Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Angielski z Popitkiem - naucz się i ty #1
Apple - Jabłko. She is. Chair-krzeszło
0
@Encore Wytłumacz mi transfer tego Doncicia na termin tenisowy, ty sie znasz.
0
Kto był najlepszym piłkarzem w średniowieczu? W jakiej on grał drużynie?
1
@Adran360 jest jest. W końcu zaczyna się układać w tym życiu
0
Jakim drużynom piłkarskim opłaca się kibicować w 2025?
2
@Adran360 Panama klub jazda jazzda
0
@Popitek12 Wyłącz TV. Myśl!
1
@blakkudium TO Isco, on grał kiedyś w Malaga.
0
Kobieta + Mężczyzna =
0
@mekston Nie wiem jak Mourinho może go trenować.
1
Żona czy Kochanka, co się bardziej opłaca w 3 dekadzie 21 wieku?
1
Trenerka jest najważniejsza
8
Już lepiej wygrać niż przegrać
0
Zirkzee. Tak czy nie?
2
Bez strzelenia gola nie da się wygrać meczu.
0
Ten moment gdy zdajesz sobie sprawę że za 3 dni jest 5 luty. GG. Koniec marzeń
2
@heniusss Ronaldo...Ronaldo...Ronaldo
4
@MesQueUnClub96 Oliwia może?
2
@Jakchcesz w jakiej drużynie ten cały Negreira gra? Jakiś talent?
1
Może na tym przeklętym świecie, wygrywanie nie jest dla Goatów
0
@D10SLEO pewnie będą we trzech się bić Punki. Ogólnie to zabawne że kontuzja Jima Uso w 2020 ustawiła wwe przez następne 5 lat
0
A Paul Heyman co? Przysługę miał oddac. Ładnie oddał. Musiał jego chłopiec zdenerwować Rollinsa, każdy wie że Rollinsa się nie denerwuje, ale Punk nauczy kultury na Wrestlemania
1
No i się pojawił
1
@Adran360 bo to goat jest
0
Siuuuu tak Speed. Goat
0
CM Punk nauczy Rhodesa kultury w Maine evencie wrestelmanie
1
Cody Rhodes do domu i tyle w temacie.
1
@Miszak prawie 47. Ronaldo prawie 40
0
@D10SLEO jest skrzydłową i gra z kontuzjom. Zaatakowali ją
0
Jak CM Punk wygra to będzie można zrobić impre i się upić, a jak przegra to będzie można wyciągnąć flaszkę i też się upić