0

Metro czy Tramwaj?

2

@mekston o co chodzi?

5

@JohnnySilverhand najlepszy polski polityk w historii Polski

1

@QQL5 a ja Ciebie zgłaszam kradzież mojej roboty

0

Vekic to bardzo słaba tenisistka.

1

@AFA Zawsze jest zasłużony, ale wtedy podajesz wszystko co wiesz ma temat użytkownika na M

3

@AFA perm siada

0

@michal26 było napisane że Golden boy a nie etatowy przeszkadzacz

1

@Herato człowiek goata - Anderson

1

@barcelonaLM od dziś to moja dziewczyna, dla większości kobiet w Polsce to smutny dzień.

1

@barcelonaLM Oczywiście że tak ale na Wimbledona też ja będę się szykował z pomocą mojej greckiej dziewczyny

3

@barcelonaLM @mekston translate that for me I don't ubderstand English

0

Wieża Babel. Tak czy nie?

0

Może Antonemu uda się dziś uciszyć kolejnego wymagającego rywala. Nie wszystko jest stracone. @mekston

2

@MesQueUnClub96 u mnie euro goata i French Open Hubcia

0

Xavi może zostać ale tylko jako piłkarz

3

@MesQueUnClub96 tak zdecydowanie

1

@Comentateiro Uważa pan że Xavi do grudnia?

0

@aspr1me walczy z @mekston na argumenty

3

@Rust_Cohle deficyt kaloryczny to po pierwsze

0

@P33ck a zazdrościsz mi kobiety

1

Popitek Sakkari dobra rodzina.

0

@Cvzx ja mam większe ponad 40 i w barach też. Piękna jest

1

@barcelonaLM moja przyszła żona.

0

@Kengo Piękna jest.

0


GOATka

1

@AFA ale taki krokodyl to jest na strzała od hipopotama.

1

14

@Pedri16Future Myślę że już ja mam większe wpływy polityczne

2

Jaki jest twój najsmutniejszy moment jako kibica piłki nożnej? Mój to Liverpool i odejście Iniesty, ale boję się że kiedyś będę musiał uznać że Messi lepszy od Cristiano i nawet @mekston nic nie da

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?