Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak zostać kibicem Realu Madryt - poradnik dla początkujących? Beginner
0
Kurczak z ryżem. Jak przygotować? Poradnik dla początkującego beginner kucharza. Czy można w mikrofali albo w piekarniku? Czy trzeba patelnia?
0
@FcPortoFan1999 mógłbym przegrać 3 pierwsze gemy przy moim podaniu, przez podwójne błędy. Po wyczuciu paletki w drugim secie zrobiłbym go do zera
1
@FcPortoFan1999 ze mną, dla utrudnienia będę grać paletką do tenisa stołowego i może wtedy Grek powalczy. @mekston @Encore @barcelonaLM
1
@barcelonaLM Tsisipas do WTA niech spróbuje swoich sił, może tam mu wyjdzie.. dramat
0
Najlepsza obecnie para stoperów na świecie? Siuu
0
Gdzie koszulkę Bayernu można kupić?
3
Gramy dopóki Argentyna nie strzeli
1
Jazda jazda jazda. Kibicuj @mekston
1
Grek do WTA. Dość tej kompromitacji
2
@Jakchcesz Popitek 12
0
Oceń kandydatów. Mentzen. Trzaskowski. Zandberga. Skala oceny 0-10. Kryteria dowolne
0
@mekston mam już dość. Sporting też niestety pewnie odpadnie. Zostanie jedynie Barcelona do kibicowania
0
@barcelonaLM ja biorę Nishikori
0
@Encore @mekston czy @Popitek12 tenis edition - tenisiści z mocnym serwisem. Dimitrov. Nishikori. Raonic
2
W pierwszej turze na Trzaskowskiego, w drugiej na Mentzena i tyle w temacie. A jak u was?
0
Lubisz Modricia czy wolisz Xaviego?
2
Pewnego dnia wtorek się stanie poniedziałkiem
6
@wpwelement szacunek, im więcej banów tym lepiej
0
W piłce powinni zrobić tak jak w hokeju, jeśli zawodnicy chcą się bić to niech tak będzie i sędzia interweniuje dopiero jak jeden pada
4
Fuck off. Tak czy nie?
2
Bundesligi nie wygramy, wygrajmy przynajmniej La liga
1
@Jakchcesz Madrycioki to kibice Realu Madryt
0
@mekston w Szwecji tylko Gyokeres
2
@Kessie nie masz racji i zgłoszone
0
@NeroTFP1 ale co to za zwycięstwo?
4
Żeby wygrać z Realem trzeba mieć od nich więcej punktów, bez tego mistrza się nie wygra
2
@blakkudium jaka to jest liga?
1
@mekston właśnie że lepiej jak Real traci punkty, najlepiej jakby tracili punkty przez porażkę, ale remis też może być
2
@Eklerek szkoda że Amorim odszedł