1

Kibicujemy wszyscy dzisiaj dla Realu jazda jazda! @Kapitan hawk

0

Najgorsze to jak chcesz siuuu ale nie ma z kim...

0

@negreanu jeśli Triple H jest taki dramat to niech sam wyjdzie na CM Punka na WM 41 skoro taki kozak, ale lepiej żeby na Rhodesa i jego duszę wyszedł.

0

@negreanu w niedzielę wszystko się odwróci, ja i CM Punk w drodze po nasz życiowy sukces

1

@July_6_BcN faktycznie mak byłby lepszym wyborem. @mekston

0

@blakkudium co z tego skoro dziewczyna odmówiła oświadczyn w KFC i musiałem sam jeść zingera

0

@MessiForeverTheBest ja się oświadczyłem w KFC. Kupiłem Zingera

1

Powiedziała Nie. Dramat

1

@MichuZ44
1. Goat Verstappen
2. Ferrari
3. Kimiś, Sauber
4. Maklareny Lando
5. Kimi
6. Tak
7. Tak
8. Tak
9. Tak
10. Nie
11. Tak
12. Tak
13. Nie
14. Nie
15. Tak
16. Nie cwaniak
17. Nie

2

@macio_944 zgłoszone

0

Co sądzisz o Real Madryt?

0

Czterdziestka to nie koniec. Można jeszcze dużo wygrać

0

0

@mekston kibicujemy i oglądamy Mekston wszyscy

1

W jakim wieku pierwszy raz robiłeś siuuu?

1

@MessiForeverTheBest ja gdybym umiał angielski to bym wykładał na Oksfordzie

1

@gumaz o to akurat nie pytałem, ale pewnie ma

2

Pisałem do mojej byłej z czasów 2 liceum. Okazało się że w wyborach będzie głosować na Zandberga, jej nowy chłopak jest fanem Chelsea, ale za goata uważa Cristiano, zawsze do związku interesowały mnie jedynie kobiety z klasą

0

@July_6_BcN ja jestem królem króli

5

Nie da się wygrać meczu bez strzelenia gola.

1

@Encore its tu lejt tu apolodżajs enkor. Szacunek dla Rikiego i Naniego że mieli jaja wygrywać z goatem, ale dlaczego 2 lata temu nie byli tacy odważni żeby przegrać tym razem

3

@barcelonaLM pamiętam jak 5 prawie 5 lat temu na zdalnych kolega spytał się na kogo bym zagłosował gdybym mógł, teraz mogę

3

POpitek i tyle w temacie, nie ma co się oszukiwać

1

@blakkudium komu tu kibicujemy,

1

Ja, CM Punk i Cristiano - 2025 to dla nas rozgrzewka, 2026 będzie naszym primem. @negreanu

5

@FCB_dimiC Niestety ale zgłoszone.

0

W jakim wieku wypiłeś swój pierwszy alkohol? Ja jeszcze nie próbowałem

0

@Kibic1998 niech z Danielem lepiej bije

2

@blakkudium uważam że jedną partyjkę bym ugrał bez problemu

1

Nawet mój wujek - wielki fan Realu Madryt, w tym sezonie wolałbym żeby Barcelona wygrała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?