Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jaras121 Zdecydowanie tak
0
@FcPortoFan1999 nie wiem, na pewno miłość do siłowni
0
Chyba nie ma nic gorzej niż trenować w trakcie choroby. Kończysz serie na ławie i zaczynasz serie kaszlu, ale pasja najważniejsza.
1
O co chodzi. Tym Donciciem? @MesQueUnClub96
0
@JimMorrisonFCB trochę zawyżone
2
@MichuZ44 przynajmniej to Max robi lepiej od Sainza
2
@mekston górka to tam panie łatwe. Nigdy nie oblałem. Nawet bym bez ręcznego robił ale instruktor kazał to nie ryzykowałem
1
@TR3YWAY Właśnie miałem raz takiego co robił chyba nielegalnie. Zrobiłem łuk i na mieście cały czas komentował co robię, dlaczego nie jadę. Oblałem bo wymusiłem na rondzie
2
@Mario96w ja tam umiejętności mam dobre, na imprezy często biorą mnie na drajwers
1
@Kidd ale jak źle zrobiłem to mogli dać drugą szansę
3
@Kidd ale powinni dać szansę przynajmniej zrobić
4
@agaFCB to dlaczego 17 razy robiłem. Nie jest łatwy. Jak źle zrobi pani łuk to koniec, wszystko stracone, życie się wali
4
Czy powinni ułatwić egzamin prawo jazdy? Moim zdaniem zdecydowanie tak.
0
Młody talent Rune lepszy od average playera
1
@AFA każdy ma własne podejście, dla mnie chłop jest bohaterem.
0
Jaka piłkarza Portugalii. 1 najbardziej lubisz 2. Najmniej lubisz. Ja 1. Kłarezma 2. Bernardo. Dla utrudnienia nie można dawać Cristiano
1
@mekston najgorsze to jak syn nie lubi Cristiano
0
@Rust_Cohle czemu garnka nie lubicie. Jedyny ma odwagę mówić jaka jest prawda
1
Jakiego piłkarza Argentyny. 1. Najbardziej lubisz. 2, najmniej lubisz. U mnie 1. Garnacho 2. Di Maria. Dla utrudnienia nie można dawać Messiego
0
@mekston grał z Goatem w jednym klubie a potem pomagał jego przeciwnikowi
0
@Zoker Zdradził goata? tak.
0
Angel Do Maria. Tak czy nie?
0
@FcPortoFan1999 ej ja befefiki nie lubię, bo zdrajca tam gra. Ale Sporting już tak
2
@Emhyr i oni mają czelność coś O Cristiano mówić który się lekko zdenerwował
0
@HighestInTheRoom ile ja już takich miałem...
0
@P33ck Szczęście początkującego
2
@Kapitan hawk jak dla mnie Ale Hilal powinni z nami zagrać, nie da się ich pokonać
0
To kto w takim razie wygra ligę europy? Oby nie Benefica @FcPortoFan1999
3
@AFA Lepiej zobacz że zdrajca strzelił w meczu Marsylia Lizbona
0
O zdrajca strzelił golz