2

@PatrychoO szkoda że większego buczenia nie dostał za to, on zawsze musi obrażać ludzi nawet Hitmana obrażał

1

Jutro będzie 5 lat jak rzuciłem alkohol. Szacunek

0

@negreanu bo Styles i Punk to jedynie którzy daliby sobie radę w życiu bez WWE. Drew by sobie nie dał

1

@PatrychoO Drew był spoko ale mu odwaliło i Punka wyzywa.

0

@mordini123 dziś będzie dramat ale trudno

1

WWE w Barcelonie = jazda jazda tylko CM Punk @PatrychoO

0

@takisobiektos zgłoszone

0

@D10SLEO dramat to tak jakby Cristiano nie pobił rekordu goli wszechczasów bo strzelił mniej. Niemożliwe

0

@FcPortoFan1999 nawet 0 kili zrobiłem raz a zagraliśmy fula, ale kiedyś to e sportowców robiłem.

0

@mordini123 dlaczego nie pobiła męskiego? @mekston

1

Tęsknię za dawnym CS. W 2018 czasami trafiałem na pro playerów i co więcej czasami nawet otwierałem, teraz nie mogę wyjść z silvera, nie wiem czym grać... Dramat @Encore

0

@negreanu dziwnie piszesz AJ Styles i Drew Mcintyre, mimo że temu drugiemu odwaliło ostatnio. A Punk nie fochał tylko go zwolnili dramat

0

@negreanu Rollins wszystkich denerwuje

1

Mój ulubiony to Hamilton, ale goatem dla mnie jest Verstappen. @mekston

0

@Eklerek zgłoszone. Max musi wygrać

1

Kibicujemy dziś wszystkim drużynom jazda jazda. @mekston

2

@PatrychoO Inter nie bo tam gra Lauataro

5

@Kapitan hawk Realowi kibicujesz?

0

Po co jest ta liga europy? Nikt tego nie ogląda. Każdy Liga mistrzów tylko

0

@mekston zdrowonsie staram odżywiać?

8

Na śniadanie KFC, obiad w maku, jako przekąska chipsy, jeszcze mały kebab wleci na noc i dwie setki na lepszy sen. @mekston

2

Djokovic to mój ulubiony tenisista, ale za Goata uważam Nadala, Serba nie mam w top 5 nawet. @barcelonaLM @Encore @mekston

0

@budel17 od Oblaka na karne to ja byłbym lepszy @mekston

1

@Czajka90 dość tego kompromisowania się

2

Nie kibicujemy już @mekston

0

Dembele - postać negatywna czy pozytywna?

0

Kibicujemy żeby Madryt odpadł jazda

1

@Kapitan hawk przepraszam

0

@July_6_BcN nie i zgłoszone

3

Ja jestem fanem Messiego, ale uważam że Cristiano Ronaldo jest najlepszy w historii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?