1

@blakkudium ale pokaż drużyny które faktycznie grają w Lidze mistrzów a nie tskie pokazujesz

1

@Kessie haha śmieszne, zgłoszone. Już Manchester City większe szanse

1

Zobaczymy kto dziś wygra ligę mistrzów

0

@FcPortoFan1999 2040. Zapraszam do głosowania mężczyzn.

3

Ona kibicka Real Madryt, on fan Barcelony = idealny związek

0

@mordini123 z kim on będzie bił

1

@Czajka90 Arteta bronić 3 miejsca w lidze a nie podrywać . Dramat

18

Angielski z Popitkiem naucz się i ty2. Stół = Table Wygodny = comfortable

3

@barcelonaLM Popitek 2040, każda atrakcyjna kobieta zagłosuje, tylko będzie trzeba przekonać mężczyzn

0

@blakkudium ja akurat jestem kulturalnym człowiekiem który może mieć każdą, ale ja jestem goatem

6

@macio_944 duża liczba kobiet, niestety ta którą wybrałem ja, wybrała innego, ale to taki mój world cup

5

Kobieta zawsze wybierze chama od kulturalnego, wykształconego mężczyzny, czas się z tym pogodzić człowieku

1

@FcPortoFan1999 nie umiem

3

@blakkudium Nie będzie tam grał

0

@Messibestplayerintheworld słabo i tyle w temacie

4

Mój syn będzie piłkarzem Realu Saragossa, jego syn będzie piłkarzem Real Valladoid, jego syn będzie piłkarzem Realu Madryt, ale jego syn będzie piłkarzem Realu Aviles

0

@barcelonaLM Ronaldo to mistrz świata

6

Czerwona kartka = piłkarz musi zejść z boiska, drużyna gra w osłabieniu

3

@macio_944 Real przegra lepiej i tyle w temacie

0

@lucas/catalan sprzedawczyk zwykły i tyle w temacie

1

@sergio5 Nikt nie strzelił więcej goli właśnie. @mekston

0

@negreanu nie ma lepszego Main eventy dla pierwszej nocy WM niż bitka z Romanem i Sethem, wódz będzie chciał pewnie mieć ME, jedyna alternatywa to Bianca Ripley

0

@PatrychoO teraz kółko wzajemnej adoracji. Dramat

0

Musiał Heyman denerwować Rollinsa. Nawet dziecko wie że jego się nie denerwuje. Żałosne. Kompromitacja Triple H, i The Rocka też

0

Tylko CM Punk. SES

1

@PatrychoO ta walka była tak samo legalna jak to że sędzia z wrogiego państwa sędziuje mecz wrogiego państwa

1

The Rock kompromitacja już

15

Piłkarska ciekawostka na noc. Messi w ciągu swojej kariery zagrał tylko w jednej reprezentacji.

0

@PatrychoO ja tylko błagam, nie Morgan. I nie dlatego że jej nie lubię czy coś, ale nie chcę znowu tego oglądać z Ripley

1

@PatrychoO ja nie wiem ale i tak The Rock dla mnie to wstyd, triple H nie lepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?