La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1518 Culés

0

Głosuj na Mentzena, to jest Plan. Nawet lewicowa ciotka będzie na niego głosować.

2

@Popitek12 Wreszcie coś mądrego napisałeś.

0

@July_6_BcN ja jestem tu najmądrzejszy.

1

@Popitek12 A mogę zagłosować na Popitek12?

0

@blakkudium za pietnastaka. Cenzus wieku jest dramat..

3

@Popitek12 Ok, to przelej mi blikiem tego pietnastaka.

0

@Popitek12 po co mam słuchać głupot 5 to żart a jak konfa zgłosiła projekt kwoty wolnej to nie wskazała finansowania.A to 60 mld.Krotko mówiąc nie wskazała jakiej grupie społecznej zabierze kasę.Po co miałbym na nich głosować? Mogą rządzić z pisem który zamieszany jest w afery.Spieprzyli tak prawo że niewiado o kto potwierdzi wybory.Nie zreformowali energetyki miksu jest do kitu i mamy droga energię a kasę nato dostali. Są zagrożeniem dla funduszy europejskich które dają rozwój PKB, zatrudnienie infrastrukturę czy tania energię.Popuera tego ruskiego Romana co to jest orzeciw nato.Zaglosowali przeciw temu aby tarcza wschodniej. Była projektem ue czyli abyśmy dostali kasę z ue.Wydajemy 10 mld.Jest koalicjantem afd która chce nord stream jest orzeciw tarczy gdzue są pociski anty balistyczne czyli przeciw broni atomowej z Rosji.Afd uważa że Berlin jest centrum Niemiec. Czyli chcą przyłączyć zachodnie miasta do Niemiec.
Po co mi taki skrajnie anty polski kandydat na prezydenta.......Dodam że nie jestem lewicowy.Ale to jest szkodliwe na dodatek w tej sytuacji władza powinna być spojna bo on tylko będzie mieszał.Za to finansowo zapłacą wszyscy .....To nie są czasy na sabotażystę....Bo zapłacą za to ludzie....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?