Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Metro czy Tramwaj?
2
@mekston o co chodzi?
5
@JohnnySilverhand najlepszy polski polityk w historii Polski
1
@QQL5 a ja Ciebie zgłaszam kradzież mojej roboty
0
Vekic to bardzo słaba tenisistka.
1
@AFA Zawsze jest zasłużony, ale wtedy podajesz wszystko co wiesz ma temat użytkownika na M
3
@AFA perm siada
0
@michal26 było napisane że Golden boy a nie etatowy przeszkadzacz
1
@Herato człowiek goata - Anderson
1
@barcelonaLM od dziś to moja dziewczyna, dla większości kobiet w Polsce to smutny dzień.
1
@barcelonaLM Oczywiście że tak ale na Wimbledona też ja będę się szykował z pomocą mojej greckiej dziewczyny
3
@barcelonaLM @mekston translate that for me I don't ubderstand English
0
Wieża Babel. Tak czy nie?
0
Może Antonemu uda się dziś uciszyć kolejnego wymagającego rywala. Nie wszystko jest stracone. @mekston
2
@MesQueUnClub96 u mnie euro goata i French Open Hubcia
0
Xavi może zostać ale tylko jako piłkarz
3
@MesQueUnClub96 tak zdecydowanie
1
@Comentateiro Uważa pan że Xavi do grudnia?
0
@aspr1me walczy z @mekston na argumenty
3
@Rust_Cohle deficyt kaloryczny to po pierwsze
0
@P33ck a zazdrościsz mi kobiety
1
Popitek Sakkari dobra rodzina.
0
@Cvzx ja mam większe ponad 40 i w barach też. Piękna jest
1
@barcelonaLM moja przyszła żona.
0
@Kengo Piękna jest.
0
GOATka
1
@AFA ale taki krokodyl to jest na strzała od hipopotama.
1
https://x.com/CharlestonOpen/status/177641468202835606
No i o to w tenisie chodzi.
14
@Pedri16Future Myślę że już ja mam większe wpływy polityczne
2
Jaki jest twój najsmutniejszy moment jako kibica piłki nożnej? Mój to Liverpool i odejście Iniesty, ale boję się że kiedyś będę musiał uznać że Messi lepszy od Cristiano i nawet @mekston nic nie da