0

@Eklerek Mateusz, od podstawówki mój najlepszy przyjaciel, pamiętam jak zaczynał podrywać. Nikt wtedy nie przewidział że przerośnie nas wszystkich i będzie bić rekordy

1

Mamy 18 marca a mój najlepszy przyjaciel, Mateusz już przekroczył 3 cyfrową liczbę kobiet w tym roku, jestem dumny że się z nim przyjaźnie

0

@Danny Gaucho zgłoszone jesteś

2

@Encore nie rób sobie żartów to nie tv

3

@macio_944 jest takie słynne powiedzenie. Ten się śmieje kogo śmieje 2026.

1

Najgorsze to jak przylapujesz swoją dziewczynę.

2

TV to dramat. Oglądałem dziś cały dzień TV, żeby wiedzieć na kogo głosować w wyborach, dalej nie wiem i to co oglądałem to.... @Encore

1

@July_6_BcN ech @agaFCB ratuj bo pierwszy raz w życiu przegram dyskusje...

1

@July_6_BcN przecież to marzenie wielu dziewczyn

2

Biedny Jey IWC nie wybaczy tego botcha. @zadafcb @PatrychoO

4

Flick do 16 ligi mistrzów

0

@mekston tu nie ma co się pytać. Plucie na chomiku jest bardzo atrakcyjne dla koniet

0

@Kapitan hawk Barcelona to najlepszy klub w historii, a Cristiano Ronaldo to najlepszy piłkarz. @D10SLEO ścieżka rowerowa też, faktycznie

1

Dziewczyny kochają jak chłopak pluje na chodniku

2

@PatrychoO patologia, zdradził CM Punka

2

@blakkudium Simeone = kompromisacja

3

I cyk Simeone Alvarez = przestań obserwować. Ferran = obserwuj

0

Rekin siuuu siuuu gol

1

Tak tak tak tak

0

Kibicujemy sędziemu też @mekston

1

Kibicujemy dalej @mekston to jeszcze nie koniec

2

@Adran360 jaka drużyna on gra?

4

@Encore ty za dużo tv oglądasz

4

@Jakchcesz Kulcia np

0

@July_6_BcN Julianna. @mekston

3

Kibicujemy dziś La Liga żeby Madryt przegrał. Jazda jazda @mekston

0

@AmigoBlancos i tak nigdy nie osiągnie tego co Goat @mekston

5

@FCB_dimiC Real Madryt = nie wspieram i nie kibicuję. Dramat

6

@MichuZ44 Kimi wygra bo jest lepszy w byciu lepszym, ja wolałbym żeby goat wygrał

0

Dość promowania cwaniactwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?