Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@agaFCB ale jak sytuacja wymknie się spod kontroli to takie umiejętności się przydadzą, zwłaszcza z Grekiem
1
@Dankho94isback słusznie zgłosiłem, ale szacunek za wytypowanie
2
@HighestInTheRoom Ja wierzę że on jest dobrym człowiekiem, ale jego umysł ogarnia zbyt mało rzeczy
0
@agaFCB szykuję się
2
@kulek22 powalczę o srebro
0
Dembele w Barcelonie już nie ma, ale dalej dzieli ramblowiczów. Niesamowite
0
@FcPortoFan1999 może jeszcze Al Nassr pokona te Al Hilal w lidze?
0
@FcPortoFan1999 no to zgłoszone.
1
@mekston Mekston oszukał mnie Xavi. Dwie moje ulubione drużyny i przegrywają :( .
2
Zgłosiłem typa oczywiście zasłużenie, ale prawie 100% racji miał. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14312080#comment-14315387
4
@tomek8756 ale nie ma racji?
1
Dembele to zawsze wszystko na odwrót
0
@mekston Ma lekki zjazd jednak.
0
@mekston Dembele niech lepiej już nie strzela.
0
Felix na drugą połowę? Tak czy Nie?
2
@Dankho94isback zgłoszone
0
Dziś rozstrzygnie się kto wygra ligę mistrzów
0
Barcelona tak...
0
@MesQueUnClub96 kto wygra bo się nie znam?
0
@GeneralXavi dawaj Oriolka
1
Dziś trzeba wygrać ligę mistrzów.
1
@mekston goat vs goat?
0
GOAT dziś wraca? Strach pomyśleć co się dzieję w serbskich domach?
0
@Herato czy jest to goat?
0
Najlepszy polski reżyser to?
0
@lucca87 Liverpool i Atalanta
3
@NeroTFP1 Można się jeszcze zapisać?
1
@negreanu Szczerze to nwm, zwątpiłem już w swoją wiedzę piłkarską.
1
@barcanawieki na Madryt bo nawet jeśli może są odrobinę lepsi to Xavi potrafi z nimi grać
2
@dAvi_2 niech przeprosi goata.