Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatrychoO szkoda że większego buczenia nie dostał za to, on zawsze musi obrażać ludzi nawet Hitmana obrażał
1
Jutro będzie 5 lat jak rzuciłem alkohol. Szacunek
0
@negreanu bo Styles i Punk to jedynie którzy daliby sobie radę w życiu bez WWE. Drew by sobie nie dał
1
@PatrychoO Drew był spoko ale mu odwaliło i Punka wyzywa.
0
@mordini123 dziś będzie dramat ale trudno
1
WWE w Barcelonie = jazda jazda tylko CM Punk @PatrychoO
0
@takisobiektos zgłoszone
0
@D10SLEO dramat to tak jakby Cristiano nie pobił rekordu goli wszechczasów bo strzelił mniej. Niemożliwe
0
@FcPortoFan1999 nawet 0 kili zrobiłem raz a zagraliśmy fula, ale kiedyś to e sportowców robiłem.
0
@mordini123 dlaczego nie pobiła męskiego? @mekston
1
Tęsknię za dawnym CS. W 2018 czasami trafiałem na pro playerów i co więcej czasami nawet otwierałem, teraz nie mogę wyjść z silvera, nie wiem czym grać... Dramat @Encore
0
@negreanu dziwnie piszesz AJ Styles i Drew Mcintyre, mimo że temu drugiemu odwaliło ostatnio. A Punk nie fochał tylko go zwolnili dramat
0
@negreanu Rollins wszystkich denerwuje
1
Mój ulubiony to Hamilton, ale goatem dla mnie jest Verstappen. @mekston
0
@Eklerek zgłoszone. Max musi wygrać
1
Kibicujemy dziś wszystkim drużynom jazda jazda. @mekston
2
@PatrychoO Inter nie bo tam gra Lauataro
5
@Kapitan hawk Realowi kibicujesz?
0
Po co jest ta liga europy? Nikt tego nie ogląda. Każdy Liga mistrzów tylko
0
@mekston zdrowonsie staram odżywiać?
8
Na śniadanie KFC, obiad w maku, jako przekąska chipsy, jeszcze mały kebab wleci na noc i dwie setki na lepszy sen. @mekston
2
Djokovic to mój ulubiony tenisista, ale za Goata uważam Nadala, Serba nie mam w top 5 nawet. @barcelonaLM @Encore @mekston
0
@budel17 od Oblaka na karne to ja byłbym lepszy @mekston
1
@Czajka90 dość tego kompromisowania się
2
Nie kibicujemy już @mekston
0
Dembele - postać negatywna czy pozytywna?
0
Kibicujemy żeby Madryt odpadł jazda
1
@Kapitan hawk przepraszam
0
@July_6_BcN nie i zgłoszone
3
Ja jestem fanem Messiego, ale uważam że Cristiano Ronaldo jest najlepszy w historii