0

@jaras121 Zdecydowanie tak

0

@FcPortoFan1999 nie wiem, na pewno miłość do siłowni

0

Chyba nie ma nic gorzej niż trenować w trakcie choroby. Kończysz serie na ławie i zaczynasz serie kaszlu, ale pasja najważniejsza.

1

O co chodzi. Tym Donciciem? @MesQueUnClub96

0

@JimMorrisonFCB trochę zawyżone

2

@MichuZ44 przynajmniej to Max robi lepiej od Sainza

2

@mekston górka to tam panie łatwe. Nigdy nie oblałem. Nawet bym bez ręcznego robił ale instruktor kazał to nie ryzykowałem

1

@TR3YWAY Właśnie miałem raz takiego co robił chyba nielegalnie. Zrobiłem łuk i na mieście cały czas komentował co robię, dlaczego nie jadę. Oblałem bo wymusiłem na rondzie

2

@Mario96w ja tam umiejętności mam dobre, na imprezy często biorą mnie na drajwers

1

@Kidd ale jak źle zrobiłem to mogli dać drugą szansę

3

@Kidd ale powinni dać szansę przynajmniej zrobić

4

@agaFCB to dlaczego 17 razy robiłem. Nie jest łatwy. Jak źle zrobi pani łuk to koniec, wszystko stracone, życie się wali

4

Czy powinni ułatwić egzamin prawo jazdy? Moim zdaniem zdecydowanie tak.

0

Młody talent Rune lepszy od average playera

1

@AFA każdy ma własne podejście, dla mnie chłop jest bohaterem.

0

Jaka piłkarza Portugalii. 1 najbardziej lubisz 2. Najmniej lubisz. Ja 1. Kłarezma 2. Bernardo. Dla utrudnienia nie można dawać Cristiano

1

@mekston najgorsze to jak syn nie lubi Cristiano

0

@Rust_Cohle czemu garnka nie lubicie. Jedyny ma odwagę mówić jaka jest prawda

1

Jakiego piłkarza Argentyny. 1. Najbardziej lubisz. 2, najmniej lubisz. U mnie 1. Garnacho 2. Di Maria. Dla utrudnienia nie można dawać Messiego

0

@mekston grał z Goatem w jednym klubie a potem pomagał jego przeciwnikowi

0

@Zoker Zdradził goata? tak.

0

Angel Do Maria. Tak czy nie?

0

@FcPortoFan1999 ej ja befefiki nie lubię, bo zdrajca tam gra. Ale Sporting już tak

2

@Emhyr i oni mają czelność coś O Cristiano mówić który się lekko zdenerwował

0

@HighestInTheRoom ile ja już takich miałem...

0

@P33ck Szczęście początkującego

2

@Kapitan hawk jak dla mnie Ale Hilal powinni z nami zagrać, nie da się ich pokonać

0

To kto w takim razie wygra ligę europy? Oby nie Benefica @FcPortoFan1999

3

@AFA Lepiej zobacz że zdrajca strzelił w meczu Marsylia Lizbona

0

O zdrajca strzelił golz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?