Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jaki jest twój najsmutniejszy moment jako kibica piłki nożnej? Mój to Liverpool i odejście Iniesty, ale boję się że kiedyś będę musiał uznać że Messi lepszy od Cristiano i nawet @mekston nic nie da
0
@July_6_BcN brzmi jak materiał na dobry rom-kom
0
@Visca_barca Real Madryt
1
@Arden dobrze że już do szkoły nie chodzę bo ciężka bym miał
1
@mekston Boli panie Mekston.
1
@Culer9002 zazdroszczę, mnie musieli trzymać bym telewizora nie wyrzucił
16
Jak oceniasz ten moment z piłki nożnej?
0
@Rust_Cohle Dziad z Oviedo w końcu
0
@mekston czyli przekładając na tenis rozumiem że Djokovicie odpadły a zostali Nadal Zverev czy Med
0
@agaFCB treningi przed starciem z Tsisipasem..
0
@tomek8756 a co z Negreirem. @mekston wyjaśnij mi to
0
@macio_944 Jesteś za Trumpem?
0
Jaki jest twój ulubiony Mjuzykal?
2
@Arden spoko są
0
@mekston Mekston co się dzieje z tym klubem?
1
@macio_944 Dobra gra ale się zastanawiam czy zagrać kiedyś w jedynkę
1
@Arden Macie odpowiednią wiedzę?
0
Jest jakiś ekspert na Rambli? Jutro odstawiam antybiotyk, kiedy będę mógł spokojnie bez obawy o konsekwencje zdrowotne napić się alkoholu?
0
Alkohol. Przyjaciel czy najgorszy wróg?
0
@Radioactive9705 czemu o jakiś goatach napisali?
4
@DLFCB Iniesta Xavi Messi powinno być zakazane. Nic lepszego nie było i nigdy nie będzie
1
Jaki kraj chciałbyś zwiedzić najbardziej? Ja Kanada.
1
@macio_944 Nie ale jestem gotowy na to że Bernardo będzie przeszkadzał w finale, ale i tak wszystko skończy się pozytywnie
1
@macio_944 Euro Euro i wybory do euro.
0
@lucas/catalan Ospreay może być najlepszym wrestlerem na świecie. Ale co z tego że jest?
1
@barcelonaLM Max lepszy od pseudo goatów, Serb to nawet od Sainza slabsiejszy
1
Poleć jakiś miły pan filma, w którym postać stopniowo że spoko ziomka zmienia się w największego śmiecia.
1
@Kessie tak ale Sakkari trochę lepsza
1
@HighestInTheRoom tak tak tak tak. Dajcie mi lajka
0
Wygląd Igi. Tak czy nie?