Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zadafcb ja prędzej już myślałem że Gulia/Steph dostanie taką rolę
1
@MesQueUnClub96 ja oglądam Roxane Perez. Wstyd
0
@D10SLEO prawie tak piękne jak CM Punk
1
@zadafcb jeszcze niech zrobią say his name i on się pojawia
1
Takie długie rampy psują klimat rr. Za nim Undertaker by wszedł to by już dwóch zdarzyło wejść
0
@zadafcb CM Punk będzie najlepszy
5
@Kapitan hawk wyłącz TV bo to dramat. Tylko myślenie samodzielne.
0
@D10SLEO pokażcie mi CM Punk. Proszę
3
Ciekawe ile Real płaci takiemu trenerowi... Kusi... @Encore
0
@MesQueUnClub96 w jakich oni klubach graja?
0
Już za 4 lat już za 4 lata Real będzie mistrzem świata. Dramat i tyle w temacie
0
@Hosh ale był już taki mecz i to zrobili
0
Zobacz @mekston ja od zawsze mówiłem że Espanyol spoko
0
Kibicujemy jazda jazda.
3
@Pedri16Future on poszedł do PSG. Jak już to Luis Enrique go pomija. @mekston
0
@negreanu no nudne się już robiło, Cena już wszystkich nudził, pushowanie takiego Del Rio bo desperacko szukali nowych gwiazd itp itd
0
@negreanu CM Punk uratował wrestling w 2011 roku(Christian i Henry też było wtedy świetni ale zbyt mało rozpoznawalne nazwiska) więc racja tak jak CR goat piłki tak Punk goat WWE
1
You take the goat out of WWE, not WWE out of CM Punk @negreanu
1
@Encore Fabregas
0
@adamek20151 Liverpool i Argentyna.. on już pokazał skyla. Dramat
1
@Eklerek jest skrzydłowym i gra bez kontuzji i tyle w temacie @mekston
0
Dembele. Trzeba było tak grać w finale mundialu i w Barcelonie, teraz to sobie możesz...
1
@Roobo dramat. Ja będę głosować na Zandberga i mnie to nie obchodzi
0
@Lionel_Messi10 w jakiej o. Gra drużynie?
0
@Lionel_Messi10 Gyokeres dużo lepszy
2
Alkohol to jest choroba, on niszczy rodziny, przyjaźnie, związki, piłkę nożną...
3
@gumaz ja jestem najlepszy
0
@adamek20151 6 klasa to był mój najlepszy okres, człowiek się wtedy zakochał i goat jeszcze w wakacje wygrał Euro
0
Jarosław i tyle w temacie
1
Jutro o godzinie 4 cała wrestlingowa Rambla krzyczy CM Punk