówią, wiem że ja jest wzorem dla wielu chłopaków, ramblowiczów którzy zaczynają z podrywaniem kobiet i potrzebują dobrego mentora.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?